52-MB-HL
Er rijden momenteel 2.077 Suzuki VL 800's rond in Nederland. Deze VL 800 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 2 maanden oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Suzuki VL800 rijden er in dezelfde variant (1) nog 1.277 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2005 en juni 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.116 en € 12.845, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.939 uitkomt. De nieuwwaarde van deze VL800 bedraagt € 9.500 incl. BTW en BPM, deze Suzuki VL800 is daardoor € 439 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Suzuki VL800 | 2012
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Suzuki |
| Handelsbenaming | VL800 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 9.500 |
| Bruto BPM | € 1.151 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 39 kW (53 pk) |
| Continue vermogen | 39 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | S510 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 805cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 maart 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 2 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 265 kg |
| Massa rijklaar | 277 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 213 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 490 kg |
| Technische max massa voertuig | 490 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,66 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type WVBM | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0722*04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 52-MB-HL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
52-MB-HL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 52-MB-HB | Kawasaki | W 800 | € 7.086 | 03-02-2012 | 14,3 jaar |
| 52-MB-HD | Suzuki | GSR 750 | € 9.999 | 16-02-2012 | 14,3 jaar |
| 52-MB-HF | Harley-Davidson | Heritage Softail | Onbekend | 30-01-2012 | 31,3 jaar |
| 52-MB-HG | Yamaha | YZF R6 | € 13.299 | 04-02-2012 | 14,3 jaar |
| 52-MB-HH | Yamaha | RN09 | Onbekend | 03-02-2012 | 24,1 jaar |
| 52-MB-HJ | Sherco | 3.0I | € 6.638 | 10-02-2012 | 14,3 jaar |
| 52-MB-HK | Kawasaki | ER-6F ABS | € 6.219 | 20-02-2012 | 14,3 jaar |
| 52-MB-HL | Suzuki | VL 800 | € 9.500 | 27-03-2012 | 14,2 jaar |
| 52-MB-HN | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 14-02-2012 | 18,1 jaar |
| 52-MB-HR | Honda | CRF 450 | Onbekend | 17-03-2012 | 18,4 jaar |
| 52-MB-HS | KTM | 690 SMC | € 9.449 | 25-02-2012 | 14,3 jaar |
| 52-MB-HT | Honda | CB1000R | Onbekend | 08-06-2012 | 17,7 jaar |
| 52-MB-HX | Kawasaki | VN900 Classic | € 7.086 | 02-03-2012 | 14,2 jaar |
| 52-MB-HZ | KTM | 990 Supermoto | € 13.699 | 01-03-2012 | 14,2 jaar |
| 52-MD-HL | Honda | NC700XA | € 7.389 | 18-05-2013 | 13 jaar |
| 52-MF-HL | BMW | R 1100 | Onbekend | 05-10-2015 | 24,9 jaar |
| 52-MG-HL | BMW | S 1000 | € 21.131 | 08-01-2016 | 10,4 jaar |
| 52-MH-HL | Ducati | Multistrada 1200 | Onbekend | 24-02-2017 | 16 jaar |
| 52-MJ-HL | BMW | R 1200 | € 26.311 | 16-02-2018 | 8,3 jaar |
| 52-MK-HL | Harley-Davidson | Fxdbi | Onbekend | 17-04-2019 | 19,3 jaar |
| 52-ML-HL | BMW | R 1250 | € 21.874 | 01-11-2019 | 6,6 jaar |
| 52-MN-HL | Honda | Honda ST1300 | Onbekend | 19-09-2020 | 19,9 jaar |
| 52-MP-HL | KTM | 1290 Superduke R | € 17.598 | 07-07-2021 | 12,3 jaar |
| 52-MR-HL | Yamaha | MTT690 | € 9.719 | 15-04-2022 | 4,1 jaar |
| 52-MT-HL | Yamaha | GPD 155 | € 4.498 | 09-09-2023 | 2,7 jaar |
| 52-MV-HL | Harley-Davidson | Street Bob 114 | € 18.995 | 31-05-2024 | 2 jaar |
| 52-MX-HL | Moto Guzzi | V 85 TT | € 13.698 | 13-03-2025 | 3 jaar |
| 52-MZ-HL | Cfmoto | 450MT | € 7.799 | 13-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.939 en/of een gewicht van ± 265 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XJR 1300 | € 9.900 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.500 | 229 cm | 90 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson XL 883N Iron | € 9.400 | 225 cm | 82 cm | 250 kg |
| Honda Shadow | € 10.200 | - | - | 260 kg |
| Triumph Speedmaster | € 10.300 | 237 cm | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883R | € 9.500 | - | - | 250 kg |
| Honda NT700V | € 9.700 | - | - | 240 kg |
| Honda VT750C2B | € 9.800 | - | - | 240 kg |
| Gilera M61 | € 9.700 | 221 cm | 79 cm | 250 kg |
| Honda VT750C2 | € 9.900 | 224 cm | 84 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Harley Davidson | € 10.600 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883L | € 9.800 | 222 cm | 85 cm | 250 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.500 | - | - | 250 kg |
| Honda VT750CS | € 9.800 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 9.600 | 207 cm | 83 cm | 250 kg |
| Kawasaki Z 800 | € 9.500 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 883C | € 10.100 | - | - | 260 kg |
| Triumph America | € 10.000 | - | - | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.