MX-JS-12
Er rijden momenteel 1.793 Kawasaki ER-6N ABSsen rond in Nederland. Deze ER-6N ABS komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren en 2 maanden oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kawasaki Er-6n ABS rijden er in dezelfde variant (B) nog 412 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2006 en juni 2010. De nieuwwaarde van deze motor bedraagt € 5.384 incl. BTW en BPM.
Bekijk ook alle Kawasaki ER-6N ABS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki Er-6n ABS | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | Er-6n ABS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 200 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 5.384 |
| Bruto BPM | € 835 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 53 kW (72 pk) |
| Continue vermogen | 53 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ER650AE |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 649cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren en 2 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 190 kg |
| Massa rijklaar | 202 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 382 kg |
| Technische max massa voertuig | 382 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ER650A | |
| Variant B | |
| Uitvoering 11A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0260*02 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki ER-6N ABS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-JS-12 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-JS-12
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-JB-12 | Harley-Davidson | Fxdb Dyna Street BOB | € 15.275 | 24-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JF-12 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 18-03-2010 | 23,9 jaar |
| MX-JH-12 | Triumph | Bonneville T100 | € 10.290 | 02-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JJ-12 | Honda | VFR1200F | € 16.990 | 31-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JL-12 | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 23-04-2010 | 18,4 jaar |
| MX-JN-12 | Honda | NT700VA | € 11.290 | 26-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JP-12 | Suzuki | VZ 800 | € 9.600 | 18-08-2012 | 13,8 jaar |
| MX-JR-12 | Honda | PC34 | Onbekend | 22-04-2010 | 25 jaar |
| MX-JS-11 | Piaggio | M68 | € 3.769 | 19-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-JS-12 | Kawasaki | ER-6N ABS | € 5.384 | 27-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JS-13 | Kawasaki | Versys ABS | € 6.653 | 01-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JS-14 | Kawasaki | Versys ABS | € 6.653 | 20-10-2012 | 13,6 jaar |
| MX-JS-15 | Kawasaki | Versys ABS | € 6.653 | 01-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JS-17 | Kawasaki | VN900 Classic | € 6.869 | 30-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JS-18 | Kawasaki | Z750 ABS | € 6.436 | 27-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JS-19 | Kawasaki | Ninja ZX-6R | € 7.881 | 27-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JX-12 | Suzuki | UH 200 | € 4.000 | 01-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JZ-12 | Honda | CBF1000F | € 12.250 | 28-04-2011 | 15,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.384 en/of een gewicht van ± 190 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XT 600 | € 5.800 | - | - | 170 kg |
| Royal Enfield Himalayan | € 5.800 | 219 cm | 84 cm | 190 kg |
| Piaggio Beverly 350 | € 5.600 | 222 cm | 76 cm | 180 kg |
| Royal Enfield Meteor 350 | € 5.400 | 214 cm | 85 cm | 180 kg |
| Yamaha YP250RA | € 5.600 | - | - | 180 kg |
| Yamaha YP250R | € 5.300 | - | - | 170 kg |
| Kymco Downtown | € 5.300 | - | - | 180 kg |
| Hyosung Comet | € 5.500 | - | - | 200 kg |
| Royal Enfield Hntr 350 | € 5.300 | 210 cm | 80 cm | 170 kg |
| Aprilia VL | € 4.900 | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL 250 | € 4.900 | 215 cm | 79 cm | 180 kg |
| Honda NSS300A | € 5.700 | 217 cm | 76 cm | 180 kg |
| Honda GB350S | € 5.000 | 218 cm | 79 cm | 170 kg |
| SYM Cruisym | € 5.500 | 219 cm | 76 cm | 190 kg |
| Kymco X-Town | € 5.200 | 225 cm | 81 cm | 190 kg |
| SYM ADX | € 5.000 | 219 cm | 81 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX 250 | € 5.500 | 209 cm | 74 cm | 170 kg |
| Royal Enfield Classic | € 5.000 | - | - | 190 kg |
| Kymco Dink | € 5.300 | 221 cm | 82 cm | 180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.