89-MT-LX
Er rijden momenteel 372 Piaggio Beverly 350's rond in Nederland. Deze Beverly 350 komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 november 2024, dus sinds 1 jaar, 6 maanden en 5 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Beverly 350 ABS rijden er in dezelfde variant (4) nog 370 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2012 en december 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 2.878 en € 9.337, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.602 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Beverly 350 ABS bedraagt € 2.878 incl. BTW en BPM, deze Piaggio Beverly 350 ABS is daardoor € 2.724 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Piaggio haalt een maximumsnelheid van 138 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Piaggio Beverly 350 ABS tot de 14% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 november 2023. Het voertuig was toen 8 jaren, 7 maanden en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Beverly 350 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Beverly 350 ABS | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Beverly 350 ABS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 138 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 2.878 |
| Bruto BPM | € 214 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 25 kW (34 pk) |
| Continue vermogen | 25 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M693M |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 330cc (0,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 november 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 6 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 november 2023. Het voertuig was toen 8 jaren, 7 maanden en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 176 kg |
| Massa rijklaar | 183 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 192 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 375 kg |
| Technische max massa voertuig | 375 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,56 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type M69 | |
| Variant 4 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0570*02 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio Beverly 350 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 89-MT-LX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
89-MT-LX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 89-MB-LX | Kawasaki | Ninja ZX-10R | Onbekend | 27-04-2012 | 17,2 jaar |
| 89-MF-LX | BMW | C 600 | € 13.157 | 10-02-2015 | 11,3 jaar |
| 89-MG-LX | Harley-Davidson | Forty-eight | € 14.000 | 02-06-2016 | 10 jaar |
| 89-MH-LX | Kawasaki | Z650 ABS | € 7.399 | 15-04-2017 | 9,1 jaar |
| 89-MJ-LX | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 17-04-2018 | 16,3 jaar |
| 89-MK-LX | Big Dog | Prosport | Onbekend | 11-05-2019 | 27,3 jaar |
| 89-ML-LX | Ducati | Multistrada 1200 | € 21.299 | 07-03-2020 | 15,8 jaar |
| 89-MN-LX | Suzuki | DL 1000 | € 12.498 | 12-12-2020 | 11,3 jaar |
| 89-MP-LX | Royal Enfield | Meteor 350 | € 4.949 | 26-08-2021 | 4,7 jaar |
| 89-MR-LX | Harley-Davidson | Breakout | € 27.899 | 24-05-2022 | 8 jaar |
| 89-MS-LX | Honda | CB750A | € 8.500 | 10-04-2023 | 3,1 jaar |
| 89-MT-LB | Moto Guzzi | V 85 TT | € 19.016 | 19-03-2024 | 5,5 jaar |
| 89-MT-LD | Yamaha | MTT850 | € 13.685 | 30-10-2023 | 6,2 jaar |
| 89-MT-LF | KTM | 1290 Super Adventure | € 21.798 | 11-11-2023 | 2,5 jaar |
| 89-MT-LG | Honda | NC750SA | € 7.198 | 09-02-2024 | 10 jaar |
| 89-MT-LH | Suzuki | DL 1050 | € 15.900 | 06-11-2023 | 2,6 jaar |
| 89-MT-LK | Kawasaki | ER-6N ABS | Onbekend | 09-11-2023 | 16,9 jaar |
| 89-MT-LL | Ducati | Streetfighter | € 19.875 | 06-01-2024 | 3,8 jaar |
| 89-MT-LN | Piaggio | Vespa | Onbekend | 13-11-2023 | 34,1 jaar |
| 89-MT-LP | Gilera | M24 | Onbekend | 15-11-2023 | 21,7 jaar |
| 89-MT-LS | BMW | R 1300 | € 30.378 | 24-11-2023 | 2,5 jaar |
| 89-MT-LT | Kawasaki | KX 125 | Onbekend | 30-11-2023 | 34,3 jaar |
| 89-MT-LV | Yamaha | DT 80 | Onbekend | 26-11-2023 | 41,3 jaar |
| 89-MT-LX | Piaggio | Beverly 350 | € 2.878 | 28-11-2023 | 11,1 jaar |
| 89-MT-LZ | Yamaha | MTN690 | € 8.098 | 24-02-2024 | 3,9 jaar |
| 89-MV-LX | Kawasaki | Z900RS | € 13.949 | 28-09-2024 | 1,7 jaar |
| 89-MX-LX | Piaggio | Medley 200 | € 4.199 | 16-04-2025 | 1,1 jaar |
| 89-MZ-LX | Trmotor | TR125-2 | € 5.199 | 06-04-2026 | 4,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.602 en/of een gewicht van ± 176 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XT 600 | € 5.800 | - | - | 170 kg |
| Honda SH300A | € 5.800 | 213 cm | 73 cm | 160 kg |
| Kawasaki ER-6N ABS | € 5.400 | 210 cm | 76 cm | 190 kg |
| Yamaha YP250R | € 5.400 | 221 cm | 77 cm | 170 kg |
| Royal Enfield Himalayan | € 5.800 | 219 cm | 84 cm | 190 kg |
| Royal Enfield Meteor 350 | € 5.400 | 214 cm | 85 cm | 180 kg |
| Royal Enfield Classic 350 | € 6.100 | 215 cm | 79 cm | 190 kg |
| Yamaha YP250RA | € 5.600 | - | - | 180 kg |
| Kawasaki Z 400 | € 5.900 | 199 cm | 80 cm | 160 kg |
| Kawasaki ER-6F ABS | € 6.000 | 211 cm | 76 cm | 190 kg |
| Kymco Downtown | € 5.300 | - | - | 180 kg |
| Yamaha MTN320 | € 6.000 | 209 cm | 76 cm | 160 kg |
| Honda FMX650 | € 6.000 | 215 cm | 84 cm | 170 kg |
| Yamaha YZF-R3A | € 6.000 | - | - | 160 kg |
| Royal Enfield Hntr 350 | € 5.300 | 210 cm | 80 cm | 170 kg |
| Kawasaki J300 | € 5.700 | 224 cm | 78 cm | 180 kg |
| Honda NSS300A | € 5.700 | 217 cm | 76 cm | 180 kg |
| SYM Cruisym | € 5.500 | 219 cm | 76 cm | 190 kg |
| Honda SH300 | € 5.300 | - | - | 160 kg |
| Kymco X-Town | € 5.300 | 220 cm | 81 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX 250 | € 5.500 | 209 cm | 74 cm | 170 kg |
| Husqvarna TR 650 | € 6.100 | - | - | 170 kg |
| Royal Enfield Bullet 350 | € 6.200 | 215 cm | 79 cm | 190 kg |
| Kymco People S | € 6.000 | 217 cm | 75 cm | 180 kg |
| Benelli Leoncino | € 6.000 | 217 cm | 83 cm | 180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.