32-MS-LD
Er rijden momenteel 195 Yamaha MTN125's rond in Nederland. Deze MTN125 komt uit het jaar 2023 en is nu 3 jaren, 2 maanden en 6 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha Mtn125-a rijden er in dezelfde variant (A) nog 194 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2019 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.300 en € 8.916, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.891 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mtn125-a bedraagt € 5.998 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha Mtn125-a € 107 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Yamaha haalt een maximumsnelheid van 116 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Yamaha Mtn125-a tot de 8.6% traagste motoren.
Bekijk ook alle Yamaha MTN125 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Mtn125-a | 2023
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Mtn125-a |
| Lengte | 1,96 m |
| Breedte | 0,80 m |
| Hoogte | 1,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 116 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 5.998 |
| Bruto BPM | € 647 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 11 kW (15 pk) |
| Continue vermogen | 11 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | E33NE |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 124cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 maart 2023 |
| Leeftijd | 3 jaren, 2 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 135 kg |
| Massa rijklaar | 142 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,33 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RE40 | |
| Variant A | |
| Uitvoering 04 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*00900*02 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU) 134/2014*(EU) 2018/295 | |
Vergeet ook niet alle Yamaha MTN125 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 32-MS-LD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
32-MS-LD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 32-MF-LD | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 24-12-2014 | 13,9 jaar |
| 32-MH-LD | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 06-06-2017 | 13 jaar |
| 32-MJ-LD | TM Racing | 300 G | € 5.490 | 03-04-2018 | 8,2 jaar |
| 32-MK-LD | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 13-03-2019 | 7,2 jaar |
| 32-ML-LD | BMW | F 900 | € 12.942 | 30-01-2020 | 6,3 jaar |
| 32-MR-LD | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 06-08-2022 | 17,9 jaar |
| 32-MS-LB | KTM | 790 Duke | € 10.498 | 14-03-2023 | 8,1 jaar |
| 32-MS-LD | Yamaha | MTN125 | € 5.998 | 24-03-2023 | 3,2 jaar |
| 32-MS-LF | Ducati | Diavel | € 21.788 | 28-03-2023 | 13 jaar |
| 32-MS-LG | Aprilia | SM | € 9.259 | 30-05-2023 | 12,3 jaar |
| 32-MS-LH | Suzuki | DL 1050 | € 16.599 | 28-03-2023 | 3,2 jaar |
| 32-MS-LJ | Yamaha | MTT890 | € 13.499 | 25-03-2023 | 3,2 jaar |
| 32-MS-LK | SYM | Jet X | € 3.499 | 24-03-2023 | 3,2 jaar |
| 32-MS-LL | Yamaha | MTT690 | € 9.599 | 20-10-2023 | 4,7 jaar |
| 32-MS-LN | Yamaha | GPD 125 | € 3.539 | 21-03-2023 | 3,2 jaar |
| 32-MS-LP | Suzuki | SV 650 | € 7.599 | 23-03-2023 | 3,2 jaar |
| 32-MS-LR | Yamaha | XT 1200 | € 15.999 | 31-03-2023 | 14,9 jaar |
| 32-MS-LS | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 30-03-2023 | 17,9 jaar |
| 32-MS-LT | Kawasaki | Ninja 1000SX | € 16.649 | 11-05-2023 | 3,1 jaar |
| 32-MS-LV | Honda | ST125A | € 4.565 | 25-03-2023 | 3,2 jaar |
| 32-MS-LX | BMW | R 1250 | € 21.255 | 28-03-2023 | 5,9 jaar |
| 32-MS-LZ | Harley-Davidson | Road Glide Special | € 39.795 | 08-04-2023 | 3,1 jaar |
| 32-MT-LD | Honda | CB500XA | € 7.074 | 28-10-2023 | 5 jaar |
| 32-MV-LD | BMW | K 1600 | € 28.141 | 05-08-2024 | 8,8 jaar |
| 32-MX-LD | Honda | ST125A | Onbekend | 03-04-2025 | 4 jaar |
| 32-MZ-LD | Yamaha | YZF 600 | € 15.598 | 02-11-2025 | 9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.891 en/of een afmeting van 196 x 80 cm en/of een gewicht van ± 135 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| KTM 390 Duke | € 5.600 | 203 cm | 84 cm | 140 kg |
| KTM 125 Duke | € 5.700 | 207 cm | 81 cm | 150 kg |
| Honda CRF300LA | € 6.400 | 223 cm | 86 cm | 140 kg |
| Honda XR 650R | € 5.800 | - | - | 130 kg |
| Italjet DragsTER200 | € 6.400 | 189 cm | 75 cm | 130 kg |
| Honda CRF250LA | € 5.600 | 220 cm | 82 cm | 140 kg |
| Honda CBF300NA | € 5.800 | 202 cm | 81 cm | 140 kg |
| Kawasaki Z 125 | € 5.300 | 194 cm | 74 cm | 140 kg |
| Honda CBF125NA | € 5.300 | 202 cm | 82 cm | 120 kg |
| KTM RC 125 | € 5.400 | 200 cm | 78 cm | 140 kg |
| Kawasaki W 230 | € 5.700 | 213 cm | 80 cm | 140 kg |
| Piaggio M45 | € 5.600 | - | - | 150 kg |
| Piaggio Sprint | € 5.900 | 187 cm | 75 cm | 130 kg |
| Piaggio Vespa GTS | € 6.200 | 197 cm | 77 cm | 140 kg |
| Piaggio Vespa Primavera | € 5.500 | 187 cm | 75 cm | 130 kg |
| Kawasaki Ninja 125 | € 5.500 | 194 cm | 69 cm | 140 kg |
| Suzuki GSX-S 125 | € 5.500 | 200 cm | 70 cm | 130 kg |
| Husqvarna Svartpilen | € 5.500 | 202 cm | 81 cm | 150 kg |
| Honda CRF250L | € 5.700 | 213 cm | 82 cm | 140 kg |
| Aprilia RS 125 | € 6.100 | 196 cm | 76 cm | 140 kg |
| Aprilia Tuono | € 5.400 | 196 cm | 84 cm | 140 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.