23-MBN-7
Er rijden momenteel 885 Piaggio Gilera Runner's rond in Nederland. Deze Gilera Runner komt uit het jaar 2003 en is nu 23 jaren, 3 maanden en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 mei 2026, dus sinds 12 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Piaggio Gilera Runner 125 Fx Ddsp rijden er nog 755 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 1997 en augustus 2006. De nieuwwaarde van deze Piaggio Gilera Runner 125 Fx Ddsp is helaas onbekend.
Dit voertuig van Piaggio haalt een maximumsnelheid van 103 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Piaggio Gilera Runner 125 Fx Ddsp tot de 5% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 mei 2026. Het voertuig was toen 23 jaren, 2 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Gilera Runner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Gilera Runner 125 Fx Ddsp | 2003
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Gilera Runner 125 Fx Ddsp |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 103 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 372 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 10 kW (14 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 124cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 februari 2003 |
| Leeftijd | 23 jaren, 3 maanden en 5 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 mei 2026. Het voertuig was toen 23 jaren, 2 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 109 kg |
| Massa rijklaar | 116 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 300 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,27 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type M07 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio Gilera Runner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 23-MBN-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
23-MBN-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 23-MBB-7 | KTM | 890 Adventure | € 14.099 | 04-04-2026 | Nieuw |
| 23-MBD-7 | Piaggio | Vespa GTS | € 5.818 | 04-04-2026 | 6,7 jaar |
| 23-MBF-7 | Honda | CB650RA | € 9.739 | 14-04-2026 | Nieuw |
| 23-MBG-7 | Yamaha | MTN690 | € 8.898 | 23-04-2026 | Nieuw |
| 23-MBH-7 | Kawasaki | Versys 650 | € 8.339 | 21-04-2026 | 8,8 jaar |
| 23-MBJ-7 | Piaggio | Vespa GTS | € 7.850 | 30-04-2026 | Nieuw |
| 23-MBK-7 | Yamaha | GPD 125 | € 4.142 | 02-05-2026 | 5,1 jaar |
| 23-MBL-7 | Honda | VFR800X | € 13.498 | 08-05-2026 | 9,9 jaar |
| 23-MBN-1 | Kawasaki | Ninja 1100SX | € 16.699 | 13-05-2026 | Nieuw |
| 23-MBN-2 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 11-05-2026 | 19,2 jaar |
| 23-MBN-3 | Harley-Davidson | Road Glide | € 44.245 | 19-05-2026 | Nieuw |
| 23-MBN-5 | Triumph | Tiger 1200 Gt Explorer | € 25.399 | 12-05-2026 | 3,9 jaar |
| 23-MBN-6 | Honda | ADV750 | € 18.687 | 13-05-2026 | 0,6 jaar |
| 23-MBN-7 | Piaggio | Gilera Runner | Onbekend | 13-05-2026 | 23,3 jaar |
| 23-MBN-8 | AJP | PR7 | € 13.800 | 20-05-2026 | Nieuw |
| 23-MBN-9 | Triumph | Speed Triple | € 13.390 | 16-05-2026 | 13,4 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.