MX-PH-09
Er rijden momenteel 19 Piaggio ET 4's rond in Nederland. Deze ET 4 komt uit het jaar 1997 en is nu 28 jaren, 8 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 mei 2010, dus sinds 16 jaren en 7 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Piaggio Piaggo ET 4 125 rijden er nog 19 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1997 en juli 2008. De nieuwwaarde van deze Piaggio Piaggo ET 4 125 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 april 2010. Het voertuig was toen 12 jaren, 7 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio ET 4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Piaggo ET 4 125 | 1997
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Piaggo ET 4 125 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 208 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 8 kW (10.9 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 124cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 augustus 1997 |
| Leeftijd | 28 jaren, 8 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 mei 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 jaren en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 april 2010. Het voertuig was toen 12 jaren, 7 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 111 kg |
| Massa rijklaar | 118 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,27 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Piaggio ET 4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-PH-09 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-PH-09
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-PB-09 | Triumph | Street Triple | € 8.990 | 29-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-PD-09 | Harley-Davidson | Fxdf Dyna Fat BOB | € 17.595 | 05-06-2010 | 16 jaar |
| MX-PF-09 | Honda | PES150 | € 3.189 | 05-05-2010 | 16,1 jaar |
| MX-PH-02 | Kymco | Downtown | € 4.499 | 21-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-PH-03 | Honda | CBF600SA | € 1.018 | 26-06-2010 | 15,9 jaar |
| MX-PH-04 | Honda | NT700VA | € 11.490 | 07-05-2010 | 16,1 jaar |
| MX-PH-05 | Honda | SH300A | € 5.990 | 01-05-2010 | 16,1 jaar |
| MX-PH-06 | Honda | VFR1200F | € 16.990 | 29-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-PH-07 | Honda | CBF1000F | € 12.250 | 05-05-2010 | 16,1 jaar |
| MX-PH-09 | Piaggio | ET 4 | Onbekend | 27-04-2010 | 28,8 jaar |
| MX-PJ-09 | Triumph | Speed Triple | € 14.190 | 05-05-2010 | 16,1 jaar |
| MX-PL-09 | Kawasaki | ER-6F ABS | € 969 | 04-05-2010 | 16,1 jaar |
| MX-PN-09 | BMW | F 650 | € 10.235 | 02-06-2010 | 16 jaar |
| MX-PR-09 | BMW | R 1200 | € 20.590 | 08-05-2010 | 16,1 jaar |
| MX-PT-09 | Vespa | P 125 | Onbekend | 04-05-2010 | 46,9 jaar |
| MX-PV-09 | Honda | ST 1100 | Onbekend | 15-05-2010 | 27 jaar |
| MX-PX-09 | BMW | R 1150 | Onbekend | 05-06-2010 | 25,2 jaar |
| MX-PZ-09 | Suzuki | GSX 650 | € 7.290 | 11-05-2010 | 16 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 111 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| KTM 450 EXC | 227 cm | 82 cm | 120 kg |
| KTM 350 EXC | 223 cm | 82 cm | 110 kg |
| KTM 300 EXC | 227 cm | 82 cm | 110 kg |
| Vespa P 200 E | - | - | 110 kg |
| KTM 250 EXC | 225 cm | 82 cm | 110 kg |
| Gilera Runner | 187 cm | 75 cm | 120 kg |
| KTM 525 EXC | - | - | 120 kg |
| KTM 500 EXC | 227 cm | 82 cm | 110 kg |
| Honda CR250 Enduro | - | - | 110 kg |
| KTM 530 EXC | 224 cm | 79 cm | 110 kg |
| Yamaha CJ | - | - | 120 kg |
| Zündapp KS 80 | - | - | 100 kg |
| Honda WW125EX2 | - | - | 120 kg |
| Vespa 150 Sprint | - | 67 cm | 100 kg |
| Yamaha WR 450 | - | - | 120 kg |
| Husqvarna FE 350 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Husqvarna FE 450 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Husqvarna TE 300 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| KTM 520 EXC | - | - | 120 kg |
| Honda XR 250 | - | - | 110 kg |
| Yamaha XT 250 | - | - | 120 kg |
| Lambretta Li | - | - | 120 kg |
| Honda CBF125M | 202 cm | 75 cm | 120 kg |
| Yamaha YBR 125 | - | - | 110 kg |
| Honda Z125MA | 171 cm | 76 cm | 100 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.