39-MX-ZT
Er rijden momenteel 67 Triumph Explorer XRX's rond in Nederland. Deze Explorer XRX komt uit het jaar 2016 en is nu 10 jaren, 2 maanden en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 12 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Triumph Explorer XRX rijden er in dezelfde variant (1) nog 61 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2016 en oktober 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.660 en € 27.448, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 19.132 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Explorer XRX bedraagt € 19.082 incl. BTW en BPM, deze Triumph Explorer XRX is daardoor € 50 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Triumph is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 211 km/uur. Deze Triumph Explorer XRX is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 33.8% snellere motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 november 2025. Het voertuig was toen 9 jaren, 7 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Triumph Explorer XRX voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Triumph Explorer XRX | 2016
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Triumph |
| Handelsbenaming | Explorer XRX |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 211 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 19.082 |
| Bruto BPM | € 2.452 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 102.4 kW (139 pk) |
| Continue vermogen | 102.4 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | E |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 1215cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 maart 2016 |
| Leeftijd | 10 jaren, 2 maanden en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 november 2025. Het voertuig was toen 9 jaren, 7 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 263 kg |
| Massa rijklaar | 270 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,52 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type V201 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 13 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*168/2013*00208*01 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Triumph Explorer XRX voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 39-MX-ZT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
39-MX-ZT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 39-MB-ZT | BMW | R 1150 | Onbekend | 03-04-2013 | 21,9 jaar |
| 39-MF-ZT | Suzuki | GSF 650 | € 6.999 | 23-07-2015 | 10,9 jaar |
| 39-MG-ZT | BMW | F 800 | € 13.756 | 31-08-2016 | 9,8 jaar |
| 39-MH-ZT | Suzuki | DL 650 | € 8.999 | 01-09-2017 | 8,8 jaar |
| 39-MJ-ZT | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 29-08-2018 | 7,8 jaar |
| 39-MK-ZT | KTM | 390 Duke | € 6.119 | 19-07-2019 | 6,9 jaar |
| 39-ML-ZT | Honda | NC750XA | € 5.054 | 31-10-2020 | 9 jaar |
| 39-MN-ZT | Gilera | Runner | Onbekend | 01-05-2021 | 28 jaar |
| 39-MP-ZT | Ducati | Multistrada V4 S | € 30.034 | 10-02-2022 | 4,3 jaar |
| 39-MR-ZT | Honda | NC700XA | € 6.997 | 06-05-2023 | 14,1 jaar |
| 39-MS-ZT | Yamaha | MT 07 | € 7.889 | 24-06-2023 | 8,8 jaar |
| 39-MT-ZT | Kawasaki | Z H2 | € 19.598 | 06-04-2024 | 5,7 jaar |
| 39-MV-ZT | Kawasaki | Versys 650 | € 9.699 | 30-12-2024 | 1,4 jaar |
| 39-MX-ZB | Kawasaki | Z650 ABS | € 7.399 | 10-04-2026 | 9,2 jaar |
| 39-MX-ZD | Triumph | Daytona 660 | € 10.595 | 27-06-2025 | 0,9 jaar |
| 39-MX-ZF | Suzuki | DL 1050 | € 15.900 | 02-07-2025 | 0,9 jaar |
| 39-MX-ZG | Yamaha | XTZ 690 | € 12.698 | 05-07-2025 | 0,9 jaar |
| 39-MX-ZH | Kawasaki | Z 900 | € 10.799 | 05-07-2025 | 0,9 jaar |
| 39-MX-ZJ | Suzuki | Burgman | Onbekend | 29-06-2025 | 23,7 jaar |
| 39-MX-ZK | Triumph | Scrambler 400 X | € 7.295 | 08-07-2025 | 0,9 jaar |
| 39-MX-ZL | Yamaha | XSR 900 | € 10.698 | 01-07-2025 | 10,3 jaar |
| 39-MX-ZN | Royal Enfield | Classic 650 | € 8.774 | 04-07-2025 | 0,9 jaar |
| 39-MX-ZP | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 08-07-2025 | 0,9 jaar |
| 39-MX-ZR | Piaggio | M45 | € 5.098 | 04-09-2025 | 12,2 jaar |
| 39-MX-ZT | Triumph | Explorer XRX | € 19.082 | 05-11-2025 | 10,2 jaar |
| 39-MX-ZV | Honda | NSS350A | € 7.600 | 12-07-2025 | 0,9 jaar |
| 39-MX-ZX | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 26-07-2025 | 0,8 jaar |
| 39-MX-ZZ | KTM | 990 Supermoto | € 13.498 | 08-07-2025 | 13 jaar |
| 39-MZ-ZT | Yamaha | MTN690 | € 8.898 | 09-04-2026 | Nieuw |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 19.132 en/of een gewicht van ± 263 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 19.500 | 223 cm | 99 cm | 290 kg |
| Yamaha FJR 1300 | € 20.100 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | € 20.400 | 235 cm | 90 cm | 240 kg |
| BMW K 1200 | € 19.100 | 222 cm | 74 cm | 290 kg |
| Kawasaki Versys 1100 | € 17.500 | 227 cm | 95 cm | 250 kg |
| BMW K 1300 | € 20.200 | 222 cm | 74 cm | 240 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 18.200 | 226 cm | 98 cm | 260 kg |
| Honda VFR1200XD | € 18.000 | 229 cm | 92 cm | 280 kg |
| Honda NT1100D | € 17.500 | 224 cm | 87 cm | 240 kg |
| BMW F 850 | € 18.000 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 17.900 | 231 cm | 108 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson Fxdwg Dyna Wide Glide | € 19.500 | - | - | 280 kg |
| Honda CRF1000A2 | € 17.300 | 234 cm | 93 cm | 240 kg |
| Honda NT1100DE | € 19.400 | 224 cm | 86 cm | 240 kg |
| BMW F 900 | € 20.400 | 231 cm | 94 cm | 240 kg |
| Honda VFR1200FD | € 18.400 | - | - | 260 kg |
| Indian Motorcycle Scout Bobber | € 19.000 | 227 cm | 90 cm | 250 kg |
| Honda CRF1000D2 | € 18.600 | 234 cm | 93 cm | 250 kg |
| Yamaha FJR1300A | € 19.800 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson Sportster | € 20.100 | 227 cm | 97 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Low Rider | € 19.300 | - | - | 290 kg |
| BMW C Evolution | € 18.300 | 218 cm | 79 cm | 270 kg |
| Honda VFR1200X | € 17.700 | 229 cm | 92 cm | 270 kg |
| Indian Motorcycle Scout | € 19.000 | 227 cm | 86 cm | 240 kg |
| Honda CRF1100A | € 19.900 | 233 cm | 96 cm | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.