51-MF-SK
Er rijden momenteel 2.077 Suzuki VL 800's rond in Nederland. Deze VL 800 komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 september 2025, dus sinds 8 maanden. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Suzuki VL800B rijden er in dezelfde variant (1) nog 1.277 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2005 en juni 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.116 en € 12.845, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.939 uitkomt. De nieuwwaarde van deze VL800B bedraagt € 9.999 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Suzuki VL800B € 60 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Suzuki VL800B | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Suzuki |
| Handelsbenaming | VL800B |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 9.999 |
| Bruto BPM | € 1.200 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 39 kW (53 pk) |
| Continue vermogen | 39 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | S510 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 805cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 mei 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 september 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 265 kg |
| Massa rijklaar | 277 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 213 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 490 kg |
| Technische max massa voertuig | 490 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,66 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type WVBM | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0722*06 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 51-MF-SK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
51-MF-SK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 51-MB-SK | Honda | RC 46 | Onbekend | 08-03-2013 | 22,8 jaar |
| 51-MD-SK | Triumph | Tiger Sport | € 13.990 | 22-01-2014 | 12,4 jaar |
| 51-MF-SB | Yamaha | MT 125 | € 5.199 | 29-04-2015 | 11,1 jaar |
| 51-MF-SF | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 16-04-2015 | 12,1 jaar |
| 51-MF-SG | Suzuki | DL650A | € 8.299 | 16-04-2015 | 11,1 jaar |
| 51-MF-SH | Ducati | Multistrada 1200 | Onbekend | 13-04-2015 | 14,2 jaar |
| 51-MF-SJ | BMW | K 1600 | € 29.565 | 16-04-2015 | 11,1 jaar |
| 51-MF-SK | Suzuki | VL 800 | € 9.999 | 21-05-2015 | 11 jaar |
| 51-MF-SL | Yamaha | YP400RA | € 6.999 | 18-04-2015 | 11,1 jaar |
| 51-MF-SN | Moto Guzzi | LZ | Onbekend | 01-10-2015 | 16,2 jaar |
| 51-MF-SR | Kawasaki | Z1000 ABS | Onbekend | 25-04-2015 | 15,6 jaar |
| 51-MF-ST | Honda | CB1100A | € 12.999 | 24-04-2015 | 11,1 jaar |
| 51-MF-SX | Ducati | Multistrada 1200 | € 20.789 | 28-04-2015 | 11,1 jaar |
| 51-MG-SK | Kawasaki | Versys | Onbekend | 28-05-2016 | 15,3 jaar |
| 51-MH-SK | Honda | SC47 | Onbekend | 27-09-2017 | 23,3 jaar |
| 51-MJ-SK | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 04-08-2018 | 17,9 jaar |
| 51-MK-SK | KTM | 1290 Super Adventure | € 19.999 | 14-05-2019 | 7 jaar |
| 51-ML-SK | Harley-Davidson | Forty-eight | € 14.949 | 02-05-2020 | 9 jaar |
| 51-MP-SK | Triumph | Scrambler 1200 XE | € 17.497 | 22-10-2021 | 7,2 jaar |
| 51-MR-SK | Piatti | M07 | Onbekend | 10-07-2022 | 28,1 jaar |
| 51-MS-SK | Triumph | Trident | € 9.193 | 17-05-2023 | 4,7 jaar |
| 51-MT-SK | Honda | ST125A | € 4.800 | 29-02-2024 | 2,2 jaar |
| 51-MV-SK | Suzuki | DL 1050 | € 16.599 | 06-09-2024 | 1,7 jaar |
| 51-MX-SK | BMW | F 750 | € 11.321 | 31-05-2025 | 4,1 jaar |
| 51-MZ-SK | Cfmoto | 675SR-r | € 7.999 | 14-02-2026 | 0,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.939 en/of een gewicht van ± 265 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XJR 1300 | € 9.900 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.500 | 229 cm | 90 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson XL 883N Iron | € 9.400 | 225 cm | 82 cm | 250 kg |
| Honda Shadow | € 10.200 | - | - | 260 kg |
| Triumph Speedmaster | € 10.300 | 237 cm | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883R | € 9.500 | - | - | 250 kg |
| Honda NT700V | € 9.700 | - | - | 240 kg |
| Honda VT750C2B | € 9.800 | - | - | 240 kg |
| Gilera M61 | € 9.700 | 221 cm | 79 cm | 250 kg |
| Honda VT750C2 | € 9.900 | 224 cm | 84 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Harley Davidson | € 10.600 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883L | € 9.800 | 222 cm | 85 cm | 250 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.500 | - | - | 250 kg |
| Honda VT750CS | € 9.800 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 9.600 | 207 cm | 83 cm | 250 kg |
| Kawasaki Z 800 | € 9.500 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 883C | € 10.100 | - | - | 260 kg |
| Triumph America | € 10.000 | - | - | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.