17-MBP-6
Er rijden momenteel 243 Piaggio M25's rond in Nederland. Deze M25 komt uit het jaar 2006 en is nu 19 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 mei 2026, dus sinds 5 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Piaggio M25 rijden er in dezelfde variant (2) nog 74 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2005 en juli 2009. De nieuwwaarde van deze Piaggio M25 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Piaggio haalt een maximumsnelheid van 70 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Piaggio M25 tot de 0.2% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 mei 2026. Het voertuig was toen 19 jaren, 10 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio M25 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio M25 | 2006
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | M25 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 70 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 200 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 4 kW (5.4 pk) |
| Continue vermogen | 4 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M252M |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 96cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2006 |
| Leeftijd | 19 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 mei 2026. Het voertuig was toen 19 jaren, 10 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 86 kg |
| Massa rijklaar | 93 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 275 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,20 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type M25 | |
| Variant 2 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0781*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio M25 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 17-MBP-6 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
17-MBP-6
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 17-MBD-6 | Aprilia | RS 457 | € 7.850 | 10-04-2026 | Nieuw |
| 17-MBF-6 | Suzuki | GSX-S950W | € 10.999 | 20-04-2026 | Nieuw |
| 17-MBG-6 | Ducati | Streetfighter | € 22.590 | 15-04-2026 | 6 jaar |
| 17-MBH-6 | KTM | 1290 Super Duke R | € 21.847 | 20-04-2026 | 4,1 jaar |
| 17-MBK-6 | Honda | CRF1100A | € 17.096 | 01-05-2026 | 4,1 jaar |
| 17-MBN-6 | Yamaha | MTT690 | € 11.199 | 20-05-2026 | Nieuw |
| 17-MBP-2 | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 19-05-2026 | 20,2 jaar |
| 17-MBP-4 | Yamaha | XP 560 | € 12.597 | 20-05-2026 | 5,8 jaar |
| 17-MBP-6 | Piaggio | M25 | Onbekend | 20-05-2026 | 19,9 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.