43-MB-PD
Er rijden momenteel 474 Kawasaki ER - 5's rond in Nederland. Deze ER - 5 komt uit het jaar 1997 en is nu 28 jaren, 8 maanden en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kawasaki ER-5 rijden er nog 273 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 1996 en augustus 2006. De nieuwwaarde van deze Kawasaki ER-5 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 mei 2012. Het voertuig was toen 14 jaren, 7 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Kawasaki ER - 5 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki ER-5 | 1997
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | ER-5 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 477 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 37 kW (50 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 498cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 september 1997 |
| Leeftijd | 28 jaren, 8 maanden en 5 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 mei 2012. Het voertuig was toen 14 jaren, 7 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 193 kg |
| Massa rijklaar | 204 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki ER - 5 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 43-MB-PD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
43-MB-PD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 43-MB-PB | Yamaha | XT 660 | Onbekend | 30-08-2012 | 18,7 jaar |
| 43-MB-PD | Kawasaki | ER - 5 | Onbekend | 15-05-2012 | 28,7 jaar |
| 43-MB-PF | Yamaha | XJR 1300 | Onbekend | 10-08-2012 | 27,2 jaar |
| 43-MB-PG | Ducati | 999 | Onbekend | 21-05-2012 | 20,7 jaar |
| 43-MB-PH | Harley-Davidson | Fxdb Dyna Street BOB | € 15.295 | 02-06-2012 | 14 jaar |
| 43-MB-PJ | Husqvarna | Nuda 900R | € 12.990 | 26-05-2012 | 14 jaar |
| 43-MB-PL | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 29-06-2012 | 17,9 jaar |
| 43-MB-PN | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 28-03-2013 | 19,1 jaar |
| 43-MB-PP | Suzuki | GSX 650 | € 8.290 | 01-06-2012 | 14 jaar |
| 43-MB-PR | MV Agusta | Brutale | € 15.950 | 07-06-2012 | 14 jaar |
| 43-MB-PS | BMW | F 800 | € 10.958 | 05-06-2012 | 14 jaar |
| 43-MB-PX | Honda | CD 100 Super Sports | Onbekend | 04-06-2012 | 52,1 jaar |
| 43-MB-PZ | BMW | R 1200 | € 21.741 | 16-06-2012 | 14 jaar |
| 43-MD-PD | Aprilia | Onbekend | 11-09-2013 | 13,1 jaar | |
| 43-MG-PD | Piaggio | SKR 125 | Onbekend | 13-04-2016 | 31,9 jaar |
| 43-MH-PD | Yamaha | MT 07 | € 7.599 | 31-05-2017 | 9 jaar |
| 43-MJ-PD | Harley-Davidson | Flht | Onbekend | 19-05-2018 | 20,9 jaar |
| 43-MK-PD | Harley-Davidson | Fxdl | Onbekend | 05-04-2019 | 24,3 jaar |
| 43-ML-PD | Kawasaki | Z 900 | € 10.099 | 13-03-2020 | 6,2 jaar |
| 43-MN-PD | Ducati | Scrambler | € 15.484 | 09-01-2021 | 5,4 jaar |
| 43-MP-PD | Suzuki | GSX-S 750 | € 9.061 | 23-10-2021 | 8,9 jaar |
| 43-MR-PD | BMW | S 1000 | € 26.714 | 16-06-2022 | 3,9 jaar |
| 43-MS-PD | BMW | S 1000 | € 21.422 | 07-04-2023 | 4,2 jaar |
| 43-MT-PD | Yamaha | XT 660 | € 12.243 | 06-01-2024 | 14,3 jaar |
| 43-MV-PD | Victory Motorcycles Divis | Hammer | € 17.297 | 21-09-2024 | 15,9 jaar |
| 43-MX-PD | Piaggio | Beverly 400 | € 7.199 | 02-05-2025 | 1,1 jaar |
| 43-MZ-PD | Honda | CB500XA | € 8.649 | 25-12-2025 | 2,9 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.