35-MR-TZ
Er rijden momenteel 61 Piaggio M28's rond in Nederland. Deze M28 komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 oktober 2023, dus sinds 2 jaren, 7 maanden en 19 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio M28 rijden er in dezelfde variant (A) nog 8 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2009 en mei 2010. De nieuwwaarde van deze Piaggio M28 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Piaggio haalt een maximumsnelheid van 125 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Piaggio M28 tot de 11.2% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 29 maart 2023. Het voertuig was toen 13 jaren, 11 maanden en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio M28 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio M28 | 2009
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | M28 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 125 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 503 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 16 kW (22 pk) |
| Continue vermogen | 16 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M28MM |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 278cc (0,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 april 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren, 1 maand en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 oktober 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 7 maanden en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 maart 2023. Het voertuig was toen 13 jaren, 11 maanden en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 166 kg |
| Massa rijklaar | 173 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 177 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 350 kg |
| Technische max massa voertuig | 350 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,47 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type M28 | |
| Variant A | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0396*07 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio M28 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 35-MR-TZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
35-MR-TZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 35-MB-TZ | Ducati | 1199 Panigale | € 22.490 | 07-09-2012 | 13,7 jaar |
| 35-MD-TZ | Yamaha | V Max | Onbekend | 10-03-2014 | 17,5 jaar |
| 35-MF-TZ | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 27-05-2015 | 20,4 jaar |
| 35-MG-TZ | Honda | CB650FA | € 7.999 | 24-06-2016 | 9,9 jaar |
| 35-MH-TZ | Yamaha | MT 09 | € 11.598 | 07-07-2017 | 8,9 jaar |
| 35-MJ-TZ | Yamaha | MTT850 | € 13.434 | 11-07-2018 | 7,9 jaar |
| 35-MK-TZ | Kawasaki | Ninja 650 | € 7.899 | 11-06-2019 | 7 jaar |
| 35-ML-TZ | Yamaha | MT 03 | Onbekend | 29-08-2020 | 18 jaar |
| 35-MN-TZ | Kawasaki | Z900RS | € 13.099 | 27-03-2021 | 5,2 jaar |
| 35-MP-TZ | Honda | NC750XD | € 10.198 | 02-12-2021 | 7,2 jaar |
| 35-MR-TB | Yamaha | MTT690 | € 10.023 | 28-07-2022 | 3,8 jaar |
| 35-MR-TD | Kawasaki | Ninja 1000SX | € 16.299 | 20-07-2022 | 3,8 jaar |
| 35-MR-TG | BMW | F 900 | € 10.793 | 29-07-2022 | 3,8 jaar |
| 35-MR-TH | Triumph | Street Triple | € 8.889 | 17-12-2022 | 16,4 jaar |
| 35-MR-TJ | Harley-Davidson | Low Rider S | € 26.415 | 29-07-2022 | 3,8 jaar |
| 35-MR-TK | KTM | LS-e/mil | Onbekend | 26-07-2022 | 21,9 jaar |
| 35-MR-TL | Yamaha | MTT850 | € 13.898 | 16-08-2022 | 6,9 jaar |
| 35-MR-TN | Moto Guzzi | Eldorado | € 21.643 | 16-08-2022 | 6,2 jaar |
| 35-MR-TP | KTM | 390 Duke | € 6.700 | 21-02-2023 | 3,3 jaar |
| 35-MR-TR | Kawasaki | Z 900 | € 11.299 | 04-08-2022 | 3,8 jaar |
| 35-MR-TS | Piaggio | Beverly 400 | € 7.099 | 05-08-2022 | 3,8 jaar |
| 35-MR-TT | Piaggio | ZIP | Onbekend | 29-12-2005 | 20,7 jaar |
| 35-MR-TV | BMW | 247 | Onbekend | 05-09-2022 | 37,3 jaar |
| 35-MR-TX | Yamaha | MTN320 | € 5.999 | 20-08-2022 | 9,3 jaar |
| 35-MR-TZ | Piaggio | M28 | Onbekend | 29-03-2023 | 17,1 jaar |
| 35-MS-TZ | Hyosung | Comet | € 8.071 | 21-05-2023 | 11,1 jaar |
| 35-MT-TZ | Suzuki | RGV 250 | Onbekend | 08-03-2024 | 34,1 jaar |
| 35-MV-TZ | Triumph | Tiger Sport | € 14.998 | 01-11-2024 | 9,3 jaar |
| 35-MX-TZ | Suzuki | DL650A | € 8.998 | 12-06-2025 | 15,9 jaar |
| 35-MZ-TZ | Suzuki | GSX1300R | € 21.999 | 06-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 6.147 en/of een gewicht van ± 166 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XT 600 | € 5.800 | - | - | 170 kg |
| KTM 390 Duke | € 6.300 | 207 cm | 83 cm | 160 kg |
| Honda SH300A | € 5.800 | 213 cm | 73 cm | 160 kg |
| BMW G 310 | € 6.200 | 208 cm | 88 cm | 160 kg |
| Honda CB500FA | € 6.500 | - | 78 cm | 180 kg |
| Yamaha MTN320 | € 6.100 | 209 cm | 76 cm | 160 kg |
| Kawasaki Z 400 | € 6.300 | 199 cm | 80 cm | 160 kg |
| Yamaha CZD 300 | € 6.400 | 219 cm | 78 cm | 170 kg |
| Yamaha YP250RA | € 5.600 | - | - | 180 kg |
| Honda SH350A | € 6.500 | 216 cm | 74 cm | 170 kg |
| Kawasaki Versys-X 300 | € 6.400 | 217 cm | 86 cm | 170 kg |
| Yamaha YZF-R3A | € 6.300 | 209 cm | 72 cm | 160 kg |
| Kawasaki Ninja 400 | € 6.700 | 199 cm | 71 cm | 160 kg |
| Honda FMX650 | € 6.000 | 215 cm | 84 cm | 170 kg |
| Royal Enfield Classic | € 6.700 | 215 cm | 80 cm | 180 kg |
| Yamaha X-Max 300 | € 6.300 | 219 cm | 78 cm | 170 kg |
| Husqvarna Svartpilen | € 6.600 | 208 cm | 82 cm | 160 kg |
| KTM RC 390 | € 6.300 | 200 cm | 79 cm | 160 kg |
| Triumph Speed 400 | € 6.500 | 206 cm | 81 cm | 160 kg |
| Royal Enfield Bullet | € 6.400 | 220 cm | 80 cm | 180 kg |
| Husqvarna Vitpilen | € 6.600 | 206 cm | 78 cm | 150 kg |
| Husqvarna TR 650 | € 6.200 | - | - | 170 kg |
| Yamaha YZF 320 | € 6.600 | 209 cm | 73 cm | 160 kg |
| Yamaha SR 400 | € 6.500 | 209 cm | 75 cm | 160 kg |
| Cfmoto 450SR | € 6.700 | 199 cm | 81 cm | 170 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.