87-MZ-XP
Er rijden momenteel 721 Piaggio Beverly 400's rond in Nederland. Deze Beverly 400 komt uit het jaar 2026 en is nu 2 maanden en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Beverly 400 HPE rijden er in dezelfde variant (4) nog 137 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2025 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.967 en € 7.450, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 7.401 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Beverly 400 HPE bedraagt € 7.450 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Piaggio Beverly 400 HPE € 49 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Piaggio haalt een maximumsnelheid van 139 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Piaggio Beverly 400 HPE tot de 14.7% traagste motoren.
Bekijk ook alle Piaggio Beverly 400 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Beverly 400 HPE | 2026
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Beverly 400 HPE |
| Lengte | 2,16 m |
| Breedte | 0,80 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 139 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 7.450 |
| Bruto BPM | € 848 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 26.4 kW (36 pk) |
| Continue vermogen | 26.4 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | MD24M |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 399cc (0,4 liter motor) |
| Transmissie | Continu Variabele Transmissie (CVT) (automaat) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 maart 2026 |
| Leeftijd | 2 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 188 kg |
| Massa rijklaar | 195 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,55 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type MD2B | |
| Variant 4 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e19*168/2013*00008*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 134/2014*2023/2724A3 | |
Vergeet ook niet alle Piaggio Beverly 400 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 87-MZ-XP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
87-MZ-XP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 87-MB-XP | Yamaha | YBR 125 | Onbekend | 13-11-2012 | 18,8 jaar |
| 87-MD-XP | Harley-Davidson | Ultra Limited | € 33.915 | 02-05-2014 | 12,1 jaar |
| 87-MF-XP | Yamaha | XT 1200 | € 20.999 | 16-07-2015 | 10,9 jaar |
| 87-MG-XP | Husqvarna | FE 450 | € 11.360 | 12-08-2016 | 9,8 jaar |
| 87-MH-XP | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 07-02-2018 | 17 jaar |
| 87-MJ-XP | BMW | R 1200 | € 26.948 | 07-08-2018 | 7,8 jaar |
| 87-MK-XP | Honda | Pan European | Onbekend | 26-06-2019 | 25 jaar |
| 87-ML-XP | BMW | R 1250 | € 25.260 | 25-06-2020 | 5,9 jaar |
| 87-MN-XP | Piaggio | Beverly 400 | € 7.089 | 16-04-2021 | 5,1 jaar |
| 87-MP-XP | KTM | 1290 Superduke R | € 17.598 | 25-02-2022 | 12 jaar |
| 87-MR-XP | BMW | R 1250 | € 28.001 | 06-09-2022 | 3,7 jaar |
| 87-MS-XP | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 13-06-2023 | 3,9 jaar |
| 87-MT-XP | Kawasaki | Z 650 | € 7.899 | 30-03-2024 | 2,2 jaar |
| 87-MV-XP | Yamaha | MTT850 | € 11.899 | 15-01-2025 | 8,1 jaar |
| 87-MX-XP | Piaggio | Liberty | € 3.199 | 03-07-2025 | 0,9 jaar |
| 87-MZ-XB | Kawasaki | Ninja 650 | € 7.898 | 11-03-2026 | 7,1 jaar |
| 87-MZ-XD | Suzuki | SV 650 | € 6.785 | 11-03-2026 | 4,7 jaar |
| 87-MZ-XF | Kawasaki | Versys 1000 | € 13.898 | 12-03-2026 | 6,7 jaar |
| 87-MZ-XG | BMW | R 1300 | € 29.751 | 20-03-2026 | 0,2 jaar |
| 87-MZ-XH | Honda | CBF1000A | Onbekend | 12-03-2026 | 18,1 jaar |
| 87-MZ-XJ | Kawasaki | Ninja 650 | € 8.599 | 18-03-2026 | 0,2 jaar |
| 87-MZ-XK | KTM | Ktm 1390 Super Adventure S EVO | € 26.580 | 25-03-2026 | 0,2 jaar |
| 87-MZ-XL | Honda | ADV750 | € 15.535 | 14-03-2026 | 1,1 jaar |
| 87-MZ-XN | Cfmoto | 800MT | € 12.999 | 19-03-2026 | 0,2 jaar |
| 87-MZ-XP | Piaggio | Beverly 400 | € 7.450 | 18-03-2026 | 0,2 jaar |
| 87-MZ-XR | Kawasaki | Versys 1000 | € 13.846 | 17-03-2026 | 5,2 jaar |
| 87-MZ-XS | Aprilia | Shiver 900 | € 13.044 | 17-03-2026 | 4,8 jaar |
| 87-MZ-XT | Honda | CRF1100D | € 18.969 | 20-03-2026 | 0,2 jaar |
| 87-MZ-XV | Honda | CBF1000A | Onbekend | 18-03-2026 | 18,8 jaar |
| 87-MZ-XX | KTM | 450 EXC | Onbekend | 18-03-2026 | 19,7 jaar |
| 87-MZ-XZ | Cfmoto | 800MT | € 14.442 | 19-03-2026 | 1,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 7.401 en/of een afmeting van 216 x 80 cm en/of een gewicht van ± 188 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 650 | € 7.800 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| Yamaha MT 07 | € 7.500 | 212 cm | 75 cm | 210 kg |
| Suzuki SV 650 | € 7.400 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Yamaha MTN690 | € 7.600 | 209 cm | 78 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX 600 | € 7.600 | - | - | 210 kg |
| Honda CB500XA | € 7.400 | 216 cm | 83 cm | 190 kg |
| Suzuki SFV 650 | € 7.600 | 213 cm | 76 cm | 200 kg |
| Honda CMX500A | € 7.100 | 221 cm | 82 cm | 180 kg |
| Kawasaki ER - 6 N | € 7.300 | 211 cm | 77 cm | 190 kg |
| Honda PC36 | € 7.900 | 210 cm | 71 cm | 190 kg |
| Kawasaki Versys 650 | € 7.600 | 217 cm | 84 cm | 200 kg |
| Yamaha XT 660 | € 7.600 | 222 cm | 85 cm | 180 kg |
| Yamaha CZD 300 | € 7.100 | 219 cm | 80 cm | 180 kg |
| Honda CB600F | € 8.000 | 210 cm | 74 cm | 190 kg |
| Yamaha MT 03 | € 7.700 | 207 cm | 86 cm | 180 kg |
| Honda CB650FA | € 8.000 | 211 cm | 78 cm | 200 kg |
| Cfmoto 450MT | € 7.700 | 221 cm | 87 cm | 180 kg |
| Kawasaki Z650 ABS | € 7.400 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| Kawasaki Ninja 650 | € 8.000 | 206 cm | 74 cm | 190 kg |
| Honda CB500FA | € 7.400 | 208 cm | 80 cm | 180 kg |
| Honda NC700SA | € 7.100 | 220 cm | 76 cm | 210 kg |
| Yamaha RJ07 | € 7.900 | 210 cm | 76 cm | 200 kg |
| Yamaha YP400RA | € 7.400 | 219 cm | 78 cm | 210 kg |
| Honda CBR500RA | € 7.600 | 208 cm | 76 cm | 190 kg |
| BMW F 650 | € 8.000 | - | - | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.