92-MV-ZZ
Er rijden momenteel 4.117 Piaggio Liberty's rond in Nederland. Deze Liberty komt uit het jaar 2024 en is nu 1 jaar, 5 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 8 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Liberty 125 ABS rijden er in dezelfde variant (1) nog 98 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2005 en juli 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 1.959 en € 5.054, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 3.086 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Liberty 125 ABS bedraagt € 3.299 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Piaggio Liberty 125 ABS € 213 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Piaggio haalt een maximumsnelheid van 91 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Piaggio Liberty 125 ABS tot de 1.8% traagste motoren.
Bekijk ook alle Piaggio Liberty voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Liberty 125 ABS | 2024
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Liberty 125 ABS |
| Lengte | 1,95 m |
| Breedte | 0,69 m |
| Hoogte | 1,10 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 91 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 3.299 |
| Bruto BPM | € 275 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 8.1 kW (11 pk) |
| Continue vermogen | 8.1 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | MD41M |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 124cc (0,1 liter motor) |
| Transmissie | Continu Variabele Transmissie (CVT) (automaat) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 december 2024 |
| Leeftijd | 1 jaar, 5 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 117 kg |
| Massa rijklaar | 124 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,34 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type MD4A | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*168/2013*00245*03 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 134/2014*2018/295A2 | |
Vergeet ook niet alle Piaggio Liberty voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 92-MV-ZZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
92-MV-ZZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 92-MB-ZZ | Honda | Crf 450 R | Onbekend | 01-02-2013 | 13,4 jaar |
| 92-MD-ZZ | Kawasaki | ER - 6 N | Onbekend | 07-05-2014 | 18,3 jaar |
| 92-MF-ZZ | BMW | R 1200 | Onbekend | 16-07-2015 | 16,2 jaar |
| 92-MG-ZZ | Yamaha | XT 1200 | € 16.998 | 01-09-2016 | 9,7 jaar |
| 92-MH-ZZ | Suzuki | DL 650 | € 8.999 | 09-09-2017 | 8,7 jaar |
| 92-MJ-ZZ | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 01-11-2018 | 19,2 jaar |
| 92-MK-ZZ | Husqvarna | FE 501 | € 12.570 | 18-07-2019 | 6,9 jaar |
| 92-ML-ZZ | Yamaha | MTT850 | € 13.899 | 11-07-2020 | 5,9 jaar |
| 92-MN-ZZ | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 15-05-2021 | 5 jaar |
| 92-MP-ZZ | KTM | 1290 Super Duke R | € 19.079 | 12-02-2022 | 9,2 jaar |
| 92-MR-ZZ | Honda | ST1300A | Onbekend | 05-11-2022 | 19,8 jaar |
| 92-MS-ZZ | KTM | 390 Duke | € 6.700 | 29-06-2023 | 2,9 jaar |
| 92-MT-ZZ | Triumph | Speed 400 | € 6.395 | 26-04-2024 | 2,1 jaar |
| 92-MV-ZB | BMW | R 1300 GS Adventure | € 31.998 | 16-12-2024 | 1,5 jaar |
| 92-MV-ZF | Suzuki | UZ125 | € 2.700 | 03-12-2024 | 1,5 jaar |
| 92-MV-ZG | Harley-Davidson | Low Rider ST | € 28.995 | 13-12-2024 | 1,5 jaar |
| 92-MV-ZH | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 19-02-2025 | 17,7 jaar |
| 92-MV-ZJ | Honda | CB650RAC | € 10.450 | 14-12-2024 | 1,5 jaar |
| 92-MV-ZK | Ducati | Streetfighter | € 26.188 | 18-12-2024 | 5,8 jaar |
| 92-MV-ZL | KTM | 990 Supermoto | € 13.698 | 06-12-2024 | 15,1 jaar |
| 92-MV-ZN | Aprilia | Tuareg | € 13.399 | 17-12-2024 | 1,4 jaar |
| 92-MV-ZP | BMW | G 310 | € 7.499 | 14-12-2024 | 3 jaar |
| 92-MV-ZR | Harley-Davidson | Road Glide | € 40.001 | 18-12-2024 | 1,4 jaar |
| 92-MV-ZS | Harley-Davidson | Breakout | € 34.815 | 24-12-2024 | 1,4 jaar |
| 92-MV-ZT | Kawasaki | Versys 1000 | € 19.337 | 23-01-2025 | 7,2 jaar |
| 92-MV-ZV | Harley-Davidson | Sport Glide | € 24.295 | 20-12-2024 | 1,4 jaar |
| 92-MV-ZX | Harley-Davidson | Sport Glide | € 23.595 | 20-12-2024 | 1,4 jaar |
| 92-MV-ZZ | Piaggio | Liberty | € 3.299 | 24-12-2024 | 1,4 jaar |
| 92-MX-ZZ | Yamaha | YP400RA | € 7.898 | 08-07-2025 | 6,2 jaar |
| 92-MZ-ZZ | Honda | NC750SA | € 10.320 | 26-03-2026 | 10,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 3.086 en/of een afmeting van 195 x 69 cm en/of een gewicht van ± 117 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda WW150EX2 | € 3.000 | - | - | 130 kg |
| Honda PES150 | € 3.300 | - | - | 130 kg |
| Yamaha GPD 125 | € 3.300 | 196 cm | 74 cm | 120 kg |
| Yamaha YBR 125 | € 3.000 | - | - | 110 kg |
| SYM Jet 14 | € 2.900 | 202 cm | 75 cm | 120 kg |
| Honda CBF125M | € 3.000 | 202 cm | 75 cm | 110 kg |
| Yamaha Cygnus-x | € 2.800 | - | - | 120 kg |
| Kymco Agility 16+ 150 | € 2.900 | 205 cm | 74 cm | 120 kg |
| SYM Fiddle | € 3.100 | 188 cm | 68 cm | 120 kg |
| Honda GLR1251WH | € 3.100 | 204 cm | 77 cm | 120 kg |
| Honda WW125EX2 | € 3.000 | 193 cm | 74 cm | 120 kg |
| Kymco Like | € 3.000 | 192 cm | 68 cm | 120 kg |
| Kymco Agility 125 | € 2.900 | 184 cm | 69 cm | 110 kg |
| SYM Symphony ST | € 3.200 | 207 cm | 74 cm | 120 kg |
| Scomadi TT125 | € 3.400 | 181 cm | 72 cm | 120 kg |
| Suzuki RV 125 | € 2.900 | - | - | 110 kg |
| Mash Black Seven | € 2.900 | 199 cm | 74 cm | 120 kg |
| Kawasaki D-tracker 125 | € 3.000 | - | - | 110 kg |
| Honda SH 125 | € 3.200 | - | - | 130 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.