82-MB-PD
Er rijden momenteel 2.077 Suzuki VL 800's rond in Nederland. Deze VL 800 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 mei 2025, dus sinds 1 jaar en 8 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Suzuki VL800C rijden er in dezelfde variant (1) nog 1.277 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2005 en juni 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.116 en € 12.845, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.939 uitkomt. De nieuwwaarde van deze VL800C bedraagt € 9.490 incl. BTW en BPM, deze Suzuki VL800C is daardoor € 449 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Suzuki VL800C | 2012
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Suzuki |
| Handelsbenaming | VL800C |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 9.490 |
| Bruto BPM | € 1.149 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 39 kW (53 pk) |
| Continue vermogen | 39 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | S510 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 805cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 mei 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 265 kg |
| Massa rijklaar | 277 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 213 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 490 kg |
| Technische max massa voertuig | 490 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,66 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type WVBM | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0722*04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 82-MB-PD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
82-MB-PD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 82-MB-PB | BMW | F 650 | Onbekend | 14-05-2012 | 20,7 jaar |
| 82-MB-PD | Suzuki | VL 800 | € 9.490 | 22-05-2012 | 14 jaar |
| 82-MB-PF | Kawasaki | ER-6F ABS | Onbekend | 21-05-2012 | 19,3 jaar |
| 82-MB-PG | Honda | ST 1300 | Onbekend | 14-07-2012 | 19,1 jaar |
| 82-MB-PH | Piaggio | M45 | € 5.179 | 24-05-2012 | 14 jaar |
| 82-MB-PJ | Suzuki | GSR 750 | € 9.999 | 30-05-2012 | 14 jaar |
| 82-MB-PK | BMW | S 1000 | Onbekend | 20-07-2012 | 15,9 jaar |
| 82-MB-PL | Honda | NC700SD | € 7.699 | 30-05-2012 | 14 jaar |
| 82-MB-PN | Honda | CB1000R | Onbekend | 16-06-2012 | 17,8 jaar |
| 82-MB-PP | Honda | NC700XA | € 6.999 | 01-06-2012 | 14 jaar |
| 82-MB-PR | Honda | CBF1000FA | € 9.548 | 04-01-2013 | 15,9 jaar |
| 82-MB-PS | Honda | PC36 | Onbekend | 31-05-2012 | 22,3 jaar |
| 82-MB-PT | Victory Polaris Ind. Inc. | High-ball | € 16.999 | 18-06-2012 | 14 jaar |
| 82-MB-PV | Ducati | 999S | Onbekend | 04-06-2012 | 22,3 jaar |
| 82-MB-PX | Suzuki | DL650A | € 7.999 | 08-06-2012 | 14 jaar |
| 82-MB-PZ | BMW | R 1200 | € 21.113 | 12-06-2012 | 14 jaar |
| 82-MD-PD | Yamaha | XP 500 | Onbekend | 12-09-2013 | 18 jaar |
| 82-MF-PD | Peugeot | Django | € 3.599 | 10-03-2015 | 11,2 jaar |
| 82-MG-PD | Honda | SH300A | € 5.999 | 29-04-2016 | 10,1 jaar |
| 82-MH-PD | Ducati | Scrambler | € 11.390 | 28-04-2017 | 9,1 jaar |
| 82-MJ-PD | Harley-Davidson | XR1200 | Onbekend | 02-05-2018 | 17,7 jaar |
| 82-MK-PD | Harley-Davidson | Flhtkl | € 33.599 | 11-04-2019 | 10,2 jaar |
| 82-ML-PD | Kawasaki | Ninja 1000SX | € 15.449 | 10-03-2020 | 6,2 jaar |
| 82-MN-PD | BMW | R 1200 | € 17.298 | 12-05-2021 | 9,2 jaar |
| 82-MP-PD | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 16-02-2022 | 6 jaar |
| 82-MR-PD | Ducati | Multistrada V4 Pikes Peak | € 33.184 | 17-06-2022 | 3,9 jaar |
| 82-MS-PD | Royal Enfield | Classic | € 5.945 | 04-11-2023 | 4,2 jaar |
| 82-MT-PD | Yamaha | SB05 | Onbekend | 10-01-2024 | 24,1 jaar |
| 82-MV-PD | Piaggio | SKR 125 | Onbekend | 26-07-2024 | 32,6 jaar |
| 82-MX-PD | KTM | 1290 Super Duke R | € 24.049 | 24-04-2025 | 3,1 jaar |
| 82-MZ-PD | Harley-Davidson | Sportster | € 33.995 | 23-01-2026 | 0,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.939 en/of een gewicht van ± 265 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XJR 1300 | € 9.900 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.500 | 229 cm | 90 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson XL 883N Iron | € 9.400 | 225 cm | 82 cm | 250 kg |
| Honda Shadow | € 10.200 | - | - | 260 kg |
| Triumph Speedmaster | € 10.300 | 237 cm | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883R | € 9.500 | - | - | 250 kg |
| Honda NT700V | € 9.700 | - | - | 240 kg |
| Honda VT750C2B | € 9.800 | - | - | 240 kg |
| Gilera M61 | € 9.700 | 221 cm | 79 cm | 250 kg |
| Honda VT750C2 | € 9.900 | 224 cm | 84 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Harley Davidson | € 10.600 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883L | € 9.800 | 222 cm | 85 cm | 250 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.500 | - | - | 250 kg |
| Honda VT750CS | € 9.800 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 9.600 | 207 cm | 83 cm | 250 kg |
| Kawasaki Z 800 | € 9.500 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 883C | € 10.100 | - | - | 260 kg |
| Triumph America | € 10.000 | - | - | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.