37-MN-SP
Er rijden momenteel 43 MV Agusta F4's rond in Nederland. Deze F4 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maart 2021, dus sinds 5 jaren, 2 maanden en 28 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze MV Agusta F4 RR rijden er in dezelfde variant (20) nog 16 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2011 en mei 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 25.900 en € 46.380, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 30.109 uitkomt. De nieuwwaarde van deze F4 RR bedraagt € 25.900 incl. BTW en BPM, deze MV Agusta F4 RR is daardoor € 4.209 goedkoper dan gemiddeld.
Dit racemonster van MV Agusta gaat hard! De maximumsnelheid ligt maar liefst op 310 km/uur. Daardoor behoort deze MV Agusta F4 RR tot de aller-aller snelste motoren van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 maart 2021. Het voertuig was toen 8 jaren, 10 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle MV Agusta F4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MV Agusta F4 RR | 2012
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | MV Agusta |
| Handelsbenaming | F4 RR |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 310 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 310 km | |
| Nieuwprijs | € 25.900 |
| Bruto BPM | € 3.447 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 148 kW (201 pk) |
| Continue vermogen | 148 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | F61 |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 maart 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 2 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 maart 2021. Het voertuig was toen 8 jaren, 10 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 199 kg |
| Massa rijklaar | 213 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 165 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 378 kg |
| Technische max massa voertuig | 378 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type F6 | |
| Variant 20 | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0564*01 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 99 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 99 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle MV Agusta F4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 37-MN-SP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
37-MN-SP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 37-MB-SP | Yamaha | FZ 8 | € 9.999 | 23-07-2012 | 13,9 jaar |
| 37-MD-SP | Husqvarna | FE 450 | € 10.920 | 01-02-2014 | 12,3 jaar |
| 37-MF-SP | Buell | XB9 | Onbekend | 17-04-2015 | 23,9 jaar |
| 37-MG-SP | Honda | Honda CB1000F | Onbekend | 27-05-2016 | 28,9 jaar |
| 37-MH-SP | Harley-Davidson | Iron 883 | Onbekend | 12-06-2017 | 11 jaar |
| 37-MJ-SP | Honda | GL1800DA | € 42.498 | 28-06-2018 | 7,9 jaar |
| 37-MK-SP | Harley-Davidson | Ultra Limited | € 50.900 | 17-05-2019 | 7 jaar |
| 37-ML-SP | Harley-Davidson | Street BOB | € 16.800 | 01-05-2020 | 10,8 jaar |
| 37-MN-SF | Honda | MF 02 | Onbekend | 25-02-2021 | 32,6 jaar |
| 37-MN-SG | Yamaha | MT 09 | € 11.599 | 06-03-2021 | 10,2 jaar |
| 37-MN-SH | Yamaha | MTN320 | € 6.199 | 19-02-2022 | 4,3 jaar |
| 37-MN-SJ | Honda | CB650RA | € 9.399 | 20-03-2021 | 5,2 jaar |
| 37-MN-SK | Honda | ADV750 | € 13.698 | 01-03-2021 | 6,3 jaar |
| 37-MN-SL | BMW | R NineT | € 17.892 | 20-03-2021 | 5,2 jaar |
| 37-MN-SN | Kawasaki | Versys 650 | € 8.798 | 04-03-2021 | 11,1 jaar |
| 37-MN-SP | MV Agusta | F4 | € 25.900 | 03-03-2021 | 14,1 jaar |
| 37-MN-SR | Yamaha | MTN1000 | € 15.599 | 19-03-2021 | 5,2 jaar |
| 37-MN-ST | Yamaha | MT 07 | € 6.999 | 06-03-2021 | 12,1 jaar |
| 37-MN-SX | Yamaha | GPD 125 | € 3.114 | 20-03-2021 | 5,2 jaar |
| 37-MN-SZ | Kawasaki | Z900RS | € 12.597 | 09-07-2021 | 8,2 jaar |
| 37-MP-SP | Suzuki | GSR 750 | € 6.105 | 26-10-2021 | 9,7 jaar |
| 37-MR-SP | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 08-08-2022 | 4,6 jaar |
| 37-MS-SP | KTM | 890 Duke | € 15.090 | 13-05-2023 | 3,1 jaar |
| 37-MT-SP | Harley-Davidson | Harley Davidson | Onbekend | 28-02-2024 | 18,3 jaar |
| 37-MX-SP | Kawasaki | Vulcan S | € 9.499 | 23-05-2025 | 1 jaar |
| 37-MZ-SP | Yamaha | SR 500 | Onbekend | 12-02-2026 | 44,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 30.109 en/of een gewicht van ± 199 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW M 1000 | € 29.600 | 209 cm | 85 cm | 190 kg |
| Ducati Streetfighter | € 29.500 | 214 cm | 87 cm | 200 kg |
| Ducati Panigale V4 S | € 32.200 | 209 cm | 75 cm | 190 kg |
| Ducati 1199 Panigale | € 29.700 | 206 cm | 73 cm | 180 kg |
| BMW S 1000 | € 29.300 | 207 cm | 74 cm | 190 kg |
| Ducati 1299 Panigale | € 28.600 | 207 cm | 75 cm | 180 kg |
| KTM 1290 Super Duke R | € 28.100 | 212 cm | 84 cm | 190 kg |
| Yamaha YZF 1000 | € 29.200 | 206 cm | 69 cm | 200 kg |
| Ducati Panigale V2 | € 27.300 | 209 cm | 78 cm | 180 kg |
| Honda CBR1000RA | € 32.600 | 207 cm | - | 190 kg |
| Ducati Panigale V4 | € 31.700 | 213 cm | 75 cm | 190 kg |
| Aprilia RSV4 | € 27.800 | 206 cm | 74 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.