88-MN-KF
Er rijden momenteel 220 Piaggio M31's rond in Nederland. Deze M31 komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 11 maanden en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio M31 rijden er in dezelfde variant (3) nog 35 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2006 en april 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 4.599 en € 5.933, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.448 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Piaggio M31 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Piaggio haalt een maximumsnelheid van 101 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Piaggio M31 tot de 4.6% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 oktober 2020. Het voertuig was toen 12 jaren, 3 maanden en 30 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio M31 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio M31 | 2008
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | M31 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 101 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 177 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 11 kW (15 pk) |
| Continue vermogen | 11 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M315M |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 124cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 juni 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 11 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 oktober 2020. Het voertuig was toen 12 jaren, 3 maanden en 30 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 143 kg |
| Massa rijklaar | 152 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 340 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,40 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type M31 | |
| Variant 3 | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0432*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen frameplaat onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio M31 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 88-MN-KF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
88-MN-KF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 88-MB-KF | Yamaha | FJR 1300 | € 19.998 | 30-03-2012 | 14,2 jaar |
| 88-MD-KF | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 17-06-2013 | 18,9 jaar |
| 88-MF-KF | Honda | PC36 | Onbekend | 23-10-2014 | 23 jaar |
| 88-MG-KF | Harley-Davidson | Superlow 1200T | € 15.800 | 10-03-2016 | 10,2 jaar |
| 88-MH-KF | Yamaha | MT 07 | € 7.599 | 28-03-2017 | 9,2 jaar |
| 88-MJ-KF | Kawasaki | Z900RS | € 12.599 | 23-03-2018 | 8,2 jaar |
| 88-MK-KF | Yamaha | MT 09 | € 10.997 | 09-03-2019 | 10,9 jaar |
| 88-ML-KF | BMW | R 1200 | € 18.899 | 18-01-2020 | 11,9 jaar |
| 88-MN-KB | KTM | 350 EXC | € 9.394 | 01-11-2020 | 13,2 jaar |
| 88-MN-KD | Honda | NC750XD | € 8.798 | 06-02-2021 | 11,4 jaar |
| 88-MN-KF | Piaggio | M31 | Onbekend | 20-10-2020 | 17,9 jaar |
| 88-MN-KG | BMW | F 700 | € 10.692 | 23-10-2020 | 8,6 jaar |
| 88-MN-KH | KTM | 250 EXC | € 12.390 | 28-10-2020 | 5,6 jaar |
| 88-MN-KJ | BMW | K 1300 | € 26.535 | 31-10-2020 | 12,3 jaar |
| 88-MN-KK | Honda | CBR600 F | Onbekend | 27-10-2020 | 36,9 jaar |
| 88-MN-KL | Husqvarna | FE 350 | € 12.627 | 28-10-2020 | 6,2 jaar |
| 88-MN-KN | Honda | NC700XA | € 3.250 | 29-11-2020 | 13,9 jaar |
| 88-MN-KP | KTM | 250 EXC | € 11.590 | 02-11-2020 | 5,6 jaar |
| 88-MN-KR | Ducati | Multistrada 950 | € 18.784 | 06-11-2020 | 5,6 jaar |
| 88-MN-KS | Aprilia | RA | € 7.989 | 14-11-2020 | 16,2 jaar |
| 88-MN-KT | Gilera | M46 | Onbekend | 05-11-2020 | 17,8 jaar |
| 88-MN-KV | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 34.095 | 11-11-2020 | 8,2 jaar |
| 88-MN-KX | Yamaha | Yamaha | Onbekend | 09-11-2020 | 31,2 jaar |
| 88-MN-KZ | Yamaha | XT 1200 | € 16.998 | 20-02-2021 | 15,6 jaar |
| 88-MP-KF | BMW | R 1250 | € 26.829 | 21-07-2021 | 4,8 jaar |
| 88-MR-KF | Aprilia | Tuono | € 18.994 | 02-11-2022 | 10,6 jaar |
| 88-MS-KF | Yamaha | FJR 1300 | € 18.499 | 04-03-2023 | 10,2 jaar |
| 88-MT-KF | KTM | 390 Adventure | € 8.500 | 10-10-2023 | 2,6 jaar |
| 88-MV-KF | Benelli | TRK 702 | € 8.195 | 22-06-2024 | 1,9 jaar |
| 88-MX-KF | Suzuki | DL 800 | € 11.699 | 09-04-2025 | 1,1 jaar |
| 88-MZ-KF | BMW | R 1300 RT | € 37.095 | 18-10-2025 | 0,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.448 en/of een gewicht van ± 143 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| KTM 390 Duke | € 5.600 | 203 cm | 84 cm | 140 kg |
| KTM 125 Duke | € 5.700 | 207 cm | 81 cm | 150 kg |
| BMW G 310 | € 5.600 | 201 cm | 82 cm | 150 kg |
| Yamaha MTN125 | € 5.700 | 197 cm | 80 cm | 140 kg |
| Yamaha MTN320 | € 5.800 | 209 cm | 75 cm | 160 kg |
| Honda CRF250L | € 5.300 | 220 cm | 82 cm | 140 kg |
| Kawasaki Z 125 | € 5.200 | 194 cm | 74 cm | 140 kg |
| Honda XR 650R | € 5.800 | - | - | 130 kg |
| Yamaha MT 125 | € 5.500 | 195 cm | 75 cm | 130 kg |
| Honda CRF250LA | € 5.600 | 220 cm | 82 cm | 140 kg |
| Honda CBF300NA | € 5.800 | 202 cm | 81 cm | 140 kg |
| Yamaha YZF R125 | € 5.500 | 195 cm | 70 cm | 130 kg |
| KTM RC 125 | € 5.400 | 200 cm | 78 cm | 140 kg |
| Suzuki UH 200 | € 5.000 | 206 cm | 74 cm | 160 kg |
| Kawasaki W 230 | € 5.700 | 213 cm | 80 cm | 140 kg |
| Mash Five Hundred | € 5.000 | 211 cm | 76 cm | 150 kg |
| Yamaha MTM125 | € 5.500 | 201 cm | 81 cm | 130 kg |
| Honda CBR300RA | € 5.000 | - | - | 150 kg |
| Honda NSR 250 | € 5.200 | - | - | 140 kg |
| Kawasaki Ninja 125 | € 5.500 | 194 cm | 69 cm | 140 kg |
| Aprilia RS4 125 | € 5.000 | 199 cm | 76 cm | 140 kg |
| Husqvarna Svartpilen | € 5.500 | 202 cm | 81 cm | 150 kg |
| Honda SH125AD | € 5.100 | 209 cm | 73 cm | 130 kg |
| Mash Scrambler | € 5.500 | - | - | 150 kg |
| Honda NSS125AD | € 5.200 | - | - | 150 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.