95-MB-BJ
Er rijden momenteel 19 Piaggio ET 4's rond in Nederland. Deze ET 4 komt uit het jaar 1997 en is nu 29 jaren, 1 maand en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 juli 2012, dus sinds 13 jaren, 10 maanden en 12 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio ET 4 rijden er nog 19 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1997 en juli 2008. De nieuwwaarde van deze Piaggio ET 4 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 augustus 2011. Het voertuig was toen 14 jaren, 5 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio ET 4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio ET 4 | 1997
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | ET 4 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 257 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 8 kW (10.9 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 124cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 maart 1997 |
| Leeftijd | 29 jaren, 1 maand en 30 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 29 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 juli 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 10 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 augustus 2011. Het voertuig was toen 14 jaren, 5 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 106 kg |
| Massa rijklaar | 111 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,24 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio ET 4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 95-MB-BJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
95-MB-BJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 95-MB-BB | Kawasaki | Z750 ABS | € 6.653 | 26-08-2011 | 14,8 jaar |
| 95-MB-BF | BMW | R 1200 | Onbekend | 06-01-2012 | 17,2 jaar |
| 95-MB-BG | Aprilia | € 4.690 | 09-07-2012 | 13,9 jaar | |
| 95-MB-BH | BMW | R 1200 | € 22.248 | 14-12-2011 | 14,5 jaar |
| 95-MB-BJ | Piaggio | ET 4 | Onbekend | 30-08-2011 | 29,2 jaar |
| 95-MB-BK | KTM | 350 EXC | € 9.999 | 08-09-2011 | 14,7 jaar |
| 95-MB-BL | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 16-09-2011 | 18,2 jaar |
| 95-MB-BN | Honda | CB1000RA | Onbekend | 10-09-2011 | 17,7 jaar |
| 95-MB-BP | Yamaha | YP125R | Onbekend | 07-09-2011 | 26,9 jaar |
| 95-MB-BT | Suzuki | VL 1500 | Onbekend | 17-08-2012 | 23,1 jaar |
| 95-MB-BV | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 23-09-2011 | 18,7 jaar |
| 95-MB-BX | BMW | R 1100 | Onbekend | 20-09-2011 | 26,3 jaar |
| 95-MB-BZ | KTM | 450 EXC | Onbekend | 03-03-2012 | 23,2 jaar |
| 95-MD-BJ | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 14-02-2013 | 19,1 jaar |
| 95-MF-BJ | Honda | VFR800F | € 13.999 | 15-05-2014 | 12 jaar |
| 95-MG-BJ | Kawasaki | Vulcan S | € 6.060 | 05-08-2015 | 10,8 jaar |
| 95-MJ-BJ | BMW | R 1200 | € 25.584 | 21-09-2017 | 8,7 jaar |
| 95-ML-BJ | BMW | R 1200 | € 19.299 | 03-08-2019 | 13,2 jaar |
| 95-MP-BJ | BMW | R 1250 | € 29.241 | 12-05-2021 | 5 jaar |
| 95-MR-BJ | BMW | R 1250 | € 29.395 | 26-02-2022 | 4,2 jaar |
| 95-MS-BJ | BMW | F 800 | € 20.771 | 12-10-2022 | 8,9 jaar |
| 95-MT-BJ | Royal Enfield | Himalayan | € 6.499 | 01-07-2023 | 2,9 jaar |
| 95-MV-BJ | Triumph | Scrambler 400 X | € 7.095 | 19-04-2024 | 2,1 jaar |
| 95-MX-BJ | Livewire | S2 Alpinista | € 19.148 | 07-02-2025 | 1,3 jaar |
| 95-MZ-BJ | Honda | CB500XA | € 6.997 | 19-07-2025 | 9,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 106 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| KTM 450 EXC | 227 cm | 82 cm | 120 kg |
| KTM 350 EXC | 223 cm | 82 cm | 110 kg |
| KTM 300 EXC | 227 cm | 82 cm | 110 kg |
| Vespa P 200 E | - | - | 110 kg |
| KTM 250 EXC | 225 cm | 82 cm | 110 kg |
| KTM 500 EXC | 227 cm | 82 cm | 110 kg |
| Honda Z125MA | 171 cm | 76 cm | 100 kg |
| Gilera Runner | 187 cm | 75 cm | 120 kg |
| Honda CR250 Enduro | - | - | 110 kg |
| KTM 530 EXC | 224 cm | 79 cm | 110 kg |
| Zündapp KS 80 | - | - | 100 kg |
| Vespa 150 Sprint | - | 67 cm | 100 kg |
| Husqvarna FE 350 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Husqvarna FE 450 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Husqvarna TE 300 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Honda MSX125A | 176 cm | 73 cm | 100 kg |
| Honda XR 250 | - | - | 110 kg |
| Lambretta Li | - | - | 120 kg |
| Honda MSX125 | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
| Honda MBX 80 | - | 57 cm | 100 kg |
| Yamaha YBR 125 | - | - | 110 kg |
| Vespa Sprint | - | - | 100 kg |
| Zündapp KS 125 Sport | - | - | 110 kg |
| Honda C125A | 192 cm | 72 cm | 100 kg |
| Benelli Tornado | 177 cm | 76 cm | 120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.