68-ML-PF
Er rijden momenteel 1.793 Kawasaki ER-6N ABSsen rond in Nederland. Deze ER-6N ABS komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 april 2026, dus sinds 1 maand en 27 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Kawasaki Er-6n ABS rijden er nog 272 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2006 en april 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.650 en € 11.159, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 7.207 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Er-6n ABS bedraagt € 3.650 incl. BTW en BPM, deze Kawasaki Er-6n ABS is daardoor € 3.557 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 31 maart 2021. Het voertuig was toen 5 jaren, 11 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Kawasaki ER-6N ABS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki Er-6n ABS | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | Er-6n ABS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | € 3.650 |
| Bruto BPM | € 320 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 649cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 april 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 2 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 27 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 31 maart 2021. Het voertuig was toen 5 jaren, 11 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 193 kg |
| Massa rijklaar | 206 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 406 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ER650E | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki ER-6N ABS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 68-ML-PF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
68-ML-PF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 68-MB-PF | Harley-Davidson | Flhtcuse | Onbekend | 18-05-2012 | 19,3 jaar |
| 68-MD-PF | KTM | 300 EXC | Onbekend | 16-09-2013 | 19,9 jaar |
| 68-MF-PF | Honda | CB500XA | € 6.790 | 14-03-2015 | 11,2 jaar |
| 68-MG-PF | Moto S.p.a. | € 8.999 | 20-04-2016 | 10,1 jaar | |
| 68-MH-PF | BMW | K 1200 | Onbekend | 26-04-2017 | 19,1 jaar |
| 68-MJ-PF | Triumph | Bonneville Bobber | € 15.025 | 16-05-2018 | 8 jaar |
| 68-MK-PF | Yamaha | MTT850 | € 11.899 | 12-04-2019 | 7,1 jaar |
| 68-ML-PB | Indian Motorcycle | Scout | € 16.590 | 03-04-2020 | 6,2 jaar |
| 68-ML-PD | Triumph | Street Triple RS | € 13.400 | 14-03-2020 | 6,2 jaar |
| 68-ML-PF | Kawasaki | ER-6N ABS | € 3.650 | 31-03-2021 | 11,1 jaar |
| 68-ML-PG | Suzuki | UK 110 | € 2.399 | 13-03-2020 | 6,2 jaar |
| 68-ML-PH | Royal Enfield | Himalayan | € 5.499 | 23-03-2020 | 6,2 jaar |
| 68-ML-PJ | MV Agusta | Brutale 1090 | € 29.822 | 23-04-2020 | 16,2 jaar |
| 68-ML-PL | BMW | R 1200 | € 14.496 | 12-03-2020 | 12 jaar |
| 68-ML-PN | Yamaha | YP250RA | € 5.898 | 09-05-2020 | 15,3 jaar |
| 68-ML-PP | Yamaha | XTZ 690 | € 11.199 | 18-03-2020 | 6,2 jaar |
| 68-ML-PR | KTM | 1290 Super Duke R | € 20.700 | 27-03-2020 | 6,2 jaar |
| 68-ML-PT | Suzuki | GSX-S 750 | € 8.899 | 21-03-2020 | 6,2 jaar |
| 68-ML-PV | KL | Kxe 450 | € 5.750 | 20-03-2020 | 6,2 jaar |
| 68-ML-PX | Kawasaki | Z900 ABS | € 9.599 | 24-03-2020 | 9,1 jaar |
| 68-ML-PZ | BMW | F 900 | € 16.198 | 25-03-2020 | 6,2 jaar |
| 68-MN-PF | Honda | NC750XA | € 8.297 | 09-07-2021 | 10,2 jaar |
| 68-MP-PF | Yamaha | YZF 125 | € 5.898 | 02-11-2022 | 6 jaar |
| 68-MR-PF | Yamaha | XP 530 | € 12.600 | 20-07-2023 | 8,1 jaar |
| 68-MS-PF | Harley-Davidson | Softail | € 22.995 | 12-04-2023 | 3,1 jaar |
| 68-MT-PF | Kawasaki | Ninja H2 | € 31.999 | 13-01-2024 | 2,4 jaar |
| 68-MV-PF | Ducati | Panigale V4 S | € 31.990 | 13-08-2024 | 8,1 jaar |
| 68-MX-PF | Honda | CRF300LRa | € 7.147 | 10-05-2025 | 1,6 jaar |
| 68-MZ-PF | Honda | CRF300LA | € 6.750 | 06-01-2026 | 0,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 7.207 en/of een gewicht van ± 193 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki SV 650 | € 7.400 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Yamaha MTN690 | € 7.500 | 209 cm | 75 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX 600 | € 7.600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki SFV 650 | € 7.600 | 213 cm | 76 cm | 200 kg |
| Honda CMX500A | € 7.100 | 221 cm | 82 cm | 180 kg |
| Honda NC700XA | € 7.200 | 221 cm | 83 cm | 210 kg |
| Honda CB500FA | € 7.200 | 208 cm | 80 cm | 180 kg |
| Yamaha MT 07 | € 7.500 | 212 cm | 75 cm | 210 kg |
| Yamaha XT 660 | € 7.600 | 222 cm | 85 cm | 180 kg |
| Yamaha MT 03 | € 6.800 | 207 cm | 86 cm | 180 kg |
| Piaggio Beverly 400 | € 7.200 | 216 cm | 80 cm | 190 kg |
| Honda CB500XA | € 7.100 | 210 cm | 83 cm | 190 kg |
| Honda NC750SA | € 7.500 | 222 cm | 78 cm | 210 kg |
| Suzuki AN 400 | € 7.500 | 227 cm | 76 cm | 210 kg |
| Cfmoto 450MT | € 7.700 | 221 cm | 87 cm | 180 kg |
| Honda NC700SA | € 7.100 | 220 cm | 76 cm | 210 kg |
| Yamaha RJ07 | € 7.900 | 210 cm | 76 cm | 200 kg |
| Yamaha YP400RA | € 7.400 | 219 cm | 78 cm | 210 kg |
| Piaggio M34 | € 7.000 | 219 cm | 79 cm | 200 kg |
| Yamaha CZD 300 | € 7.400 | 219 cm | 80 cm | 180 kg |
| Honda CMX500A2 | € 7.700 | 221 cm | 82 cm | 190 kg |
| Honda ADV350A | € 7.400 | 220 cm | 90 cm | 180 kg |
| Honda PC34 | € 7.300 | 206 cm | 75 cm | 190 kg |
| Honda NSS350A | € 7.600 | 217 cm | 75 cm | 180 kg |
| Honda CBR500RA | € 7.300 | 208 cm | 75 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.