94-MS-GV
Er rijden momenteel 715 Triumph Bonneville T 120's rond in Nederland. Deze Bonneville T 120 komt uit het jaar 2020 en is nu 6 jaren, 2 maanden en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 januari 2023, dus sinds 3 jaren, 4 maanden en 8 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Triumph Bonneville T120 Bud Ekins rijden er in dezelfde variant (1) nog 621 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2016 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.904 en € 21.411, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.631 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Bonneville T120 Bud Ekins bedraagt € 15.350 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Triumph Bonneville T120 Bud Ekins € 719 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Triumph geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 185 km/uur. Deze Triumph Bonneville T120 Bud Ekins is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 38.3% traagste motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 januari 2023. Het voertuig was toen 2 jaren, 9 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Triumph Bonneville T 120 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Triumph Bonneville T120 Bud Ekins | 2020
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Triumph |
| Handelsbenaming | Bonneville T120 Bud Ekins |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 185 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 15.350 |
| Bruto BPM | € 1.940 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 59 kW (80 pk) |
| Continue vermogen | 59 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | H |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1200cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 maart 2020 |
| Leeftijd | 6 jaren, 2 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 januari 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 4 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 januari 2023. Het voertuig was toen 2 jaren, 9 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 236 kg |
| Massa rijklaar | 243 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,45 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type DU01A | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 13 | |
| Typegoedkeuringsnummer e9*168/2013*11259*02 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Triumph Bonneville T 120 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 94-MS-GV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
94-MS-GV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 94-MB-GV | Suzuki | UH 200 | € 4.000 | 25-01-2012 | 14,3 jaar |
| 94-MD-GV | Ducati | M 600 | Onbekend | 17-06-2013 | 25,3 jaar |
| 94-MF-GV | Honda | VFR800F | € 13.999 | 31-08-2016 | 9,7 jaar |
| 94-MG-GV | Buell | Buell Firebolt | Onbekend | 20-05-2016 | 19,3 jaar |
| 94-MH-GV | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 23-06-2017 | 15,2 jaar |
| 94-MK-GV | KTM | 1290 Super Duke R | € 18.820 | 26-01-2019 | 7,3 jaar |
| 94-ML-GV | Husqvarna | FE 350 | € 12.280 | 16-10-2019 | 6,6 jaar |
| 94-MN-GV | Yamaha | MTT850 | € 11.899 | 08-09-2020 | 7,8 jaar |
| 94-MP-GV | BMW | R 1250 | € 26.750 | 05-07-2021 | 4,9 jaar |
| 94-MR-GV | Honda | CRF1100A4 | € 20.699 | 15-04-2022 | 4,1 jaar |
| 94-MS-GB | Honda | Z125MA | € 4.565 | 04-01-2023 | 3,4 jaar |
| 94-MS-GD | Suzuki | DL 650 | € 9.999 | 28-01-2023 | 3,3 jaar |
| 94-MS-GF | Honda | NC750XA | € 8.577 | 13-01-2023 | 3,4 jaar |
| 94-MS-GG | Piaggio | Vespa GTS | € 7.799 | 17-01-2023 | 3,4 jaar |
| 94-MS-GH | Piaggio | Gilera Runner | Onbekend | 05-01-2023 | 25,8 jaar |
| 94-MS-GJ | Triumph | Tiger 1200 Rally Explorer | € 26.500 | 22-05-2023 | 3 jaar |
| 94-MS-GK | Suzuki | DL 650 | € 9.499 | 20-01-2023 | 3,4 jaar |
| 94-MS-GN | Piaggio | Beverly 400 | € 7.199 | 28-03-2023 | 3,2 jaar |
| 94-MS-GP | Yamaha | MT 09 | € 10.997 | 18-03-2023 | 9,9 jaar |
| 94-MS-GR | KTM | 790 Duke | € 10.171 | 14-01-2023 | 7 jaar |
| 94-MS-GS | Kawasaki | Versys 1000 | € 13.398 | 18-04-2023 | 10,5 jaar |
| 94-MS-GV | Triumph | Bonneville T 120 | € 15.350 | 20-01-2023 | 6,2 jaar |
| 94-MS-GX | Husqvarna | 901 Norden | € 17.590 | 21-01-2023 | 3,4 jaar |
| 94-MS-GZ | KTM | RC 390 | € 7.678 | 21-01-2023 | 8,6 jaar |
| 94-MT-GV | Honda | CRF1100D | € 18.850 | 06-09-2023 | 2,7 jaar |
| 94-MV-GV | Honda | ADV750 | € 14.999 | 06-06-2024 | 2 jaar |
| 94-MX-GV | Cfmoto | 450CL-c | € 7.199 | 08-03-2025 | 1,2 jaar |
| 94-MZ-GV | Cfmoto | 700MT | € 6.799 | 10-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.631 en/of een gewicht van ± 236 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1150 | € 14.200 | - | - | 250 kg |
| Honda ADV750 | € 14.800 | 222 cm | 94 cm | 230 kg |
| Yamaha MTT890 | € 14.600 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 1050 | € 15.500 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| Moto Guzzi V 85 TT | € 14.500 | 225 cm | 96 cm | 240 kg |
| BMW F 900 | € 15.200 | 216 cm | 86 cm | 210 kg |
| Honda XL1000VA | € 13.500 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| Honda RC 46 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| Yamaha XP 560 | € 14.900 | 220 cm | 78 cm | 210 kg |
| Honda CRF1000A | € 15.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| BMW F 800 | € 15.300 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| BMW R 1100 | € 13.800 | - | - | 230 kg |
| Kawasaki Ninja 1000SX | € 16.000 | 210 cm | 83 cm | 230 kg |
| Harley-Davidson Forty-eight | € 14.800 | 217 cm | 87 cm | 250 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.500 | 228 cm | 93 cm | 230 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 14.300 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Moto Guzzi LP | € 14.400 | 220 cm | 87 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z1000 SX | € 14.000 | 210 cm | 79 cm | 230 kg |
| Yamaha MT 01 | € 15.900 | 219 cm | 80 cm | 250 kg |
| BMW F 750 | € 14.100 | 226 cm | 85 cm | 220 kg |
| Honda VFR800A | € 14.500 | - | - | 230 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 13.700 | 205 cm | 79 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.700 | 214 cm | 83 cm | 230 kg |
| Honda VFR800X | € 13.500 | 219 cm | 87 cm | 240 kg |
| Ducati Multistrada 950 | € 15.700 | 229 cm | 99 cm | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Triumph Bonneville T 120Google op afbeeldingen van de Triumph Bonneville T 120
Google op reviews van de Triumph Bonneville T 120
Motoplus.nl
Bonneville T120
Motor.nl
Brixton zoekt confrontatie met Triumph Bonneville T120
Nieuw: 2019 Triumph Bonneville T120 Ace
EICMA: Triumph Bonneville T120 Diamond Edition
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.