MX-VT-85
Er rijden momenteel 1.793 Kawasaki ER-6N ABSsen rond in Nederland. Deze ER-6N ABS komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren, 10 maanden en 20 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 september 2012, dus sinds 13 jaren, 8 maanden en 19 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kawasaki Er-6n ABS rijden er in dezelfde variant (D) nog 414 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2009 en september 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.063 en € 10.581, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.985 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Er-6n ABS bedraagt € 5.786 incl. BTW en BPM, deze Kawasaki Er-6n ABS is daardoor € 199 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Kawasaki ER-6N ABS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki Er-6n ABS | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | Er-6n ABS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 200 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 5.786 |
| Bruto BPM | € 913 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 53 kW (72 pk) |
| Continue vermogen | 53 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ER650AE |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 649cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 juli 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren, 10 maanden en 20 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 september 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 8 maanden en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 187 kg |
| Massa rijklaar | 204 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 384 kg |
| Technische max massa voertuig | 384 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ER650C | |
| Variant D | |
| Uitvoering 1A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0409*00 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki ER-6N ABS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-VT-85 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-VT-85
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-VB-85 | Triumph | Sprint GT | € 15.440 | 30-06-2010 | 15,9 jaar |
| MX-VD-85 | BMW | R 1100 | Onbekend | 05-07-2010 | 27,8 jaar |
| MX-VF-85 | Honda | SC50 | Onbekend | 24-06-2010 | 24,1 jaar |
| MX-VG-85 | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | € 23.575 | 02-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-VH-85 | Suzuki | GSX-R 600 | € 10.499 | 03-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-VJ-85 | KTM | 530 EXC | € 10.049 | 07-08-2010 | 15,8 jaar |
| MX-VL-85 | Yamaha | XVS 1100 | Onbekend | 14-10-2010 | 21,9 jaar |
| MX-VP-85 | Ducati | 999S | Onbekend | 01-07-2010 | 23 jaar |
| MX-VT-82 | Piaggio | M68 | € 3.799 | 30-07-2010 | 15,8 jaar |
| MX-VT-83 | Triumph | Sprint GT | € 15.440 | 13-04-2011 | 15,1 jaar |
| MX-VT-84 | KTM | 990 Supermoto | € 13.600 | 09-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-VT-85 | Kawasaki | ER-6N ABS | € 5.786 | 10-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-VT-86 | Kawasaki | ER-6F ABS | € 6.147 | 26-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-VT-87 | Kawasaki | VN900 Classic | € 6.422 | 10-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-VT-88 | Kawasaki | Z750 ABS | € 6.436 | 10-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-VT-89 | Kawasaki | Z750 ABS | € 6.436 | 08-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-VV-85 | Honda | JD 05 | Onbekend | 07-07-2010 | 41,1 jaar |
| MX-VX-85 | Honda | CBF600SA | € 8.275 | 17-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-VZ-85 | KTM | 450 EXC | Onbekend | 26-08-2010 | 15,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.985 en/of een gewicht van ± 187 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XT 600 | € 5.800 | - | - | 170 kg |
| Piaggio Beverly | € 6.100 | 219 cm | 78 cm | 180 kg |
| Honda CB500FA | € 6.500 | - | 78 cm | 180 kg |
| Royal Enfield Himalayan | € 6.200 | 219 cm | 84 cm | 190 kg |
| Piaggio Beverly 350 | € 5.600 | 222 cm | 76 cm | 180 kg |
| Yamaha CZD 300 | € 6.400 | 219 cm | 78 cm | 170 kg |
| Royal Enfield Meteor 350 | € 5.900 | 215 cm | 85 cm | 190 kg |
| Royal Enfield Classic 350 | € 6.100 | 215 cm | 79 cm | 190 kg |
| Yamaha YP250RA | € 5.600 | - | - | 180 kg |
| Yamaha X-Max 300 | € 6.300 | 219 cm | 78 cm | 170 kg |
| Hyosung Comet | € 5.500 | - | - | 200 kg |
| Gilera M35 | € 6.100 | - | - | 200 kg |
| Honda NSS300A | € 5.700 | 217 cm | 76 cm | 180 kg |
| Yamaha YP400R | € 6.300 | - | - | 200 kg |
| Royal Enfield Bullet | € 6.400 | 220 cm | 80 cm | 180 kg |
| Husqvarna TR 650 | € 6.200 | - | - | 170 kg |
| SYM Cruisym | € 5.500 | 219 cm | 76 cm | 190 kg |
| Royal Enfield Scram 411 | € 6.300 | 221 cm | 84 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX 250 | € 5.500 | 209 cm | 74 cm | 170 kg |
| Piaggio Beverly 300 | € 6.000 | 213 cm | 80 cm | 180 kg |
| Kymco Downtown | € 6.500 | 225 cm | 78 cm | 190 kg |
| KTM 390 Adventure | € 6.500 | 226 cm | 96 cm | 170 kg |
| Royal Enfield Bullet 350 | € 6.200 | 215 cm | 79 cm | 190 kg |
| Voge 500R | € 6.500 | 210 cm | 77 cm | 190 kg |
| Kymco People S | € 6.000 | 217 cm | 75 cm | 180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.