MZ-ZJ-36
Er rijden momenteel 672 Triumph Bonneville T100's rond in Nederland. Deze Bonneville T100 komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren, 10 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 mei 2015, dus sinds 11 jaren en 1 dag. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Triumph Bonneville T100 rijden er nog 75 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2002 en maart 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 9.426 en € 14.938, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.992 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Triumph Bonneville T100 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 november 2011. Het voertuig was toen 1 jaar, 3 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Triumph Bonneville T100 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Triumph Bonneville T100 | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Triumph |
| Handelsbenaming | Bonneville T100 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.247 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 50 kW (68 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 865cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 juli 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren, 10 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 mei 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 november 2011. Het voertuig was toen 1 jaar, 3 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 215 kg |
| Massa rijklaar | 225 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,49 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Triumph Bonneville T100 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-ZJ-36 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-ZJ-36
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-ZB-36 | Yamaha | XT 660 | € 7.198 | 11-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZD-36 | Buell | XB9SX | Onbekend | 25-07-2011 | 20,7 jaar |
| MZ-ZF-36 | Suzuki | UH 200 | € 4.000 | 03-09-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZG-36 | Yamaha | XT 1200 | € 15.999 | 11-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZH-36 | Harley-Davidson | XL 883N Iron | € 9.395 | 05-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZJ-30 | Kreidler | Mustang | Onbekend | 02-08-2011 | 45 jaar |
| MZ-ZJ-31 | Piaggio | M45 | € 5.499 | 16-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZJ-32 | Moto Guzzi | LP | € 16.990 | 06-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZJ-33 | Piaggio | € 3.799 | 10-08-2011 | 14,8 jaar | |
| MZ-ZJ-34 | Aprilia | Tuono | € 16.690 | 04-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZJ-36 | Triumph | Bonneville T100 | Onbekend | 08-11-2011 | 15,8 jaar |
| MZ-ZJ-38 | Triumph | Speed Triple | Onbekend | 05-08-2011 | 17 jaar |
| MZ-ZJ-39 | Honda | XLV 750 | Onbekend | 02-08-2011 | 39,9 jaar |
| MZ-ZL-36 | Harley-Davidson | Fxdf | Onbekend | 18-08-2011 | 18,3 jaar |
| MZ-ZN-36 | Honda | NT700V | Onbekend | 11-02-2012 | 19,9 jaar |
| MZ-ZP-36 | Yamaha | WR 250 | € 7.498 | 11-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZR-36 | Triumph | America | € 10.340 | 12-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZS-36 | Harley-Davidson | Flstn | Onbekend | 18-08-2011 | 19,3 jaar |
| MZ-ZT-36 | Harley-Davidson | Fxdc Dyna Super Glide Custom | Onbekend | 12-08-2011 | 16,4 jaar |
| MZ-ZV-36 | Suzuki | GSX 1300 | Onbekend | 15-08-2011 | 17 jaar |
| MZ-ZX-36 | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 25-08-2011 | 22,7 jaar |
| MZ-ZZ-36 | Yamaha | FJR 1300 | € 19.998 | 25-08-2011 | 14,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.992 en/of een gewicht van ± 215 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 900 | € 10.600 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | € 10.600 | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 11.600 | - | - | 200 kg |
| BMW F 900 | € 11.300 | 214 cm | 82 cm | 200 kg |
| Yamaha FZ 8 | € 10.100 | 214 cm | 77 cm | 200 kg |
| Honda CBF1000A | € 10.800 | 216 cm | 78 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.500 | 209 cm | 78 cm | 210 kg |
| Yamaha TDM 850 | € 10.000 | - | - | 220 kg |
| Kawasaki Z1000 ABS | € 11.200 | 210 cm | 80 cm | 220 kg |
| BMW F 700 | € 11.300 | 228 cm | 110 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 650 | € 10.200 | 229 cm | - | 200 kg |
| Yamaha XP 500 | € 10.900 | 220 cm | 78 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.400 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z1000SX ABS | € 11.900 | 211 cm | 79 cm | 220 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.800 | 216 cm | 95 cm | 230 kg |
| BMW C 400 | € 10.400 | 221 cm | 79 cm | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 11.600 | 237 cm | 91 cm | 200 kg |
| Yamaha TDM 900 | € 10.800 | 218 cm | 80 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT850 | € 11.900 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| BMW F 800 | € 11.300 | 215 cm | 83 cm | 200 kg |
| Honda SC48 | € 10.400 | 213 cm | - | 210 kg |
| Suzuki SV 1000 | € 11.100 | - | - | 200 kg |
| Honda NC750XD | € 10.300 | 221 cm | 85 cm | 220 kg |
| Honda CBR650RA | € 10.400 | 213 cm | 75 cm | 200 kg |
| Cfmoto 800MT | € 11.600 | 229 cm | 95 cm | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Triumph Bonneville T100Google op afbeeldingen van de Triumph Bonneville T100
Google op reviews van de Triumph Bonneville T100
Motoplus.nl
Bonneville T100
Motor.nl
Triumph Bonneville Experience #1: T100 en Scrambler 900 test in Californië ????????
Test 2026 Triumph Bonneville T100 & Scrambler 900: bollen met de Bonnevilles
Test Triumph Bonneville Bud Ekins T100
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.