86-MD-KK
Er rijden momenteel 43 MV Agusta F4's rond in Nederland. Deze F4 komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren en 11 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 november 2021, dus sinds 4 jaren, 6 maanden en 11 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze MV Agusta F4 RR rijden er in dezelfde variant (20) nog 16 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2011 en mei 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 25.900 en € 46.380, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 30.109 uitkomt. De nieuwwaarde van deze F4 RR bedraagt € 28.290 incl. BTW en BPM, deze MV Agusta F4 RR is daardoor € 1.819 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle MV Agusta F4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MV Agusta F4 RR | 2013
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | MV Agusta |
| Handelsbenaming | F4 RR |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 298 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 298 km | |
| Nieuwprijs | € 28.290 |
| Bruto BPM | € 3.728 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 148 kW (201 pk) |
| Continue vermogen | 148 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | F61 |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 juni 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren en 11 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 november 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 6 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 199 kg |
| Massa rijklaar | 213 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 165 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 378 kg |
| Technische max massa voertuig | 378 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type F6 | |
| Variant 20 | |
| Uitvoering AB | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0564*02 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2020 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 102 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 102 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle MV Agusta F4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 86-MD-KK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
86-MD-KK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 86-MB-KK | BMW | R 1200 | € 19.677 | 30-03-2012 | 14,2 jaar |
| 86-MD-KB | Piaggio | Beverly 350 | € 5.799 | 09-08-2013 | 12,8 jaar |
| 86-MD-KD | Triumph | Tiger | Onbekend | 14-06-2013 | 17 jaar |
| 86-MD-KF | Triumph | Daytona 675 | Onbekend | 03-05-2014 | 18,3 jaar |
| 86-MD-KG | Husqvarna | WR 250 | Onbekend | 18-06-2013 | 13 jaar |
| 86-MD-KH | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 26-06-2013 | 19,2 jaar |
| 86-MD-KJ | Triumph | Tiger | Onbekend | 26-06-2013 | 17,2 jaar |
| 86-MD-KK | MV Agusta | F4 | € 28.290 | 28-06-2013 | 12,9 jaar |
| 86-MD-KL | Harley-Davidson | Super Glide | € 16.995 | 13-07-2013 | 12,9 jaar |
| 86-MD-KN | Kawasaki | ER-6N ABS | Onbekend | 24-08-2013 | 17,1 jaar |
| 86-MD-KP | Kawasaki | ZRT00A | Onbekend | 01-03-2014 | 23 jaar |
| 86-MD-KS | Honda | WW150 | € 2.756 | 11-07-2013 | 12,9 jaar |
| 86-MD-KT | Honda | SC51 | Onbekend | 21-09-2013 | 23,9 jaar |
| 86-MD-KV | Yamaha | XJ 6 | € 8.198 | 09-07-2013 | 12,9 jaar |
| 86-MD-KX | BMW | R 1200 | Onbekend | 26-02-2014 | 14,4 jaar |
| 86-MD-KZ | Suzuki | AN 650 | € 12.000 | 16-07-2013 | 12,9 jaar |
| 86-MF-KK | Husqvarna | TE 310 | Onbekend | 12-11-2014 | 11,9 jaar |
| 86-MG-KK | Aprilia | TV | Onbekend | 13-08-2016 | 15 jaar |
| 86-MH-KK | Suzuki | DL 650 | € 8.999 | 19-04-2017 | 9,1 jaar |
| 86-MJ-KK | Husqvarna | 701 Supermoto | € 10.990 | 24-03-2018 | 8,2 jaar |
| 86-MK-KK | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 14-03-2019 | 7,2 jaar |
| 86-ML-KK | Yamaha | MTN690 | € 6.431 | 15-01-2020 | 6,4 jaar |
| 86-MN-KK | Harley-Davidson | Roadster | € 14.499 | 28-11-2020 | 9,7 jaar |
| 86-MP-KK | Harley-Davidson | Fxdb Dyna Street BOB | Onbekend | 09-02-2022 | 18 jaar |
| 86-MR-KK | Royal Enfield | Himalayan | € 6.399 | 10-05-2022 | 4,1 jaar |
| 86-MS-KK | Triumph | Speed Triple | Onbekend | 11-05-2023 | 17,1 jaar |
| 86-MT-KK | Suzuki | DL 1050 | € 13.599 | 14-10-2023 | 6,1 jaar |
| 86-MV-KK | Yamaha | XSR 700 | € 8.498 | 07-08-2025 | 9,9 jaar |
| 86-MX-KK | Kawasaki | Z 900 | € 9.599 | 03-05-2025 | 6,8 jaar |
| 86-MZ-KK | Kawasaki | Z 1100 | € 14.699 | 17-10-2025 | 0,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 30.109 en/of een gewicht van ± 199 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW M 1000 | € 29.600 | 209 cm | 85 cm | 190 kg |
| Ducati Streetfighter | € 29.500 | 214 cm | 87 cm | 200 kg |
| Ducati Panigale V4 S | € 32.200 | 209 cm | 75 cm | 190 kg |
| Ducati 1199 Panigale | € 29.700 | 206 cm | 73 cm | 180 kg |
| BMW S 1000 | € 29.300 | 207 cm | 74 cm | 190 kg |
| Ducati 1299 Panigale | € 28.600 | 207 cm | 75 cm | 180 kg |
| KTM 1290 Super Duke R | € 28.100 | 212 cm | 84 cm | 190 kg |
| Yamaha YZF 1000 | € 29.200 | 206 cm | 69 cm | 200 kg |
| Ducati Panigale V2 | € 27.300 | 209 cm | 78 cm | 180 kg |
| Honda CBR1000RA | € 32.600 | 207 cm | - | 190 kg |
| Ducati Panigale V4 | € 31.700 | 213 cm | 75 cm | 190 kg |
| Aprilia RSV4 | € 27.800 | 206 cm | 74 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.