MP-HR-30
Er rijden momenteel 2.077 Suzuki VL 800's rond in Nederland. Deze VL 800 komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 3 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 april 2026, dus sinds 1 maand en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Suzuki VL800 rijden er nog 105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1995 en april 2011. De nieuwwaarde van deze Suzuki VL800 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Suzuki VL800 | 2006
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Suzuki |
| Handelsbenaming | VL800 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.141 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 25 kW (34 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 805cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 februari 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 3 maanden en 16 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 3 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 260 kg |
| Massa rijklaar | 267 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 203 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 470 kg |
| Technische max massa voertuig | 470 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,66 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type WVBM | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2012 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MP-HR-30 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MP-HR-30
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MP-HB-30 | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 12-01-2006 | 20,4 jaar |
| MP-HF-30 | Yamaha | RP11 | Onbekend | 12-01-2006 | 20,4 jaar |
| MP-HG-30 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 01-02-2006 | 20,3 jaar |
| MP-HH-30 | Suzuki | DR-Z 400 | Onbekend | 19-01-2006 | 20,4 jaar |
| MP-HJ-30 | Suzuki | GSX 750 | Onbekend | 20-01-2006 | 20,4 jaar |
| MP-HL-30 | Honda | PC37 | Onbekend | 27-01-2006 | 22,9 jaar |
| MP-HN-30 | Harley-Davidson | Flstsci Springer Classic | Onbekend | 11-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-HP-30 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 02-05-2006 | 20,1 jaar |
| MP-HR-30 | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 09-02-2006 | 20,3 jaar |
| MP-HR-31 | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 01-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-HR-33 | Suzuki | GSF 650 | Onbekend | 07-02-2006 | 20,3 jaar |
| MP-HR-34 | Suzuki | DL 1000 | Onbekend | 31-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-HR-35 | Suzuki | GSF 1200 | Onbekend | 15-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-HR-36 | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 23-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-HR-37 | Suzuki | GSF 1200 | Onbekend | 06-03-2007 | 19,2 jaar |
| MP-HR-38 | Suzuki | GSF 650 | Onbekend | 14-02-2006 | 20,3 jaar |
| MP-HR-39 | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 15-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-HV-30 | Kawasaki | ER - 5 | Onbekend | 11-02-2006 | 20,3 jaar |
| MP-HX-30 | Harley-Davidson | Fxstc Softail Custom | Onbekend | 07-02-2006 | 35,9 jaar |
| MP-HZ-30 | Suzuki | GSX 1400 | Onbekend | 17-03-2006 | 20,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.243 en/of een gewicht van ± 260 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda NT700VA | € 11.400 | 207 cm | 109 cm | 240 kg |
| Honda VFR800 | € 12.800 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson Iron 883 | € 11.200 | 219 cm | 86 cm | 250 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 12.700 | 226 cm | 90 cm | 240 kg |
| Honda XL1000VA | € 13.300 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| BMW R 1100 | € 12.200 | - | - | 240 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.800 | 208 cm | 77 cm | 240 kg |
| Honda SD02 | € 12.600 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.300 | 228 cm | 83 cm | 260 kg |
| BMW C 650 | € 13.100 | 218 cm | 78 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200X Forty-eight | € 12.600 | 226 cm | 82 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200N Nightster | € 11.400 | 216 cm | 90 cm | 250 kg |
| BMW R 1150 | € 12.700 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 1200 C | € 12.800 | 223 cm | 84 cm | 250 kg |
| BMW C 600 | € 13.000 | 218 cm | 83 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Sportster | € 13.200 | 219 cm | - | 250 kg |
| Harley-Davidson XR1200 | € 12.400 | 220 cm | 93 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson Iron 1200 | € 13.300 | 220 cm | 92 cm | 250 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 12.900 | 217 cm | 76 cm | 240 kg |
| Honda VFR800X | € 13.400 | 219 cm | 87 cm | 240 kg |
| Honda CB1100A | € 13.200 | 220 cm | 84 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Forty-eight | € 12.000 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson Superlow | € 11.300 | 223 cm | 85 cm | 250 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 12.500 | 216 cm | 85 cm | 260 kg |
| Harley-Davidson XL 1200V Seventy-two | € 12.600 | - | - | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.