23-MB-LP
Er rijden momenteel 2.077 Suzuki VL 800's rond in Nederland. Deze VL 800 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 maart 2025, dus sinds 1 jaar, 1 maand en 30 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Suzuki VL800C rijden er in dezelfde variant (1) nog 1.277 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2005 en juni 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.116 en € 12.845, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.939 uitkomt. De nieuwwaarde van deze VL800C bedraagt € 9.999 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Suzuki VL800C € 60 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Suzuki VL800C | 2012
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Suzuki |
| Handelsbenaming | VL800C |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 9.999 |
| Bruto BPM | € 1.221 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 39 kW (53 pk) |
| Continue vermogen | 39 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | S510 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 805cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 30 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 265 kg |
| Massa rijklaar | 277 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 213 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 490 kg |
| Technische max massa voertuig | 490 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,66 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type WVBM | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0722*04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 23-MB-LP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
23-MB-LP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 23-MB-LB | KTM | 990 Superduke | Onbekend | 02-04-2012 | 21 jaar |
| 23-MB-LF | Suzuki | GSR 750 | € 9.999 | 07-04-2012 | 14,1 jaar |
| 23-MB-LG | Harley-Davidson | XL883L | Onbekend | 05-04-2012 | 17,2 jaar |
| 23-MB-LH | Piaggio | M45 | Onbekend | 05-04-2012 | 18,6 jaar |
| 23-MB-LJ | Triumph | Speedmaster | € 9.990 | 20-04-2012 | 14,1 jaar |
| 23-MB-LL | Honda | CBF500 | Onbekend | 10-04-2012 | 22 jaar |
| 23-MB-LN | Aprilia | Dorsoduro | Onbekend | 14-04-2012 | 17,4 jaar |
| 23-MB-LP | Suzuki | VL 800 | € 9.999 | 19-04-2012 | 14,1 jaar |
| 23-MB-LR | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 05-04-2013 | 19,1 jaar |
| 23-MB-LS | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 13-04-2012 | 27,1 jaar |
| 23-MB-LT | Kawasaki | Z1000SX ABS | € 13.998 | 16-04-2012 | 15 jaar |
| 23-MB-LV | Piaggio | Beverly 350 | € 5.589 | 24-04-2012 | 14,1 jaar |
| 23-MB-LX | Triumph | Tiger Explorer | € 16.290 | 28-04-2012 | 14,1 jaar |
| 23-MF-LP | BMW | S 1000 | Onbekend | 16-01-2015 | 13,3 jaar |
| 23-MG-LP | Honda | NT700VA | Onbekend | 21-03-2016 | 17,3 jaar |
| 23-MH-LP | BMW | R 1200 | € 22.973 | 08-04-2017 | 9,1 jaar |
| 23-MJ-LP | Honda | NC700XD | Onbekend | 11-05-2018 | 11,8 jaar |
| 23-MK-LP | Harley-Davidson | Fat Boy | € 28.300 | 21-03-2019 | 7,2 jaar |
| 23-MN-LP | Yamaha | CZD 300 | € 6.499 | 03-12-2020 | 5,5 jaar |
| 23-MP-LP | Energica | Eva Ribelle | € 26.668 | 15-08-2021 | 4,8 jaar |
| 23-MR-LP | Honda | ADV350A | € 7.000 | 24-05-2022 | 4 jaar |
| 23-MS-LP | Moto Morini | 6 1-2 SCR | € 8.399 | 04-04-2023 | 3,1 jaar |
| 23-MT-LP | Kawasaki | Vulcan S | € 9.749 | 01-12-2023 | 2,5 jaar |
| 23-MV-LP | Honda | CRF1100D4 | € 19.096 | 05-07-2024 | 5,9 jaar |
| 23-MX-LP | BMW | R 18 | € 28.285 | 09-04-2025 | 5,6 jaar |
| 23-MZ-LP | Honda | CRF1100D4 | € 23.299 | 01-12-2025 | 0,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.939 en/of een gewicht van ± 265 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XJR 1300 | € 9.900 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.500 | 229 cm | 90 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson XL 883N Iron | € 9.400 | 225 cm | 82 cm | 250 kg |
| Honda Shadow | € 10.200 | - | - | 260 kg |
| Triumph Speedmaster | € 10.300 | 237 cm | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883R | € 9.500 | - | - | 250 kg |
| Honda NT700V | € 9.700 | - | - | 240 kg |
| Honda VT750C2B | € 9.800 | - | - | 240 kg |
| Gilera M61 | € 9.700 | 221 cm | 79 cm | 250 kg |
| Honda VT750C2 | € 9.900 | 224 cm | 84 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Harley Davidson | € 10.600 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883L | € 9.800 | 222 cm | 85 cm | 250 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.500 | - | - | 250 kg |
| Honda VT750CS | € 9.800 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 9.600 | 207 cm | 83 cm | 250 kg |
| Kawasaki Z 800 | € 9.500 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 883C | € 10.100 | - | - | 260 kg |
| Triumph America | € 10.000 | - | - | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.