65-MB-XP
Er rijden momenteel 2.077 Suzuki VL 800's rond in Nederland. Deze VL 800 komt uit het jaar 2003 en is nu 23 jaren, 1 maand en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 25 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Suzuki VL800 rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 689 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2001 en april 2008. De nieuwwaarde van deze Suzuki VL800 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 maart 2013. Het voertuig was toen 9 jaren, 10 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Suzuki VL800 | 2003
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Suzuki |
| Handelsbenaming | VL800 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.112 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 38 kW (52 pk) |
| Continue vermogen | 38 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | S509 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 805cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 april 2003 |
| Leeftijd | 23 jaren, 1 maand en 15 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 maart 2013. Het voertuig was toen 9 jaren, 10 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 250 kg |
| Massa rijklaar | 261 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 204 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 465 kg |
| Technische max massa voertuig | 465 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,66 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type WVBM | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*92/61*0109*02 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 65-MB-XP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
65-MB-XP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 65-MB-XB | Honda | Honda | Onbekend | 28-03-2013 | 31,1 jaar |
| 65-MB-XF | BMW | R 1200 | Onbekend | 21-03-2013 | 16,5 jaar |
| 65-MB-XH | BMW | R 1200 | € 22.554 | 26-10-2012 | 13,6 jaar |
| 65-MB-XJ | Indian | Chief | Onbekend | 26-10-2012 | 24,3 jaar |
| 65-MB-XL | Honda | CB1000RA | € 13.199 | 17-11-2012 | 13,5 jaar |
| 65-MB-XN | Super | CUB | € 1.399 | 09-11-2012 | 13,6 jaar |
| 65-MB-XP | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 08-03-2013 | 23,1 jaar |
| 65-MB-XR | Honda | CBF600NA | € 8.276 | 20-11-2012 | 13,5 jaar |
| 65-MB-XV | Harley-Davidson | Xlh 1200 Sportster | Onbekend | 27-11-2012 | 38,3 jaar |
| 65-MB-XZ | Piaggio | M25 | Onbekend | 07-12-2012 | 24,8 jaar |
| 65-MD-XP | Honda | VFR800 | Onbekend | 30-08-2014 | 21,2 jaar |
| 65-MF-XP | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 21-08-2015 | 21,4 jaar |
| 65-MG-XP | BMW | C 650 | Onbekend | 17-09-2016 | 13,1 jaar |
| 65-MH-XP | Honda | NC700XA | Onbekend | 11-09-2017 | 14,1 jaar |
| 65-MJ-XP | Harley-Davidson | Fat Boy | € 27.900 | 04-08-2018 | 7,8 jaar |
| 65-MK-XP | Harley-Davidson | Fxdbi | Onbekend | 26-06-2019 | 19,9 jaar |
| 65-ML-XP | Kawasaki | Versys 1000 | € 14.599 | 13-06-2020 | 6 jaar |
| 65-MN-XP | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 15-04-2021 | 5,1 jaar |
| 65-MP-XP | Honda | NC750XA | € 8.540 | 05-02-2022 | 4,3 jaar |
| 65-MR-XP | Yamaha | MT 07 | € 9.399 | 10-09-2022 | 9,4 jaar |
| 65-MS-XP | Yamaha | MT 09 | € 9.498 | 10-08-2023 | 11,1 jaar |
| 65-MT-XP | Ducati | Multistrada V4 S | € 30.760 | 20-04-2024 | 2,1 jaar |
| 65-MV-XP | KTM | 450 EXC | € 15.315 | 16-11-2024 | 1,5 jaar |
| 65-MX-XP | BMW | R 1250 | € 23.658 | 20-06-2025 | 5,4 jaar |
| 65-MZ-XP | Voge | R625 | € 6.600 | 27-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 8.621 en/of een gewicht van ± 250 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda VT750C | € 8.400 | 251 cm | 92 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 883N Iron | € 9.400 | 225 cm | 82 cm | 250 kg |
| Kawasaki VN 800 | € 8.600 | - | - | 240 kg |
| Benelli TRK 702 | € 8.300 | 222 cm | 93 cm | 240 kg |
| Moto Morini X-Cape | € 8.700 | 220 cm | 96 cm | 230 kg |
| Royal Enfield Super Meteor 650 | € 9.200 | 230 cm | 89 cm | 240 kg |
| Cfmoto 700MT | € 8.100 | 225 cm | 96 cm | 230 kg |
| Honda FJS400A | € 8.300 | 229 cm | 77 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883L | € 8.700 | 225 cm | 89 cm | 250 kg |
| Gilera M55 | € 8.900 | 225 cm | 79 cm | 250 kg |
| Triumph Trident | € 9.000 | - | - | 230 kg |
| Piaggio M59 | € 8.300 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki Vulcan 900 | € 7.900 | - | - | 270 kg |
| Royal Enfield Classic 650 | € 8.900 | 232 cm | 90 cm | 240 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 9.300 | - | - | 240 kg |
| Benelli Leoncino | € 7.900 | 220 cm | 87 cm | 230 kg |
| Royal Enfield Interceptor | € 9.000 | 222 cm | 82 cm | 230 kg |
| Piaggio M55 | € 8.200 | - | - | 250 kg |
| Honda FJS600A | € 9.400 | - | - | 240 kg |
| Kawasaki VN900 Custom | € 8.800 | - | - | 270 kg |
| Yamaha Tracer 700 | € 9.300 | - | - | 230 kg |
| Kawasaki Vulcan S | € 8.500 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki Versys 650 | € 8.000 | 219 cm | 91 cm | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.