71-MB-HB
Er rijden momenteel 672 Triumph Bonneville T100's rond in Nederland. Deze Bonneville T100 komt uit het jaar 2003 en is nu 23 jaren, 1 maand en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 april 2026, dus sinds 1 maand en 1 dag. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Triumph Bonneville T100 rijden er nog 75 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2002 en maart 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 9.426 en € 14.938, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.992 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Triumph Bonneville T100 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 14 maart 2012. Het voertuig was toen 8 jaren en 11 maanden oud.
Bekijk ook alle Triumph Bonneville T100 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Triumph Bonneville T100 | 2003
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Triumph |
| Handelsbenaming | Bonneville T100 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.163 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 45 kW (61 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 790cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 april 2003 |
| Leeftijd | 23 jaren, 1 maand en 12 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 1 dag. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 14 maart 2012. Het voertuig was toen 8 jaren en 11 maanden oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 205 kg |
| Massa rijklaar | 218 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,49 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Triumph Bonneville T100 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 71-MB-HB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
71-MB-HB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 71-MB-HB | Triumph | Bonneville T100 | Onbekend | 14-03-2012 | 23,1 jaar |
| 71-MB-HD | Kawasaki | Versys 1000 | € 10.049 | 03-02-2012 | 14,3 jaar |
| 71-MB-HH | Honda | VTX1300S | Onbekend | 14-06-2013 | 17,5 jaar |
| 71-MB-HJ | Skyteam | € 1.198 | 24-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 71-MB-HK | Yamaha | RP05 | Onbekend | 18-06-2012 | 24,1 jaar |
| 71-MB-HL | BMW | R 1200 | Onbekend | 10-04-2012 | 20,2 jaar |
| 71-MB-HP | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 28-02-2012 | 19,1 jaar |
| 71-MB-HR | Suzuki | UX 150 | € 2.499 | 24-02-2012 | 14,3 jaar |
| 71-MB-HS | Zündapp | KS 80 | Onbekend | 21-02-2012 | 45,5 jaar |
| 71-MB-HT | Suzuki | GSX 650 | € 940 | 25-02-2012 | 14,3 jaar |
| 71-MB-HV | Big Dog | Pitbull | Onbekend | 24-02-2012 | 21,3 jaar |
| 71-MB-HX | Honda | NC700XA | € 6.999 | 09-03-2012 | 14,2 jaar |
| 71-MB-HZ | Yamaha | XT 1200 | € 15.999 | 03-03-2012 | 14,2 jaar |
| 71-MD-HB | Honda | NC700XA | € 7.389 | 08-05-2013 | 13,1 jaar |
| 71-MF-HB | Harley-Davidson | Fat Boy | Onbekend | 06-08-2014 | 23,9 jaar |
| 71-MH-HB | Kawasaki | Z800 ABS | Onbekend | 04-02-2017 | 12 jaar |
| 71-MJ-HB | KTM | Freeride E | € 10.560 | 01-02-2018 | 8,3 jaar |
| 71-MK-HB | Husqvarna | FE 350 | € 11.780 | 11-01-2019 | 7,4 jaar |
| 71-MN-HB | Beta | € 8.775 | 10-09-2020 | 6,9 jaar | |
| 71-MP-HB | Suzuki | DL650A | € 8.998 | 18-09-2021 | 11,1 jaar |
| 71-MR-HB | KTM | 890 Duke | € 9.999 | 07-04-2022 | 4,1 jaar |
| 71-MS-HB | BMW | R 1200 | € 19.299 | 25-03-2023 | 13 jaar |
| 71-MT-HB | KTM | 690 Enduro | € 13.750 | 01-09-2023 | 2,7 jaar |
| 71-MV-HB | Yamaha | MT 09 | € 11.598 | 12-07-2024 | 5,9 jaar |
| 71-MX-HB | BMW | R 1300 | € 32.118 | 13-03-2025 | 1,2 jaar |
| 71-MZ-HB | Piaggio | Vespa GTS | € 7.499 | 04-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.992 en/of een gewicht van ± 205 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha MT 09 | € 10.900 | 216 cm | 95 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 10.600 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | € 10.600 | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 11.600 | - | - | 200 kg |
| BMW F 650 | € 10.400 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| BMW F 900 | € 11.300 | 214 cm | 82 cm | 200 kg |
| BMW F 800 | € 11.200 | 215 cm | 83 cm | 200 kg |
| Yamaha MTN850 | € 10.200 | 208 cm | 82 cm | 190 kg |
| Yamaha FZ 8 | € 10.100 | 214 cm | 77 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.500 | 209 cm | 78 cm | 210 kg |
| Yamaha TDM 850 | € 10.000 | - | - | 220 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | € 10.500 | - | - | 190 kg |
| Kawasaki Z1000 ABS | € 11.200 | 210 cm | 80 cm | 220 kg |
| BMW F 700 | € 11.300 | 228 cm | 110 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 650 | € 10.200 | 229 cm | - | 200 kg |
| Yamaha XP 500 | € 10.900 | 220 cm | 78 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT690 | € 10.900 | 215 cm | 88 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.400 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z1000SX ABS | € 11.900 | 211 cm | 79 cm | 220 kg |
| Yamaha MTN890 | € 12.100 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Honda PC37 | € 12.000 | - | - | 190 kg |
| BMW C 400 | € 10.400 | 221 cm | 79 cm | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 11.600 | 237 cm | 91 cm | 200 kg |
| Yamaha MTM850 | € 11.000 | 208 cm | 82 cm | 190 kg |
| Yamaha TDM 900 | € 10.800 | 218 cm | 80 cm | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Triumph Bonneville T100Google op afbeeldingen van de Triumph Bonneville T100
Google op reviews van de Triumph Bonneville T100
Motoplus.nl
Bonneville T100
Motor.nl
Triumph Bonneville Experience #1: T100 en Scrambler 900 test in Californië ????????
Test 2026 Triumph Bonneville T100 & Scrambler 900: bollen met de Bonnevilles
Test Triumph Bonneville Bud Ekins T100
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.