MF-84-HN
Er rijden momenteel 29 Maico GS 250-t's rond in Nederland. Deze GS 250-t komt uit het jaar 1982 en is nu 43 jaren, 8 maanden en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 mei 2025, dus sinds 1 jaar en 2 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Maico GS 250/t rijden er nog 29 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1978 en mei 1983. De nieuwwaarde van deze Maico GS 250/t is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Maico GS 250-t voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Maico GS 250/t | 1982
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Maico |
| Handelsbenaming | GS 250/t |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 13 kW (18 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 247cc (0,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 september 1982 |
| Leeftijd | 43 jaren, 8 maanden en 7 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 43 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 115 kg |
| Massa rijklaar | 122 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,45 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Maico GS 250-t voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MF-84-HN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MF-84-HN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MF-83-HN | Honda | CB 400 | Onbekend | 20-09-1982 | 49,9 jaar |
| MF-84-HK | Kawasaki | Z 250 | Onbekend | 17-02-1983 | 43,3 jaar |
| MF-84-HN | Maico | GS 250-t | Onbekend | 18-09-1982 | 43,7 jaar |
| MF-84-HV | Suzuki | GS 450 | Onbekend | 10-02-1983 | 43,3 jaar |
| MF-84-HX | Yamaha | XT 550 | Onbekend | 17-03-1983 | 43,2 jaar |
| MF-84-HY | Honda | CX 500 C | Onbekend | 27-01-1983 | 43,4 jaar |
| MF-84-HZ | Suzuki | GSX 400 | Onbekend | 18-03-1983 | 43,2 jaar |
| MF-89-HN | BMW | R 75 | Onbekend | 08-09-1982 | 53,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 115 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| KTM 450 EXC | 227 cm | 82 cm | 120 kg |
| KTM 350 EXC | 223 cm | 82 cm | 110 kg |
| Honda XR 600 | - | - | 130 kg |
| KTM 300 EXC | 225 cm | 82 cm | 110 kg |
| Vespa P 200 E | - | - | 110 kg |
| Gilera Runner | 187 cm | 75 cm | 120 kg |
| Piaggio Gilera Runner | 183 cm | 74 cm | 110 kg |
| KTM 525 EXC | - | - | 120 kg |
| KTM 500 EXC | 227 cm | 82 cm | 110 kg |
| KTM 250 EXC | 225 cm | 82 cm | 110 kg |
| Honda XL 250 | 217 cm | 207 cm | 130 kg |
| Honda CR250 Enduro | - | - | 110 kg |
| Honda KF05 | - | - | 120 kg |
| KTM 530 EXC | 224 cm | 79 cm | 110 kg |
| Yamaha WR 450 | 232 cm | 83 cm | 120 kg |
| Honda WW125EX2 | 193 cm | 74 cm | 120 kg |
| Yamaha CJ | - | - | 120 kg |
| Honda WW150EX2 | - | - | 130 kg |
| Piaggio Runner | 183 cm | 74 cm | 130 kg |
| Husqvarna FE 350 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Zündapp KS 80 | - | - | 100 kg |
| KTM 520 EXC | - | - | 120 kg |
| Husqvarna FE 450 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Honda WW125A | 194 cm | 75 cm | 130 kg |
| Honda XR 250 | - | - | 110 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.