MP-DS-11
Er rijden momenteel 2.077 Suzuki VL 800's rond in Nederland. Deze VL 800 komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 april 2023, dus sinds 3 jaren, 1 maand en 16 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Suzuki VL800 rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 689 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2001 en april 2008. De nieuwwaarde van deze Suzuki VL800 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 mei 2006. Het voertuig was toen 4 jaren, 11 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Suzuki VL800 | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Suzuki |
| Handelsbenaming | VL800 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.153 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 38 kW (52 pk) |
| Continue vermogen | 38 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | S509 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 805cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 mei 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren en 5 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 april 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 1 maand en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 mei 2006. Het voertuig was toen 4 jaren, 11 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 259 kg |
| Massa rijklaar | 266 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 199 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 465 kg |
| Technische max massa voertuig | 465 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,65 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*92/61*0109*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2017 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MP-DS-11 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MP-DS-11
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MP-DD-11 | KTM | Husaberg 450 FE | Onbekend | 02-01-2006 | 20,4 jaar |
| MP-DF-11 | Suzuki | VZ 1600 | Onbekend | 15-09-2005 | 20,7 jaar |
| MP-DH-11 | Honda | RC 46 | Onbekend | 30-06-2006 | 24,1 jaar |
| MP-DJ-11 | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 29-09-2005 | 20,7 jaar |
| MP-DS-10 | Yamaha | VP08 | Onbekend | 24-12-2005 | 27,1 jaar |
| MP-DS-11 | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 04-05-2006 | 25 jaar |
| MP-DS-12 | Yamaha | RJ02 | Onbekend | 26-09-2005 | 27 jaar |
| MP-DS-13 | Aprilia | ME | Onbekend | 30-09-2005 | 26,1 jaar |
| MP-DS-15 | Honda | GB 500 | Onbekend | 26-09-2005 | 33,9 jaar |
| MP-DS-17 | BMW | R 1150 | Onbekend | 06-07-2006 | 24,7 jaar |
| MP-DS-18 | BMW | R2S | Onbekend | 20-04-2006 | 27 jaar |
| MP-DS-19 | BMW | R 1100 | Onbekend | 20-04-2006 | 24,1 jaar |
| MP-DT-11 | Honda | NTV 650 | Onbekend | 01-11-2005 | 31,8 jaar |
| MP-DV-11 | BMW | R 1200 | Onbekend | 01-10-2005 | 20,7 jaar |
| MP-DZ-11 | Ducati | S1 | Onbekend | 04-10-2005 | 25 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 8.621 en/of een gewicht van ± 259 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda VT750C | € 8.400 | 251 cm | 92 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 883N Iron | € 9.400 | 225 cm | 82 cm | 250 kg |
| Kawasaki VN 800 | € 8.600 | - | - | 240 kg |
| Benelli TRK 702 | € 8.300 | 222 cm | 93 cm | 240 kg |
| Royal Enfield Super Meteor 650 | € 9.200 | 230 cm | 89 cm | 240 kg |
| Cfmoto 700MT | € 8.100 | 225 cm | 96 cm | 230 kg |
| Honda FJS400A | € 8.300 | 229 cm | 77 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883L | € 8.700 | 225 cm | 89 cm | 250 kg |
| Gilera M55 | € 8.900 | 225 cm | 79 cm | 250 kg |
| Piaggio M59 | € 8.300 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki Vulcan 900 | € 7.900 | - | - | 270 kg |
| Royal Enfield Classic 650 | € 8.900 | 232 cm | 90 cm | 240 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 9.300 | - | - | 240 kg |
| Royal Enfield Interceptor | € 9.000 | 222 cm | 82 cm | 230 kg |
| Piaggio M55 | € 8.200 | - | - | 250 kg |
| Honda FJS600A | € 9.400 | - | - | 240 kg |
| Kawasaki VN900 Custom | € 8.800 | - | - | 270 kg |
| Yamaha Tracer 700 | € 9.300 | - | - | 230 kg |
| Kawasaki Vulcan S | € 8.500 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki Versys 650 | € 8.000 | 219 cm | 91 cm | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.