31-MV-PK
Er rijden momenteel 107 Piaggio TPH 125's rond in Nederland. Deze TPH 125 komt uit het jaar 1997 en is nu 29 jaren, 1 maand en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 januari 2025, dus sinds 1 jaar, 4 maanden en 8 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio TPH 125 X-r rijden er nog 107 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1995 en juni 2003. De nieuwwaarde van deze Piaggio TPH 125 X-r is helaas onbekend.
Dit voertuig van Piaggio haalt een maximumsnelheid van 94 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Piaggio TPH 125 X-r tot de 2.1% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 31 juli 2024. Het voertuig was toen 27 jaren, 3 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio TPH 125 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio TPH 125 X-r | 1997
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | TPH 125 X-r |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 94 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 8 kW (10.9 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 124cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 april 1997 |
| Leeftijd | 29 jaren, 1 maand en 8 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 29 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 januari 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 4 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 31 juli 2024. Het voertuig was toen 27 jaren, 3 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 101 kg |
| Massa rijklaar | 108 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 182 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 290 kg |
| Technische max massa voertuig | 290 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,35 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Piaggio TPH 125 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 31-MV-PK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
31-MV-PK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-MB-PK | Kawasaki | 1400 GTR | Onbekend | 23-05-2012 | 17 jaar |
| 31-MD-PK | Suzuki | AN 650 | € 12.000 | 28-09-2013 | 12,7 jaar |
| 31-MF-PK | KTM | 690 Duke | € 8.950 | 17-03-2015 | 11,2 jaar |
| 31-MG-PK | BMW | R 1200 | € 23.244 | 22-04-2016 | 10,1 jaar |
| 31-MH-PK | Honda | XBR 500 | Onbekend | 09-09-2017 | 36,2 jaar |
| 31-MJ-PK | BMW | G 310 | € 6.558 | 12-05-2018 | 8 jaar |
| 31-MK-PK | Kawasaki | Z 900 | € 9.599 | 12-04-2019 | 7,1 jaar |
| 31-ML-PK | Kawasaki | Z900RS | € 12.799 | 17-03-2020 | 6,2 jaar |
| 31-MN-PK | Suzuki | TS 80 | Onbekend | 14-01-2021 | 42,9 jaar |
| 31-MP-PK | BMW | R 1200 | € 19.715 | 25-09-2021 | 7,7 jaar |
| 31-MR-PK | Suzuki | GSX-S950W | € 10.699 | 17-06-2022 | 3,9 jaar |
| 31-MS-PK | BMW | R 1200 | € 17.300 | 19-04-2023 | 12,3 jaar |
| 31-MT-PK | Honda | ADV750 | € 13.599 | 15-01-2024 | 8,1 jaar |
| 31-MV-PB | BMW | R NineT | € 19.438 | 22-08-2024 | 1,8 jaar |
| 31-MV-PD | Honda | NSS350A | € 7.600 | 27-08-2024 | 1,7 jaar |
| 31-MV-PF | Honda | SH300A | € 6.097 | 27-07-2024 | 7,2 jaar |
| 31-MV-PG | Cfmoto | 450MT | € 7.799 | 31-07-2024 | 1,8 jaar |
| 31-MV-PH | Harley-Davidson | Fat Bob 114 | € 26.695 | 10-08-2024 | 1,8 jaar |
| 31-MV-PJ | MV Agusta | Lxp Orioli | € 34.600 | 02-08-2024 | 1,8 jaar |
| 31-MV-PK | Piaggio | TPH 125 | Onbekend | 31-07-2024 | 29,1 jaar |
| 31-MV-PL | BMW | F 750 | € 10.899 | 03-08-2024 | 7,2 jaar |
| 31-MV-PN | Kawasaki | Z 650 | € 8.197 | 10-08-2024 | 2,7 jaar |
| 31-MV-PP | Martin | Martin | Onbekend | 03-08-2024 | 42,9 jaar |
| 31-MV-PR | KTM | RC 390 | € 8.283 | 29-08-2024 | 2,2 jaar |
| 31-MV-PS | Qjmotor | Srt 700 X | € 9.299 | 09-08-2024 | 1,8 jaar |
| 31-MV-PT | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 08-08-2024 | 8,1 jaar |
| 31-MV-PV | Kawasaki | Vulcan S | € 8.498 | 28-09-2024 | 9,9 jaar |
| 31-MV-PX | Cfmoto | 800NK | € 9.999 | 10-08-2024 | 1,8 jaar |
| 31-MV-PZ | Husqvarna | WR 2402T | Onbekend | 09-08-2024 | 43,4 jaar |
| 31-MX-PK | BMW | F 900 | € 14.194 | 03-05-2025 | 2,1 jaar |
| 31-MZ-PK | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 16-01-2026 | 0,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 101 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| KTM 350 EXC | 223 cm | 82 cm | 110 kg |
| KTM 300 EXC | 227 cm | 82 cm | 110 kg |
| Vespa P 200 E | - | - | 110 kg |
| KTM 250 EXC | 225 cm | 82 cm | 110 kg |
| Honda Z125MA | 171 cm | 76 cm | 100 kg |
| Honda CR250 Enduro | - | - | 110 kg |
| Zündapp KS 80 | - | - | 100 kg |
| Vespa 150 Sprint | - | 67 cm | 100 kg |
| Husqvarna FE 350 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Husqvarna TE 300 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Honda MSX125A | 176 cm | 73 cm | 100 kg |
| Suzuki UK 110 | 185 cm | 67 cm | 90 kg |
| Honda MSX125 | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
| Honda MBX 80 | - | 57 cm | 100 kg |
| Vespa Sprint | - | - | 100 kg |
| Zündapp KS 125 Sport | - | - | 110 kg |
| Vespa GL-a | - | - | 90 kg |
| Honda C125A | 192 cm | 72 cm | 100 kg |
| Honda ST125A | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
| Zündapp KS 125 | - | - | 100 kg |
| Honda NSC110MPd | 193 cm | 69 cm | 100 kg |
| Jawa 350 | - | - | 100 kg |
| Vespa 150 | - | - | 90 kg |
| Honda Crf 450 R | - | - | 110 kg |
| Zündapp KS 175 | - | - | 110 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.