84-MF-VN
Er rijden momenteel 372 Piaggio Beverly 350's rond in Nederland. Deze Beverly 350 komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 juli 2021, dus sinds 4 jaren, 10 maanden en 8 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio rijden er in dezelfde variant (4) nog 370 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2012 en december 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 2.878 en € 9.337, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.602 uitkomt. De nieuwwaarde van deze bedraagt € 5.890 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Piaggio € 288 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Piaggio Beverly 350 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Onbekend |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 138 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 5.890 |
| Bruto BPM | € 632 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 25 kW (34 pk) |
| Continue vermogen | 25 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M693M |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 330cc (0,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 mei 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 juli 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 10 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 179 kg |
| Massa rijklaar | 191 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 184 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 375 kg |
| Technische max massa voertuig | 375 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,56 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type M69 | |
| Variant 4 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0570*02 | |
| Plaats chassisnummer r. frame by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio Beverly 350 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 84-MF-VN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
84-MF-VN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 84-MB-VN | Honda | NC700XA | € 6.999 | 28-09-2012 | 13,7 jaar |
| 84-MD-VN | BMW | S 1000 | € 21.315 | 22-03-2014 | 12,2 jaar |
| 84-MF-VD | BMW | R 1200 | € 19.344 | 21-05-2015 | 11 jaar |
| 84-MF-VF | Kawasaki | Ninja H2 | € 27.000 | 21-05-2015 | 11 jaar |
| 84-MF-VG | Kawasaki | Z750 ABS | Onbekend | 22-05-2015 | 15,8 jaar |
| 84-MF-VH | SYM | LM25 | Onbekend | 21-05-2015 | 15,7 jaar |
| 84-MF-VJ | BMW | R 1200 | € 22.249 | 04-06-2015 | 11 jaar |
| 84-MF-VK | Kawasaki | Z300 ABS | € 4.066 | 28-05-2015 | 11 jaar |
| 84-MF-VL | Kawasaki | Z1000 ABS | Onbekend | 30-05-2015 | 15,9 jaar |
| 84-MF-VN | Piaggio | Beverly 350 | € 5.890 | 29-05-2015 | 11 jaar |
| 84-MF-VP | Aprilia | € 17.045 | 01-06-2015 | 11 jaar | |
| 84-MF-VR | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 28-05-2015 | 20 jaar |
| 84-MF-VT | Moto Guzzi | LS | Onbekend | 01-06-2015 | 16,2 jaar |
| 84-MF-VV | Harley-Davidson | Ultra Limited | € 33.915 | 18-06-2015 | 11 jaar |
| 84-MF-VX | Suzuki | DL650A | € 10.299 | 27-06-2015 | 10,9 jaar |
| 84-MF-VZ | KTM | 1190 Adventure | € 13.219 | 10-06-2015 | 11 jaar |
| 84-MG-VN | Yamaha | MTN1000 | € 14.999 | 08-07-2016 | 9,9 jaar |
| 84-MH-VN | Harley-Davidson | Forty-eight | € 15.150 | 18-07-2017 | 8,9 jaar |
| 84-MK-VN | Buell | 1190RX | € 19.997 | 11-06-2019 | 9,4 jaar |
| 84-ML-VN | Triumph | Tiger 900 Rally PRO | € 17.400 | 05-06-2020 | 6 jaar |
| 84-MN-VN | BMW | R 18 | € 29.415 | 30-04-2021 | 5,1 jaar |
| 84-MP-VN | Honda | MSX125 | € 3.397 | 16-12-2021 | 11,3 jaar |
| 84-MR-VN | Yamaha | XP 500 | € 11.999 | 12-01-2023 | 13,4 jaar |
| 84-MS-VN | Ducati | Monster | € 17.560 | 08-06-2023 | 3 jaar |
| 84-MT-VN | Suzuki | GSX 800 | € 9.699 | 22-03-2024 | 2,2 jaar |
| 84-MV-VN | Honda | ADV750 | € 14.595 | 15-10-2024 | 3,5 jaar |
| 84-MX-VN | Kawasaki | Z 900 | € 10.799 | 27-06-2025 | 0,9 jaar |
| 84-MZ-VN | Triumph | Tiger 900 Gt PRO | € 18.495 | 12-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.602 en/of een gewicht van ± 179 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XT 600 | € 5.800 | - | - | 170 kg |
| Honda SH300A | € 5.800 | 213 cm | 73 cm | 160 kg |
| Kawasaki ER-6N ABS | € 5.400 | 210 cm | 76 cm | 190 kg |
| Yamaha YP250R | € 5.400 | 221 cm | 77 cm | 170 kg |
| Royal Enfield Himalayan | € 5.800 | 219 cm | 84 cm | 190 kg |
| Royal Enfield Meteor 350 | € 5.400 | 214 cm | 85 cm | 180 kg |
| Royal Enfield Classic 350 | € 6.100 | 215 cm | 79 cm | 190 kg |
| Yamaha YP250RA | € 5.600 | - | - | 180 kg |
| Kawasaki ER-6F ABS | € 6.000 | 211 cm | 76 cm | 190 kg |
| Kymco Downtown | € 5.300 | - | - | 180 kg |
| Yamaha MTN320 | € 6.000 | 209 cm | 76 cm | 160 kg |
| Honda FMX650 | € 6.000 | 215 cm | 84 cm | 170 kg |
| Royal Enfield Hntr 350 | € 5.300 | 210 cm | 80 cm | 170 kg |
| Kawasaki J300 | € 5.700 | 224 cm | 78 cm | 180 kg |
| Honda NSS300A | € 5.700 | 217 cm | 76 cm | 180 kg |
| SYM Cruisym | € 5.500 | 219 cm | 76 cm | 190 kg |
| Honda SH300 | € 5.300 | - | - | 160 kg |
| Kymco X-Town | € 5.300 | 220 cm | 81 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX 250 | € 5.500 | 209 cm | 74 cm | 170 kg |
| Husqvarna TR 650 | € 6.100 | - | - | 170 kg |
| Royal Enfield Bullet 350 | € 6.200 | 215 cm | 79 cm | 190 kg |
| Kymco People S | € 6.000 | 217 cm | 75 cm | 180 kg |
| Benelli Leoncino | € 6.000 | 217 cm | 83 cm | 180 kg |
| Kymco Dink | € 5.300 | 221 cm | 82 cm | 180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.