63-ML-DD
Er rijden momenteel 1.793 Kawasaki ER-6N ABSsen rond in Nederland. Deze ER-6N ABS komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 november 2020, dus sinds 5 jaren, 6 maanden en 22 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kawasaki Er-6n ABS rijden er nog 272 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2006 en april 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.650 en € 11.159, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 7.207 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Er-6n ABS bedraagt € 7.996 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Kawasaki Er-6n ABS € 789 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 29 oktober 2019. Het voertuig was toen 7 jaren, 6 maanden en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Kawasaki ER-6N ABS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki Er-6n ABS | 2012
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | Er-6n ABS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | € 7.996 |
| Bruto BPM | € 939 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 649cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 november 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 6 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 oktober 2019. Het voertuig was toen 7 jaren, 6 maanden en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 193 kg |
| Massa rijklaar | 206 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ER650E | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki ER-6N ABS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 63-ML-DD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
63-ML-DD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 63-MD-DD | Zelfbouw | Jesse's Bobber 002 | Onbekend | 07-03-2013 | 13,2 jaar |
| 63-MG-DD | Suzuki | DL 1000 | € 12.499 | 21-08-2015 | 10,8 jaar |
| 63-MH-DD | Kawasaki | ER-6F ABS | € 5.490 | 13-10-2016 | 9,6 jaar |
| 63-MJ-DD | KTM | 250 EXC | Onbekend | 05-10-2017 | 19,2 jaar |
| 63-MK-DD | Suzuki | DL 650 | € 8.999 | 06-10-2018 | 7,7 jaar |
| 63-ML-DB | Kawasaki | KL250D | Onbekend | 06-08-2019 | 34,2 jaar |
| 63-ML-DD | Kawasaki | ER-6N ABS | € 7.996 | 29-10-2019 | 14,1 jaar |
| 63-ML-DF | Suzuki | SFV 650 | Onbekend | 15-02-2020 | 16,9 jaar |
| 63-ML-DH | Triumph | Tiger 1200 XRT | € 22.600 | 17-08-2019 | 6,8 jaar |
| 63-ML-DJ | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 33.500 | 16-08-2019 | 6,8 jaar |
| 63-ML-DK | Royal Enfield | Classic | € 8.214 | 14-08-2019 | 10,9 jaar |
| 63-ML-DL | KTM | 250 EXC | € 11.500 | 22-08-2019 | 6,8 jaar |
| 63-ML-DN | Kawasaki | Versys-X 300 | € 6.399 | 23-08-2019 | 6,8 jaar |
| 63-ML-DP | Kawasaki | Versys-X 300 | € 6.399 | 21-08-2019 | 6,8 jaar |
| 63-ML-DR | Suzuki | GSX-S 1000 | € 13.999 | 23-08-2019 | 6,8 jaar |
| 63-ML-DS | BMW | K 1600 | € 33.360 | 05-09-2019 | 6,7 jaar |
| 63-ML-DT | Suzuki | DL650A | € 7.101 | 17-02-2020 | 12,7 jaar |
| 63-ML-DV | Yamaha | MTT850 | € 13.737 | 28-08-2019 | 6,8 jaar |
| 63-ML-DX | Honda | CBF1000A | Onbekend | 16-02-2020 | 19,2 jaar |
| 63-MN-DD | Yamaha | 30W | Onbekend | 17-07-2020 | 43,2 jaar |
| 63-MP-DD | KTM | 1090 Adventure | € 15.759 | 19-05-2021 | 8,1 jaar |
| 63-MR-DD | Suzuki | SV 650 | € 7.599 | 10-03-2022 | 4,2 jaar |
| 63-MS-DD | BMW | R 1250 | € 27.708 | 10-11-2022 | 3,6 jaar |
| 63-MT-DD | Honda | NC750XD | € 10.200 | 13-07-2023 | 2,9 jaar |
| 63-MV-DD | BMW | R 1250 | € 27.168 | 19-04-2024 | 3,1 jaar |
| 63-MX-DD | KTM | 1290 Super Duke R | € 18.969 | 15-01-2025 | 8 jaar |
| 63-MZ-DD | Honda | CRF1100D | € 16.498 | 01-09-2025 | 5,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 7.207 en/of een gewicht van ± 193 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki SV 650 | € 7.400 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Yamaha MTN690 | € 7.500 | 209 cm | 75 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX 600 | € 7.600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki SFV 650 | € 7.600 | 213 cm | 76 cm | 200 kg |
| Honda CMX500A | € 7.100 | 221 cm | 82 cm | 180 kg |
| Honda NC700XA | € 7.200 | 221 cm | 83 cm | 210 kg |
| Honda CB500FA | € 7.200 | 208 cm | 80 cm | 180 kg |
| Yamaha MT 07 | € 7.500 | 212 cm | 75 cm | 210 kg |
| Yamaha XT 660 | € 7.600 | 222 cm | 85 cm | 180 kg |
| Yamaha MT 03 | € 6.800 | 207 cm | 86 cm | 180 kg |
| Piaggio Beverly 400 | € 7.200 | 216 cm | 80 cm | 190 kg |
| Honda CB500XA | € 7.100 | 210 cm | 83 cm | 190 kg |
| Honda NC750SA | € 7.500 | 222 cm | 78 cm | 210 kg |
| Suzuki AN 400 | € 7.500 | 227 cm | 76 cm | 210 kg |
| Cfmoto 450MT | € 7.700 | 221 cm | 87 cm | 180 kg |
| Honda NC700SA | € 7.100 | 220 cm | 76 cm | 210 kg |
| Yamaha RJ07 | € 7.900 | 210 cm | 76 cm | 200 kg |
| Yamaha YP400RA | € 7.400 | 219 cm | 78 cm | 210 kg |
| Piaggio M34 | € 7.000 | 219 cm | 79 cm | 200 kg |
| Yamaha CZD 300 | € 7.400 | 219 cm | 80 cm | 180 kg |
| Honda ADV350A | € 7.400 | 220 cm | 90 cm | 180 kg |
| Honda CMX500A2 | € 7.700 | 221 cm | 82 cm | 190 kg |
| Honda PC34 | € 7.300 | 206 cm | 75 cm | 190 kg |
| Honda NSS350A | € 7.600 | 217 cm | 75 cm | 180 kg |
| Honda CBR500RA | € 7.300 | 208 cm | 75 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.