51-MF-BK
Er rijden momenteel 2.077 Suzuki VL 800's rond in Nederland. Deze VL 800 komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 mei 2014, dus sinds 12 jaren en 23 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Suzuki VL800 rijden er in dezelfde variant (1) nog 1.277 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2005 en juni 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.116 en € 12.845, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.939 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Suzuki VL800 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 mei 2014. Het voertuig was toen 9 jaren en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Suzuki VL800 | 2005
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Suzuki |
| Handelsbenaming | VL800 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.534 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 39 kW (53 pk) |
| Continue vermogen | 39 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | S510 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 805cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 april 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 1 maand en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 mei 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 mei 2014. Het voertuig was toen 9 jaren en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 251 kg |
| Massa rijklaar | 267 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 203 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 470 kg |
| Technische max massa voertuig | 470 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,66 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type WVBM | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*92/61*0109*04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 51-MF-BK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
51-MF-BK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 51-MB-BK | Piaggio | M45 | € 5.099 | 03-09-2011 | 14,8 jaar |
| 51-MD-BK | Honda | C70 | Onbekend | 15-02-2013 | 43,9 jaar |
| 51-MF-BB | Kawasaki | J300 | € 4.059 | 12-06-2014 | 12 jaar |
| 51-MF-BD | Honda | NC750XD | € 8.799 | 17-05-2014 | 12 jaar |
| 51-MF-BF | Ducati | Multistrada 1000 | Onbekend | 02-08-2014 | 22,2 jaar |
| 51-MF-BJ | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 15-05-2014 | 15 jaar |
| 51-MF-BK | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 08-05-2014 | 21,1 jaar |
| 51-MF-BL | BMW | K 1200 | Onbekend | 06-06-2014 | 19,2 jaar |
| 51-MF-BR | Triumph | Tiger Explorer | € 17.940 | 16-05-2014 | 12 jaar |
| 51-MF-BS | Suzuki | GSF 650 | € 6.999 | 21-05-2014 | 12 jaar |
| 51-MF-BT | BMW | R 1200 | € 23.841 | 23-05-2014 | 12 jaar |
| 51-MF-BV | Honda | XL700VA | Onbekend | 27-06-2014 | 17,9 jaar |
| 51-MF-BX | Triumph | Daytona 675 | Onbekend | 20-05-2014 | 15 jaar |
| 51-MF-BZ | Honda | NC750XD | € 8.799 | 23-05-2014 | 12 jaar |
| 51-MG-BK | BMW | R 1100 | Onbekend | 27-07-2015 | 29,1 jaar |
| 51-MH-BK | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 30.990 | 14-09-2016 | 9,7 jaar |
| 51-MJ-BK | BMW | R 1200 | € 25.311 | 25-01-2018 | 8,4 jaar |
| 51-MK-BK | BMW | R 1200 | Onbekend | 12-09-2018 | 10,6 jaar |
| 51-ML-BK | Husqvarna | FE 350 | € 12.280 | 29-07-2019 | 6,8 jaar |
| 51-MN-BK | Yamaha | MT 07 | € 7.298 | 18-07-2020 | 9,8 jaar |
| 51-MP-BK | Yamaha | MTT850 | € 13.599 | 05-06-2021 | 8 jaar |
| 51-MR-BK | BMW | R 1200 | € 16.043 | 06-04-2022 | 9,2 jaar |
| 51-MS-BK | BMW | R 1200 | € 18.348 | 21-10-2022 | 8,5 jaar |
| 51-MT-BK | Kawasaki | Z 900 | € 10.899 | 18-07-2023 | 2,9 jaar |
| 51-MV-BK | Ducati | Multistrada 1260 | € 20.788 | 17-04-2024 | 7,2 jaar |
| 51-MX-BK | Kawasaki | Vulcan S | € 9.247 | 05-02-2025 | 9,2 jaar |
| 51-MZ-BK | Aprilia | SR | Onbekend | 18-03-2006 | 20,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.939 en/of een gewicht van ± 251 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CBF1000A | € 10.400 | 216 cm | 78 cm | 240 kg |
| Yamaha TDM 850 | € 9.600 | - | - | 230 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 9.900 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.500 | 229 cm | 90 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson XL 883N Iron | € 9.400 | 225 cm | 82 cm | 250 kg |
| Honda Shadow | € 10.200 | - | - | 260 kg |
| Triumph Speedmaster | € 10.300 | 237 cm | 90 cm | 240 kg |
| Royal Enfield Super Meteor 650 | € 9.200 | 230 cm | 89 cm | 240 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.200 | 210 cm | 85 cm | 250 kg |
| Yamaha RP10 | € 9.900 | - | - | 230 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883R | € 9.500 | - | - | 250 kg |
| Honda FJS600A | € 9.700 | 228 cm | 77 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Street ROD | € 9.900 | 213 cm | 87 cm | 230 kg |
| Honda NC700D | € 9.500 | 220 cm | 79 cm | 230 kg |
| Honda NC750D | € 10.100 | 222 cm | 81 cm | 230 kg |
| Honda NT700V | € 9.700 | - | - | 240 kg |
| Honda VT750C2B | € 9.800 | - | - | 240 kg |
| Gilera M61 | € 9.700 | 221 cm | 79 cm | 250 kg |
| Honda VT750C2 | € 9.900 | 224 cm | 84 cm | 240 kg |
| Triumph Trident | € 9.000 | - | - | 230 kg |
| Honda PF01 | € 9.800 | - | - | 230 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883L | € 9.800 | 222 cm | 85 cm | 250 kg |
| Triumph America | € 10.200 | - | - | 240 kg |
| Honda CBF1000 | € 9.800 | - | - | 230 kg |
| Royal Enfield Interceptor | € 9.000 | 222 cm | 82 cm | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.