69-MZ-TT
Er rijden momenteel 313 Yamaha MTM690's rond in Nederland. Deze MTM690 komt uit het jaar 2026 en is nu 2 maanden en 20 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha MTM690 rijden er in dezelfde variant (A) nog 305 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2016 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 7.166 en € 13.827, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.017 uitkomt. De nieuwwaarde van deze MTM690 bedraagt € 8.599 incl. BTW en BPM, deze Yamaha MTM690 is daardoor € 418 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Yamaha is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 200 km/uur. Deze Yamaha MTM690 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 43.7% snellere motoren in Nederland.
Bekijk ook alle Yamaha MTM690 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha MTM690 | 2026
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | MTM690 |
| Lengte | 2,08 m |
| Breedte | 0,82 m |
| Hoogte | 1,13 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 200 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 8.599 |
| Bruto BPM | € 1.007 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 54 kW (73 pk) |
| Continue vermogen | 54 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M421E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 689cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 maart 2026 |
| Leeftijd | 2 maanden en 20 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 183 kg |
| Massa rijklaar | 190 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RM36 | |
| Variant A | |
| Uitvoering 09 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*00987*03 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU) 134/2014*(EU) 2018/295 | |
Vergeet ook niet alle Yamaha MTM690 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 69-MZ-TT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
69-MZ-TT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 69-MB-TT | Harley-Davidson | Flstci | Onbekend | 24-08-2012 | 24,3 jaar |
| 69-MD-TT | Honda | CB600FA | € 8.999 | 08-03-2014 | 12,2 jaar |
| 69-MF-TT | Yamaha | XJ 6 | Onbekend | 01-06-2015 | 14 jaar |
| 69-MG-TT | BMW | S 1000 | € 17.445 | 21-06-2016 | 9,9 jaar |
| 69-MH-TT | Piaggio | Beverly | € 6.199 | 30-06-2017 | 8,9 jaar |
| 69-MJ-TT | Piaggio | Vespa GTS | € 5.779 | 05-07-2018 | 7,9 jaar |
| 69-MK-TT | Honda | NC750XA | € 9.199 | 31-05-2019 | 7 jaar |
| 69-ML-TT | Yamaha | XP 560 | € 12.899 | 27-05-2020 | 6 jaar |
| 69-MP-TT | Honda | NC750SD | € 8.197 | 24-11-2021 | 8,6 jaar |
| 69-MR-TT | Kawasaki | Versys 1000 | € 16.599 | 04-08-2022 | 3,8 jaar |
| 69-MS-TT | Kawasaki | ER-6N ABS | € 7.488 | 27-05-2023 | 12 jaar |
| 69-MT-TT | Triumph | Bonneville Speedmaster | € 18.645 | 19-03-2024 | 2,2 jaar |
| 69-MV-TT | Yamaha | XP 560 | € 14.599 | 01-10-2024 | 2,8 jaar |
| 69-MX-TT | Kawasaki | Versys 1100 | € 18.149 | 05-06-2025 | 1 jaar |
| 69-MZ-TB | BMW | R 1300 | € 32.444 | 04-03-2026 | 0,2 jaar |
| 69-MZ-TD | Ducati | Streetfighter | € 22.590 | 19-02-2026 | 6 jaar |
| 69-MZ-TF | Kawasaki | Ninja 1100SX | € 18.449 | 26-02-2026 | 0,3 jaar |
| 69-MZ-TG | BMW | R 1200 | € 22.399 | 21-02-2026 | 7,9 jaar |
| 69-MZ-TH | Kawasaki | Z1000 ABS | € 13.197 | 23-02-2026 | 12,7 jaar |
| 69-MZ-TK | BMW | S 1000 | € 31.380 | 25-03-2026 | 0,2 jaar |
| 69-MZ-TL | Honda | SH125AD | € 4.289 | 15-04-2026 | Nieuw |
| 69-MZ-TN | BMW | F 900 | € 15.886 | 04-03-2026 | 0,2 jaar |
| 69-MZ-TP | Honda | ADV750 | € 15.189 | 11-03-2026 | 0,2 jaar |
| 69-MZ-TR | Aprilia | Tuareg | € 13.550 | 18-03-2026 | 0,2 jaar |
| 69-MZ-TS | BMW | F 800 | € 14.637 | 05-03-2026 | 0,2 jaar |
| 69-MZ-TT | Yamaha | MTM690 | € 8.599 | 11-03-2026 | 0,2 jaar |
| 69-MZ-TV | BMW | K1300GT | € 28.369 | 27-02-2026 | 16,2 jaar |
| 69-MZ-TX | BMW | R 1250 | € 19.702 | 01-03-2026 | 5,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.017 en/of een afmeting van 208 x 82 cm en/of een gewicht van ± 183 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki DL650A | € 8.900 | 229 cm | 84 cm | 200 kg |
| Honda CB650RA | € 9.400 | 213 cm | 78 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja 650 | € 8.500 | 206 cm | 74 cm | 190 kg |
| Suzuki GSR 600 | € 8.700 | 209 cm | 80 cm | 200 kg |
| Suzuki GSR 750 | € 9.000 | 212 cm | 79 cm | 200 kg |
| Triumph Street Triple | € 9.500 | 206 cm | 76 cm | 180 kg |
| Suzuki DL 650 | € 8.200 | 229 cm | 84 cm | 200 kg |
| Honda CB750A | € 8.500 | 209 cm | 78 cm | 190 kg |
| Honda CBR600 F | € 9.500 | - | - | 190 kg |
| Honda CB600FA | € 8.500 | - | - | 200 kg |
| Aprilia RA | € 9.200 | - | - | 200 kg |
| Triumph Trident | € 9.200 | 202 cm | 80 cm | 180 kg |
| Honda CB600F | € 8.300 | 209 cm | 76 cm | 190 kg |
| Aprilia SM | € 9.600 | 221 cm | 91 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 9.300 | 209 cm | 71 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z 650 RS | € 8.700 | 207 cm | 80 cm | 180 kg |
| Honda CB650FA | € 8.900 | 211 cm | 78 cm | 200 kg |
| BMW F 650 | € 8.800 | - | - | 190 kg |
| Ducati Monster 696 | € 9.300 | - | - | 180 kg |
| Ducati Monster | € 8.300 | 210 cm | 79 cm | 190 kg |
| Kawasaki Versys | € 8.400 | 213 cm | 84 cm | 200 kg |
| Honda CBR500RA | € 8.300 | 208 cm | 76 cm | 190 kg |
| Cfmoto 675SR-r | € 9.000 | 202 cm | 79 cm | 190 kg |
| Honda CB500XA | € 8.300 | 217 cm | 83 cm | 190 kg |
| Triumph Trident 660 | € 9.300 | 202 cm | 82 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.