67-MV-HF
Er rijden momenteel 721 Piaggio Beverly 400's rond in Nederland. Deze Beverly 400 komt uit het jaar 2022 en is nu 4 jaren, 4 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 13 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Beverly 400 HPE rijden er in dezelfde variant (2) nog 583 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2021 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 2.612 en € 9.968, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 7.064 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Beverly 400 HPE bedraagt € 5.888 incl. BTW en BPM, deze Piaggio Beverly 400 HPE is daardoor € 1.176 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Piaggio haalt een maximumsnelheid van 139 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Piaggio Beverly 400 HPE tot de 14.7% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 juni 2024. Het voertuig was toen 2 jaren, 4 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Beverly 400 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Beverly 400 HPE | 2022
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Beverly 400 HPE |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 139 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 5.888 |
| Bruto BPM | € 632 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 26 kW (35 pk) |
| Continue vermogen | 26 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | MD22M |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 399cc (0,4 liter motor) |
| Transmissie | Continu Variabele Transmissie (CVT) (automaat) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 januari 2022 |
| Leeftijd | 4 jaren, 4 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 juni 2024. Het voertuig was toen 2 jaren, 4 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 188 kg |
| Massa rijklaar | 195 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 185 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 380 kg |
| Technische max massa voertuig | 380 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,55 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type MD2 | |
| Variant 2 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e9*168/2013*11684*01 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio Beverly 400 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 67-MV-HF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
67-MV-HF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 67-MB-HF | Honda | CBR250RA | € 4.790 | 03-02-2012 | 14,3 jaar |
| 67-MD-HF | Kawasaki | Ninja 250 R | Onbekend | 30-05-2013 | 16,6 jaar |
| 67-MF-HF | Yamaha | YP400RA | € 6.999 | 13-08-2014 | 11,8 jaar |
| 67-MG-HF | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 24-12-2015 | 17,8 jaar |
| 67-MH-HF | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 25-03-2017 | 19,1 jaar |
| 67-MJ-HF | BMW | R 1200 | € 26.671 | 03-02-2018 | 8,3 jaar |
| 67-MK-HF | Harley-Davidson | Sport Glide | € 22.000 | 16-01-2019 | 7,4 jaar |
| 67-ML-HF | BMW | R NineT | € 17.899 | 23-10-2019 | 6,6 jaar |
| 67-MN-HF | KTM | 300 EXC | € 9.638 | 09-09-2020 | 11,9 jaar |
| 67-MP-HF | Ducati | Monster 1200 | € 16.388 | 19-06-2021 | 9 jaar |
| 67-MR-HF | KTM | 1290 Super Adventure | € 20.902 | 06-04-2022 | 11,2 jaar |
| 67-MS-HF | Yamaha | YZF 320 | € 6.899 | 27-01-2023 | 3,3 jaar |
| 67-MT-HF | Yamaha | MTT890 | € 12.399 | 30-11-2023 | 4,7 jaar |
| 67-MV-HB | Harley-Davidson | Flhx | € 12.795 | 26-11-2024 | 11,4 jaar |
| 67-MV-HD | Piaggio | SKR 125 | Onbekend | 24-05-2024 | 31,8 jaar |
| 67-MV-HF | Piaggio | Beverly 400 | € 5.888 | 04-06-2024 | 4,3 jaar |
| 67-MV-HG | BMW | F 900 | € 13.043 | 30-05-2024 | 2 jaar |
| 67-MV-HH | Royal Enfield | Classic 350 | € 6.149 | 30-05-2024 | 2 jaar |
| 67-MV-HJ | Kawasaki | Z750R ABS | € 9.996 | 06-06-2024 | 13,1 jaar |
| 67-MV-HK | KTM | 350 EXC | € 13.419 | 06-06-2024 | 2,9 jaar |
| 67-MV-HL | Yamaha | MTN890 | € 10.597 | 29-05-2024 | 4,2 jaar |
| 67-MV-HN | Triumph | Tiger 800 | € 10.690 | 06-06-2024 | 12,9 jaar |
| 67-MV-HP | Yamaha | XTZ 690 | € 13.399 | 12-06-2024 | 2 jaar |
| 67-MV-HR | Triumph | Daytona 660 | € 10.695 | 01-06-2024 | 2 jaar |
| 67-MV-HS | Harley-Davidson | Fxlr | € 19.106 | 26-06-2025 | 7,2 jaar |
| 67-MV-HT | Honda | CRF450L | € 12.197 | 01-06-2024 | 5,8 jaar |
| 67-MV-HV | Yamaha | MT 07 | € 7.600 | 10-03-2025 | 8,9 jaar |
| 67-MV-HX | Niu | RQi | € 4.324 | 22-01-2025 | 1,3 jaar |
| 67-MV-HZ | Kawasaki | Versys 650 | € 8.899 | 06-06-2024 | 2 jaar |
| 67-MX-HF | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 07-03-2025 | 17,3 jaar |
| 67-MZ-HF | Kawasaki | Z900 ABS | € 9.599 | 13-09-2025 | 8,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 7.064 en/of een gewicht van ± 188 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha MT 07 | € 7.500 | 212 cm | 75 cm | 210 kg |
| Suzuki SV 650 | € 7.400 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Yamaha MTN690 | € 7.500 | 209 cm | 75 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX 600 | € 7.600 | - | - | 210 kg |
| Honda CMX500A | € 7.100 | 221 cm | 82 cm | 180 kg |
| Kawasaki Z 650 | € 7.500 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| Kawasaki Versys 650 | € 7.600 | 217 cm | 84 cm | 200 kg |
| Honda CB500FA | € 6.900 | 208 cm | 79 cm | 180 kg |
| Kawasaki ER - 6 N | € 7.200 | 211 cm | 77 cm | 190 kg |
| Yamaha CZD 300 | € 7.000 | 219 cm | 80 cm | 180 kg |
| Yamaha XT 660 | € 7.500 | 222 cm | 85 cm | 180 kg |
| Kawasaki ER-6N ABS | € 6.400 | 211 cm | 77 cm | 190 kg |
| Yamaha MT 03 | € 6.800 | 207 cm | 86 cm | 180 kg |
| Honda CB500XA | € 7.100 | 210 cm | 83 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z650 ABS | € 7.400 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| Kawasaki ER-6F ABS | € 6.500 | 210 cm | 77 cm | 200 kg |
| Suzuki SFV 650 | € 7.500 | - | - | 190 kg |
| Honda NC700SA | € 7.100 | 220 cm | 76 cm | 210 kg |
| Cfmoto 450MT | € 7.600 | 221 cm | 87 cm | 180 kg |
| Honda ADV350A | € 7.400 | 220 cm | 90 cm | 180 kg |
| Yamaha YP400RA | € 7.200 | 219 cm | 78 cm | 210 kg |
| Kawasaki Versys ABS | € 7.600 | 213 cm | 84 cm | 200 kg |
| Honda PC34 | € 7.300 | 206 cm | 75 cm | 190 kg |
| Honda NSS350A | € 7.600 | 217 cm | 75 cm | 180 kg |
| Suzuki AN 400 | € 7.700 | 227 cm | 76 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.