84-MB-JZ
Er rijden momenteel 1.793 Kawasaki ER-6N ABSsen rond in Nederland. Deze ER-6N ABS komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 2 maanden en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 januari 2021, dus sinds 5 jaren, 4 maanden en 11 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kawasaki Er-6n ABS rijden er nog 272 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2006 en april 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.650 en € 11.159, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 7.207 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Er-6n ABS bedraagt € 5.497 incl. BTW en BPM, deze Kawasaki Er-6n ABS is daardoor € 1.710 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Kawasaki ER-6N ABS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki Er-6n ABS | 2012
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | Er-6n ABS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | € 5.497 |
| Bruto BPM | € 856 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 53 kW (72 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 649cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 maart 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 2 maanden en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 januari 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 4 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 187 kg |
| Massa rijklaar | 204 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 384 kg |
| Technische max massa voertuig | 384 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ER650C | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki ER-6N ABS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 84-MB-JZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
84-MB-JZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 84-MB-JD | Yamaha | XT 660 | € 7.734 | 16-03-2012 | 14,2 jaar |
| 84-MB-JF | Piaggio | M60 | € 4.249 | 09-03-2012 | 14,2 jaar |
| 84-MB-JG | Honda | GL 1800 | € 32.890 | 09-03-2012 | 14,2 jaar |
| 84-MB-JH | Triumph | Tiger 800 | € 10.690 | 08-03-2012 | 14,2 jaar |
| 84-MB-JJ | BMW | K 1200 | Onbekend | 26-03-2012 | 21,1 jaar |
| 84-MB-JK | Harley-Davidson | Flhrc | Onbekend | 18-08-2012 | 17,3 jaar |
| 84-MB-JL | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 26-05-2012 | 17,9 jaar |
| 84-MB-JN | Triumph | Daytona 675 | € 13.189 | 19-03-2012 | 14,2 jaar |
| 84-MB-JP | KTM | 690 Duke | € 8.499 | 16-03-2012 | 14,2 jaar |
| 84-MB-JS | Honda | NSC110WH | € 1.899 | 20-03-2012 | 14,2 jaar |
| 84-MB-JT | Triumph | Street Triple R | € 10.090 | 13-04-2012 | 14,1 jaar |
| 84-MB-JX | Yamaha | 2 LT | Onbekend | 24-03-2012 | 24,2 jaar |
| 84-MB-JZ | Kawasaki | ER-6N ABS | € 5.497 | 22-03-2012 | 14,2 jaar |
| 84-MD-JZ | Harley-Davidson | Flstc Heritage Classic | Onbekend | 12-06-2013 | 31,9 jaar |
| 84-MG-JZ | Harley-Davidson | Forty-eight | € 14.000 | 27-02-2016 | 10,3 jaar |
| 84-MH-JZ | BMW | R 1100 | Onbekend | 14-03-2017 | 24,9 jaar |
| 84-MK-JZ | Yamaha | MTT850 | € 13.738 | 01-03-2019 | 7,3 jaar |
| 84-ML-JZ | Triumph | Bonneville | Onbekend | 30-12-2019 | 22,1 jaar |
| 84-MN-JZ | Honda | CB650FA | € 8.798 | 15-10-2020 | 8,2 jaar |
| 84-MP-JZ | Aprilia | SM | € 6.667 | 17-07-2021 | 12,2 jaar |
| 84-MR-JZ | BMW | R NineT | € 15.526 | 29-04-2022 | 6,8 jaar |
| 84-MS-JZ | Yamaha | MTM890 | € 12.698 | 02-03-2023 | 3,2 jaar |
| 84-MT-JZ | BMW | R 1300 | € 29.777 | 17-10-2023 | 2,6 jaar |
| 84-MV-JZ | Triumph | Tiger 1200 XRT | € 22.999 | 16-06-2024 | 6,9 jaar |
| 84-MX-JZ | Honda | CRF1100D4 | € 18.899 | 25-03-2025 | 3,2 jaar |
| 84-MZ-JZ | KTM | 390 Duke | € 7.150 | 11-10-2025 | 0,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 7.207 en/of een gewicht van ± 187 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha MT 07 | € 7.500 | 212 cm | 75 cm | 210 kg |
| Suzuki SV 650 | € 7.400 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Yamaha MTN690 | € 7.500 | 209 cm | 75 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX 600 | € 7.600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki SFV 650 | € 7.600 | 213 cm | 76 cm | 200 kg |
| Honda CMX500A | € 7.100 | 221 cm | 82 cm | 180 kg |
| Honda CB500FA | € 7.200 | 208 cm | 80 cm | 180 kg |
| Yamaha XT 660 | € 7.600 | 222 cm | 85 cm | 180 kg |
| Yamaha CZD 300 | € 7.100 | 219 cm | 80 cm | 180 kg |
| Yamaha MT 03 | € 6.800 | 207 cm | 86 cm | 180 kg |
| Piaggio Beverly 400 | € 7.200 | 216 cm | 80 cm | 190 kg |
| Honda CB500XA | € 7.100 | 210 cm | 83 cm | 190 kg |
| Cfmoto 450MT | € 7.700 | 221 cm | 87 cm | 180 kg |
| Honda NC700SA | € 7.100 | 220 cm | 76 cm | 210 kg |
| Yamaha RJ07 | € 7.900 | 210 cm | 76 cm | 200 kg |
| Yamaha YP400RA | € 7.400 | 219 cm | 78 cm | 210 kg |
| Piaggio M34 | € 7.000 | 219 cm | 79 cm | 200 kg |
| Honda ADV350A | € 7.400 | 220 cm | 90 cm | 180 kg |
| Honda CMX500A2 | € 7.700 | 221 cm | 82 cm | 190 kg |
| Honda PC34 | € 7.300 | 206 cm | 75 cm | 190 kg |
| Honda NSS350A | € 7.600 | 217 cm | 75 cm | 180 kg |
| Suzuki AN 400 | € 7.700 | 227 cm | 76 cm | 200 kg |
| Honda CBR500RA | € 7.300 | 208 cm | 75 cm | 190 kg |
| Honda NC750SA | € 7.300 | 220 cm | 78 cm | 210 kg |
| Royal Enfield Himalayan | € 7.200 | 229 cm | 85 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.