06-MBP-7
Er rijden momenteel 885 Piaggio Gilera Runner's rond in Nederland. Deze Gilera Runner komt uit het jaar 1999 en is nu 26 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 mei 2026, dus sinds 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Piaggio M08 Gilera Runner rijden er nog 755 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 1997 en augustus 2006. De nieuwwaarde van deze Piaggio M08 Gilera Runner is helaas onbekend.
Dit voertuig van Piaggio haalt een maximumsnelheid van 118 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Piaggio M08 Gilera Runner tot de 9.1% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 mei 2026. Het voertuig was toen 26 jaren, 10 maanden en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Gilera Runner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio M08 Gilera Runner | 1999
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | M08 Gilera Runner |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 118 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 14 kW (19 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 176cc (0,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 1999 |
| Leeftijd | 26 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 mei 2026. Het voertuig was toen 26 jaren, 10 maanden en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 109 kg |
| Massa rijklaar | 116 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 184 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 300 kg |
| Technische max massa voertuig | 300 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,30 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type M08 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio Gilera Runner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 06-MBP-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
06-MBP-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 06-MBB-7 | Kawasaki | Vulcan S | € 9.599 | 25-04-2026 | Nieuw |
| 06-MBD-7 | Kawasaki | Ninja 500 | € 7.549 | 24-04-2026 | Nieuw |
| 06-MBF-7 | Italjet | Dragster | € 19.300 | 11-04-2026 | Nieuw |
| 06-MBG-7 | Yamaha | XTZ 690 | € 12.698 | 18-04-2026 | Nieuw |
| 06-MBH-7 | Husqvarna | FE 350 | € 15.449 | 12-05-2026 | Nieuw |
| 06-MBJ-7 | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 24-04-2026 | 19,2 jaar |
| 06-MBK-7 | Ducati | Desert X | € 19.540 | 12-05-2026 | Nieuw |
| 06-MBL-7 | Yamaha | MTN850 | € 10.298 | 08-05-2026 | 9,1 jaar |
| 06-MBN-7 | Kawasaki | Z 400 | Onbekend | 13-05-2026 | 46,9 jaar |
| 06-MBP-4 | KTM | 790 Duke | € 9.392 | 20-05-2026 | 3,3 jaar |
| 06-MBP-7 | Piaggio | Gilera Runner | Onbekend | 20-05-2026 | 26,9 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.