13-MG-ZX
Er rijden momenteel 490 Piaggio M34's rond in Nederland. Deze M34 komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 september 2016, dus sinds 9 jaren, 7 maanden en 29 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio M34 rijden er in dezelfde variant (5) nog 135 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2007 en maart 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.250 en € 7.479, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 6.938 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Piaggio M34 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 september 2016. Het voertuig was toen 9 jaren, 4 maanden en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio M34 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio M34 | 2007
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | M34 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 155 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 765 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 29 kW (39 pk) |
| Continue vermogen | 29 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M34AM |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 493cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 mei 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 september 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 7 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 september 2016. Het voertuig was toen 9 jaren, 4 maanden en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 204 kg |
| Massa rijklaar | 214 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,53 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type M34 | |
| Variant 5 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*0395*02 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio M34 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 13-MG-ZX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
13-MG-ZX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 13-MB-ZX | Yamaha | YBR 125 | Onbekend | 28-01-2013 | 18,3 jaar |
| 13-MD-ZX | Honda | NSS300A | € 5.899 | 01-05-2014 | 12,1 jaar |
| 13-MG-ZB | KTM | 950 Supermoto | Onbekend | 02-08-2016 | 16,9 jaar |
| 13-MG-ZD | BMW | R 1200 | € 24.638 | 08-08-2016 | 9,8 jaar |
| 13-MG-ZF | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 04-08-2016 | 19,9 jaar |
| 13-MG-ZG | Yamaha | MT 07 | € 7.299 | 09-08-2016 | 9,8 jaar |
| 13-MG-ZH | Triumph | Tiger XCX | Onbekend | 13-08-2016 | 11,3 jaar |
| 13-MG-ZK | Yamaha | MT 09 | € 9.599 | 12-08-2016 | 9,8 jaar |
| 13-MG-ZL | Triumph | Street Triple RX | Onbekend | 12-08-2016 | 10,6 jaar |
| 13-MG-ZP | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | Onbekend | 22-08-2016 | 14,2 jaar |
| 13-MG-ZR | Indian Motorcycle | Roadmaster | € 31.199 | 02-09-2016 | 9,7 jaar |
| 13-MG-ZT | Moto Guzzi | /// | € 9.995 | 25-08-2016 | 9,8 jaar |
| 13-MG-ZV | Suzuki | € 7.299 | 29-09-2016 | 9,7 jaar | |
| 13-MG-ZX | Piaggio | M34 | Onbekend | 27-09-2016 | 19 jaar |
| 13-MG-ZZ | Moto Guzzi | Nevada | Onbekend | 30-08-2016 | 30,9 jaar |
| 13-MH-ZX | Kawasaki | Ninja ZX-10R | Onbekend | 03-02-2018 | 15,2 jaar |
| 13-MJ-ZX | Harley-Davidson | Street BOB | € 17.890 | 01-09-2018 | 7,7 jaar |
| 13-MK-ZX | KTM | 1090 Adventure | € 15.360 | 19-07-2019 | 6,9 jaar |
| 13-ML-ZX | Harley-Davidson | Fat Bob 114 | € 23.890 | 10-07-2020 | 5,9 jaar |
| 13-MN-ZX | BMW | F 900 | € 15.621 | 30-04-2021 | 5,1 jaar |
| 13-MP-ZX | BMW | R 1200 | € 17.899 | 09-03-2022 | 9,5 jaar |
| 13-MR-ZX | Yamaha | MTT690 | € 9.699 | 13-10-2022 | 3,6 jaar |
| 13-MS-ZX | BMW | R 1200 | € 21.242 | 02-07-2023 | 15,9 jaar |
| 13-MT-ZX | Ducati | Panigale V4 | € 31.990 | 12-04-2024 | 7,9 jaar |
| 13-MV-ZX | Kawasaki | Z 900 | € 10.298 | 25-02-2025 | 5,8 jaar |
| 13-MX-ZX | Ducati | Scrambler | € 10.789 | 07-07-2025 | 11,1 jaar |
| 13-MZ-ZX | Kawasaki | Versys 1100 | € 16.849 | 28-03-2026 | Nieuw |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 6.938 en/of een gewicht van ± 204 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki SV 650 | € 7.400 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z 750 | € 7.500 | 209 cm | 80 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX 600 | € 7.600 | - | - | 210 kg |
| Kawasaki Z750 ABS | € 7.100 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Honda CMX500A | € 7.100 | 221 cm | 82 cm | 180 kg |
| Honda NC700XA | € 7.200 | 221 cm | 83 cm | 210 kg |
| Kawasaki Versys 650 | € 7.600 | 217 cm | 84 cm | 200 kg |
| Kawasaki Versys | € 6.300 | 213 cm | 84 cm | 190 kg |
| Kawasaki ER - 6 N | € 6.900 | 210 cm | 76 cm | 190 kg |
| Kawasaki ER-6N ABS | € 6.400 | 211 cm | 77 cm | 190 kg |
| Honda NC750SA | € 7.500 | 222 cm | 78 cm | 210 kg |
| Kawasaki ER-6F ABS | € 6.500 | 210 cm | 77 cm | 200 kg |
| Suzuki SFV 650 | € 7.500 | - | - | 190 kg |
| Suzuki GSX 650 | € 7.300 | - | - | 220 kg |
| Honda NC700SA | € 7.100 | 220 cm | 76 cm | 210 kg |
| Kawasaki Vulcan S | € 7.600 | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
| Yamaha YP400RA | € 7.200 | 219 cm | 78 cm | 210 kg |
| Kawasaki Versys ABS | € 7.600 | 213 cm | 84 cm | 200 kg |
| Honda PC34 | € 7.300 | 206 cm | 75 cm | 190 kg |
| Royal Enfield Himalayan | € 7.200 | 229 cm | 85 cm | 190 kg |
| Suzuki AN 400 | € 7.300 | 227 cm | 76 cm | 210 kg |
| Suzuki GSF 650 | € 6.700 | - | - | 220 kg |
| Honda CB500XA | € 7.200 | 210 cm | 83 cm | 190 kg |
| Honda CB500FA | € 6.900 | 208 cm | 79 cm | 180 kg |
| Benelli Leoncino | € 7.000 | 218 cm | 88 cm | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.