72-MS-HN
Er rijden momenteel 313 Yamaha MTM690's rond in Nederland. Deze MTM690 komt uit het jaar 2021 en is nu 5 jaren, 3 maanden en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 mei 2026, dus sinds 22 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Yamaha Mtm690d (xsr700 Xtribute) rijden er in dezelfde variant (A) nog 305 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2016 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 7.166 en € 13.827, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.017 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mtm690d (xsr700 Xtribute) bedraagt € 9.599 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha Mtm690d (xsr700 Xtribute) € 582 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Yamaha geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 170 km/uur. Deze Yamaha Mtm690d (xsr700 Xtribute) is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 27.2% traagste motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 april 2024. Het voertuig was toen 3 jaren, 2 maanden en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Yamaha MTM690 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Mtm690d (xsr700 Xtribute) | 2021
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Mtm690d (xsr700 Xtribute) |
| Lengte | 2,08 m |
| Breedte | 0,87 m |
| Hoogte | 1,12 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 170 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 9.599 |
| Bruto BPM | € 1.145 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Continue vermogen | 35 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M441E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 689cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 februari 2021 |
| Leeftijd | 5 jaren, 3 maanden en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 april 2024. Het voertuig was toen 3 jaren, 2 maanden en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 181 kg |
| Massa rijklaar | 188 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 170 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 358 kg |
| Technische max massa voertuig | 358 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RM12 | |
| Variant A | |
| Uitvoering 05 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*00004*02 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha MTM690 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 72-MS-HN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
72-MS-HN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 72-MB-HN | Harley-Davidson | Fxdf Dyna Fat BOB | € 17.870 | 18-02-2012 | 14,3 jaar |
| 72-MD-HN | Honda | MBX 80 | Onbekend | 14-05-2013 | 42,9 jaar |
| 72-MF-HN | BMW | R 1150 | Onbekend | 20-08-2014 | 22,9 jaar |
| 72-MG-HN | BMW | S 1000 | € 17.328 | 14-01-2016 | 10,4 jaar |
| 72-MJ-HN | Honda | CBF600SA | Onbekend | 16-02-2018 | 15,6 jaar |
| 72-MK-HN | KTM | 250 EXC | € 11.030 | 22-01-2019 | 7,3 jaar |
| 72-ML-HN | Triumph | T 595 | Onbekend | 01-11-2019 | 29,2 jaar |
| 72-MN-HN | BMW | R 1250 | € 26.838 | 18-09-2020 | 5,7 jaar |
| 72-MP-HN | Piaggio | Vespa GTS | € 7.359 | 17-07-2021 | 4,9 jaar |
| 72-MR-HN | Kawasaki | Z 900 | € 10.499 | 22-04-2022 | 4,1 jaar |
| 72-MS-HB | KTM | 1190 Adventure | € 16.299 | 02-07-2023 | 12,8 jaar |
| 72-MS-HD | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 24-01-2023 | 6,9 jaar |
| 72-MS-HF | Kawasaki | Versys 650 | € 9.299 | 28-01-2023 | 3,3 jaar |
| 72-MS-HG | BMW | R 1250 | € 26.466 | 01-03-2023 | 3,2 jaar |
| 72-MS-HH | Gilera | Runner | Onbekend | 27-01-2023 | 25,7 jaar |
| 72-MS-HJ | Kawasaki | Versys 1000 | € 18.099 | 03-02-2023 | 3,3 jaar |
| 72-MS-HK | Honda | CB750A | € 8.500 | 14-02-2023 | 3,3 jaar |
| 72-MS-HL | Yamaha | YP400R | € 6.999 | 08-04-2025 | 10,8 jaar |
| 72-MS-HN | Yamaha | MTM690 | € 9.599 | 25-04-2024 | 5,3 jaar |
| 72-MS-HR | Harley-Davidson | Pan America 1250 Special | € 26.945 | 03-03-2023 | 3,2 jaar |
| 72-MS-HT | Rieju | MR | € 8.457 | 10-02-2023 | 3,3 jaar |
| 72-MS-HV | Triumph | Street Triple R | € 10.598 | 08-02-2023 | 4,9 jaar |
| 72-MS-HX | Honda | RD10 | Onbekend | 18-03-2023 | 24,9 jaar |
| 72-MS-HZ | Suzuki | GSX-S950W | € 10.699 | 22-02-2023 | 3,3 jaar |
| 72-MT-HN | BMW | CE 04 | € 16.212 | 08-09-2023 | 2,7 jaar |
| 72-MV-HN | KTM | 450 EXC | € 14.940 | 18-06-2024 | 1,9 jaar |
| 72-MX-HN | Suzuki | DL 1050 | € 15.899 | 25-03-2025 | 1,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.017 en/of een afmeting van 208 x 87 cm en/of een gewicht van ± 181 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CB650RA | € 9.400 | 213 cm | 78 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja 650 | € 8.500 | 206 cm | 74 cm | 190 kg |
| Triumph Street Triple | € 9.500 | 206 cm | 76 cm | 180 kg |
| Honda CB750A | € 8.500 | 209 cm | 78 cm | 190 kg |
| Suzuki GSR 600 | € 8.800 | 209 cm | 80 cm | 200 kg |
| Honda CBR600 F | € 9.500 | - | - | 190 kg |
| Honda CB600FA | € 8.500 | - | - | 200 kg |
| Triumph Trident | € 9.200 | 202 cm | 80 cm | 180 kg |
| Honda CB600F | € 8.300 | 209 cm | 76 cm | 190 kg |
| Aprilia SM | € 9.600 | 221 cm | 91 cm | 200 kg |
| Suzuki GSR 750 | € 9.000 | 212 cm | 79 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 9.300 | 209 cm | 71 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z 650 RS | € 8.700 | 207 cm | 80 cm | 180 kg |
| BMW F 650 | € 8.800 | - | - | 190 kg |
| Ducati Monster 696 | € 9.300 | - | - | 180 kg |
| Ducati Monster | € 8.300 | 210 cm | 79 cm | 190 kg |
| Kawasaki Versys | € 8.400 | 213 cm | 84 cm | 200 kg |
| Honda CBR500RA | € 8.300 | 208 cm | 76 cm | 190 kg |
| Cfmoto 675SR-r | € 9.000 | 202 cm | 79 cm | 190 kg |
| Honda CB500XA | € 8.300 | 217 cm | 83 cm | 190 kg |
| Triumph Trident 660 | € 9.300 | 202 cm | 82 cm | 190 kg |
| BMW G 650 | € 8.900 | 219 cm | 92 cm | 180 kg |
| Cfmoto 800NK | € 9.200 | 215 cm | 82 cm | 180 kg |
| Moto Guzzi LL | € 9.200 | 219 cm | 73 cm | 190 kg |
| Honda CBR650FA | € 9.000 | 211 cm | 76 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.