43-MN-SR
Er rijden momenteel 313 Yamaha MTM690's rond in Nederland. Deze MTM690 komt uit het jaar 2021 en is nu 5 jaren, 2 maanden en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 7 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha Mtm690d (xsr700 Xtribute) rijden er in dezelfde variant (A) nog 305 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2016 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 7.166 en € 13.827, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.017 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mtm690d (xsr700 Xtribute) bedraagt € 9.599 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha Mtm690d (xsr700 Xtribute) € 582 duurder dan gemiddeld.
Deze Yamaha is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 200 km/uur. Deze Yamaha Mtm690d (xsr700 Xtribute) is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 43.7% snellere motoren in Nederland.
Bekijk ook alle Yamaha MTM690 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Mtm690d (xsr700 Xtribute) | 2021
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Mtm690d (xsr700 Xtribute) |
| Lengte | 2,08 m |
| Breedte | 0,87 m |
| Hoogte | 1,12 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 200 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 9.599 |
| Bruto BPM | € 1.145 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 55 kW (75 pk) |
| Continue vermogen | 55 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M441E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 689cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 maart 2021 |
| Leeftijd | 5 jaren, 2 maanden en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 181 kg |
| Massa rijklaar | 188 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RM11 | |
| Variant A | |
| Uitvoering 05 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*00003*02 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU) 134/2014*(EU) 2018/295 | |
Vergeet ook niet alle Yamaha MTM690 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 43-MN-SR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
43-MN-SR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 43-MB-SR | Honda | CBF500A | Onbekend | 19-07-2012 | 19,3 jaar |
| 43-MF-SR | BMW | F 800 | Onbekend | 24-08-2016 | 19,7 jaar |
| 43-MG-SR | Kawasaki | Versys 650 | € 5.882 | 10-06-2016 | 10 jaar |
| 43-MH-SR | Harley-Davidson | V-rod | Onbekend | 10-06-2017 | 21,2 jaar |
| 43-MJ-SR | Honda | XLR 125 | Onbekend | 08-06-2018 | 27,1 jaar |
| 43-ML-SR | Ducati | Monster 796 | € 14.723 | 02-05-2020 | 15,1 jaar |
| 43-MN-SF | Honda | WW125A | € 3.399 | 02-03-2021 | 5,2 jaar |
| 43-MN-SJ | Triumph | Thruxton | Onbekend | 01-03-2021 | 22 jaar |
| 43-MN-SK | Kawasaki | Vulcan S | € 8.649 | 03-04-2021 | 8,9 jaar |
| 43-MN-SL | BMW | F 900 | € 16.315 | 05-03-2021 | 5,2 jaar |
| 43-MN-SN | Harley-Davidson | Ultra Limited | € 32.255 | 08-03-2021 | 14,4 jaar |
| 43-MN-SP | Ducati | 899 Panigale | € 17.989 | 03-03-2021 | 11,1 jaar |
| 43-MN-SR | Yamaha | MTM690 | € 9.599 | 20-03-2021 | 5,2 jaar |
| 43-MN-SV | Honda | VFR1200XD | € 23.655 | 05-03-2021 | 13,2 jaar |
| 43-MN-SX | Yamaha | XTZ 690 | € 11.498 | 01-04-2021 | 5,2 jaar |
| 43-MN-SZ | Honda | CRF1000A2 | € 15.797 | 08-03-2021 | 7,2 jaar |
| 43-MP-SR | Suzuki | GSR 750 | € 8.998 | 26-02-2022 | 13,9 jaar |
| 43-MR-SR | Triumph | Bonneville Bobber | € 15.850 | 26-08-2022 | 8,1 jaar |
| 43-MS-SR | BMW | R 1250 | € 21.069 | 10-05-2023 | 3,1 jaar |
| 43-MT-SR | Ducati | Monster 1200 | € 22.326 | 22-02-2024 | 10,2 jaar |
| 43-MV-SR | Yamaha | LCG125 | € 2.705 | 11-09-2024 | 1,7 jaar |
| 43-MX-SR | Honda | NT1100D | € 15.898 | 22-05-2025 | 3,1 jaar |
| 43-MZ-SR | Kawasaki | Z900 ABS | € 9.997 | 13-02-2026 | 9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.017 en/of een afmeting van 208 x 87 cm en/of een gewicht van ± 181 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CB650RA | € 9.400 | 213 cm | 78 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja 650 | € 8.500 | 206 cm | 74 cm | 190 kg |
| Triumph Street Triple | € 9.500 | 206 cm | 76 cm | 180 kg |
| Honda CB750A | € 8.500 | 209 cm | 78 cm | 190 kg |
| Suzuki GSR 600 | € 8.800 | 209 cm | 80 cm | 200 kg |
| Honda CBR600 F | € 9.500 | - | - | 190 kg |
| Honda CB600FA | € 8.500 | - | - | 200 kg |
| Triumph Trident | € 9.200 | 202 cm | 80 cm | 180 kg |
| Honda CB600F | € 8.300 | 209 cm | 76 cm | 190 kg |
| Aprilia SM | € 9.600 | 221 cm | 91 cm | 200 kg |
| Suzuki GSR 750 | € 9.000 | 212 cm | 79 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 9.300 | 209 cm | 71 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z 650 RS | € 8.700 | 207 cm | 80 cm | 180 kg |
| BMW F 650 | € 8.800 | - | - | 190 kg |
| Ducati Monster 696 | € 9.300 | - | - | 180 kg |
| Ducati Monster | € 8.300 | 210 cm | 79 cm | 190 kg |
| Kawasaki Versys | € 8.400 | 213 cm | 84 cm | 200 kg |
| Honda CBR500RA | € 8.300 | 208 cm | 76 cm | 190 kg |
| Cfmoto 675SR-r | € 9.000 | 202 cm | 79 cm | 190 kg |
| Honda CB500XA | € 8.300 | 217 cm | 83 cm | 190 kg |
| Triumph Trident 660 | € 9.300 | 202 cm | 82 cm | 190 kg |
| BMW G 650 | € 8.900 | 219 cm | 92 cm | 180 kg |
| Cfmoto 800NK | € 9.200 | 215 cm | 82 cm | 180 kg |
| Moto Guzzi LL | € 9.200 | 219 cm | 73 cm | 190 kg |
| Honda CBR650FA | € 9.000 | 211 cm | 76 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.