66-MD-XT
Er rijden momenteel 2.077 Suzuki VL 800's rond in Nederland. Deze VL 800 komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 1 maand en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maart 2020, dus sinds 6 jaren, 2 maanden en 27 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Suzuki VL800B rijden er in dezelfde variant (1) nog 1.277 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2005 en juni 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.116 en € 12.845, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.939 uitkomt. De nieuwwaarde van deze VL800B bedraagt € 10.999 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Suzuki VL800B € 1.060 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Suzuki VL800B | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Suzuki |
| Handelsbenaming | VL800B |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 10.999 |
| Bruto BPM | € 1.338 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 39 kW (53 pk) |
| Continue vermogen | 39 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | S510 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 805cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 april 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 1 maand en 13 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 maart 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 2 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 265 kg |
| Massa rijklaar | 277 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 213 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 490 kg |
| Technische max massa voertuig | 490 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,66 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type WVBM | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0722*06 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 66-MD-XT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
66-MD-XT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 66-MB-XT | Bisan-lifan | PasiFIC150 | Onbekend | 22-11-2012 | 13,5 jaar |
| 66-MD-XB | Yamaha | MT 07 | € 6.999 | 07-06-2014 | 12 jaar |
| 66-MD-XD | KTM | 390 Duke | € 5.550 | 01-04-2014 | 12,2 jaar |
| 66-MD-XF | KTM | 1290 Superduke R | € 17.600 | 05-04-2014 | 12,2 jaar |
| 66-MD-XG | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 09-05-2014 | 17,4 jaar |
| 66-MD-XH | Harley-Davidson | Harley Davidson | Onbekend | 05-04-2014 | 26,8 jaar |
| 66-MD-XJ | Piaggio | M45 | Onbekend | 28-03-2014 | 12,9 jaar |
| 66-MD-XL | Kawasaki | VN900 Custom | € 7.056 | 04-04-2014 | 12,2 jaar |
| 66-MD-XN | Harley-Davidson | Fxstb Night Train | Onbekend | 02-04-2014 | 17,9 jaar |
| 66-MD-XP | BMW | R 1200 | Onbekend | 11-04-2014 | 19,4 jaar |
| 66-MD-XS | Kawasaki | Z800 ABS | € 7.122 | 10-04-2014 | 12,1 jaar |
| 66-MD-XT | Suzuki | VL 800 | € 10.999 | 17-04-2014 | 12,1 jaar |
| 66-MD-XV | Kawasaki | Z750 ABS | € 6.653 | 12-04-2014 | 12,1 jaar |
| 66-MD-XZ | Yamaha | YZF R125 | € 4.799 | 17-04-2014 | 12,1 jaar |
| 66-MF-XT | KTM | 1290 Superduke R | € 17.952 | 27-06-2015 | 10,9 jaar |
| 66-MG-XT | Harley-Davidson | Street 750 | € 8.180 | 10-08-2016 | 9,8 jaar |
| 66-MH-XT | KTM | 1090 Adventure | € 16.160 | 23-03-2018 | 8,2 jaar |
| 66-MJ-XT | Suzuki | GSF 600 | Onbekend | 20-10-2018 | 23,7 jaar |
| 66-MK-XT | Suzuki | GSX 600 | Onbekend | 28-06-2019 | 33,3 jaar |
| 66-ML-XT | Kawasaki | Z900RS | € 12.999 | 18-06-2020 | 6 jaar |
| 66-MN-XT | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 17-06-2021 | 21,1 jaar |
| 66-MP-XT | Yamaha | MTN890 | € 12.299 | 24-01-2022 | 4,3 jaar |
| 66-MR-XT | Husqvarna | WR 250 | € 6.710 | 07-09-2022 | 15,4 jaar |
| 66-MS-XT | Moto Guzzi | V 85 TT | € 14.999 | 23-06-2023 | 2,9 jaar |
| 66-MT-XT | Honda | CBR650RA | € 10.896 | 07-08-2024 | 4,3 jaar |
| 66-MV-XT | Ducati | Multistrada 950 | € 22.403 | 16-11-2024 | 5,3 jaar |
| 66-MX-XT | Aprilia | RS 660 | € 15.399 | 28-06-2025 | 0,9 jaar |
| 66-MZ-XT | Ducati | Monster | € 14.940 | 24-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.939 en/of een gewicht van ± 265 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XJR 1300 | € 9.900 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.500 | 229 cm | 90 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson XL 883N Iron | € 9.400 | 225 cm | 82 cm | 250 kg |
| Honda Shadow | € 10.200 | - | - | 260 kg |
| Triumph Speedmaster | € 10.300 | 237 cm | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883R | € 9.500 | - | - | 250 kg |
| Honda NT700V | € 9.700 | - | - | 240 kg |
| Honda VT750C2B | € 9.800 | - | - | 240 kg |
| Gilera M61 | € 9.700 | 221 cm | 79 cm | 250 kg |
| Honda VT750C2 | € 9.900 | 224 cm | 84 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Harley Davidson | € 10.600 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883L | € 9.800 | 222 cm | 85 cm | 250 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.500 | - | - | 250 kg |
| Honda VT750CS | € 9.800 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 9.600 | 207 cm | 83 cm | 250 kg |
| Kawasaki Z 800 | € 9.500 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 883C | € 10.100 | - | - | 260 kg |
| Triumph America | € 10.000 | - | - | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.