21-ML-GZ
Er rijden momenteel 1.793 Kawasaki ER-6N ABSsen rond in Nederland. Deze ER-6N ABS komt uit het jaar 2009 en is nu 16 jaren, 9 maanden en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kawasaki Er-6n ABS rijden er in dezelfde variant (D) nog 414 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2009 en september 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.063 en € 10.581, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.985 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Kawasaki Er-6n ABS is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 december 2019. Het voertuig was toen 10 jaren, 4 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Kawasaki ER-6N ABS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki Er-6n ABS | 2009
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | Er-6n ABS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 200 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 846 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 53 kW (72 pk) |
| Continue vermogen | 53 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ER650AE |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 649cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 augustus 2009 |
| Leeftijd | 16 jaren, 9 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 december 2019. Het voertuig was toen 10 jaren, 4 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 187 kg |
| Massa rijklaar | 204 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ER650C | |
| Variant D | |
| Uitvoering 1A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0409*00 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki ER-6N ABS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 21-ML-GZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
21-ML-GZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 21-MB-GZ | Yamaha | YZF R1 | € 18.499 | 20-03-2012 | 14,2 jaar |
| 21-MD-GZ | Ducati | Multistrada 1200 | € 18.690 | 08-05-2013 | 13,1 jaar |
| 21-MG-GZ | Assembled | Softail | Onbekend | 02-12-2015 | 23,3 jaar |
| 21-MH-GZ | BMW | F 800ST | Onbekend | 25-01-2017 | 18,9 jaar |
| 21-MJ-GZ | Kawasaki | Versys ABS | Onbekend | 31-03-2018 | 16,2 jaar |
| 21-MK-GZ | BMW | R 1200 | € 15.849 | 07-01-2019 | 14 jaar |
| 21-ML-GB | Yamaha | MT 09 | € 9.498 | 24-09-2019 | 12,2 jaar |
| 21-ML-GD | KTM | 1190 Adventure | € 17.835 | 20-09-2019 | 11,3 jaar |
| 21-ML-GF | Beta | € 9.618 | 26-09-2019 | 6,7 jaar | |
| 21-ML-GG | BMW | R 1250 | € 22.575 | 27-09-2019 | 6,7 jaar |
| 21-ML-GH | BMW | R 1250 | € 23.101 | 30-09-2019 | 6,7 jaar |
| 21-ML-GJ | Yamaha | MTT690 | € 9.398 | 08-10-2019 | 6,6 jaar |
| 21-ML-GK | Husqvarna | Vitpilen | € 8.699 | 14-10-2019 | 6,6 jaar |
| 21-ML-GL | Moto Guzzi | KD | Onbekend | 23-10-2019 | 20 jaar |
| 21-ML-GN | Honda | NC700XD | € 7.499 | 25-04-2020 | 11,9 jaar |
| 21-ML-GP | Honda | CB650FA | € 8.798 | 12-06-2020 | 7,9 jaar |
| 21-ML-GS | Piaggio | Vespa GTS | € 6.419 | 11-10-2019 | 6,6 jaar |
| 21-ML-GT | BMW | R 1250 | € 25.356 | 11-10-2019 | 6,6 jaar |
| 21-ML-GV | Yamaha | MT 09 | € 10.997 | 20-03-2020 | 10,2 jaar |
| 21-ML-GX | BMW | R 1250 | € 26.840 | 18-10-2019 | 6,6 jaar |
| 21-ML-GZ | Kawasaki | ER-6N ABS | Onbekend | 27-12-2019 | 16,8 jaar |
| 21-MN-GZ | Honda | VFR1200X | € 15.999 | 22-07-2021 | 14,1 jaar |
| 21-MP-GZ | Kawasaki | Vulcan S | € 8.849 | 15-07-2021 | 4,9 jaar |
| 21-MR-GZ | Ducati | 848 | Onbekend | 28-04-2022 | 17,1 jaar |
| 21-MS-GZ | KTM | 890 Adventure | € 17.990 | 03-02-2023 | 3,3 jaar |
| 21-MT-GZ | BMW | R 1250 | € 28.630 | 31-08-2023 | 2,7 jaar |
| 21-MV-GZ | SYM | Jet X | € 3.499 | 28-05-2024 | 2 jaar |
| 21-MX-GZ | Triumph | Trident | € 9.193 | 05-03-2025 | 4,7 jaar |
| 21-MZ-GZ | Cfmoto | 800MT | € 10.599 | 10-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.985 en/of een gewicht van ± 187 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XT 600 | € 5.800 | - | - | 170 kg |
| Piaggio Beverly | € 6.100 | 219 cm | 78 cm | 180 kg |
| Honda CB500FA | € 6.500 | - | 78 cm | 180 kg |
| Royal Enfield Himalayan | € 6.200 | 219 cm | 84 cm | 190 kg |
| Piaggio Beverly 350 | € 5.600 | 222 cm | 76 cm | 180 kg |
| Yamaha CZD 300 | € 6.400 | 219 cm | 78 cm | 170 kg |
| Royal Enfield Meteor 350 | € 5.900 | 215 cm | 85 cm | 190 kg |
| Royal Enfield Classic 350 | € 6.100 | 215 cm | 79 cm | 190 kg |
| Yamaha YP250RA | € 5.600 | - | - | 180 kg |
| Yamaha X-Max 300 | € 6.300 | 219 cm | 78 cm | 170 kg |
| Hyosung Comet | € 5.500 | - | - | 200 kg |
| Gilera M35 | € 6.100 | - | - | 200 kg |
| Honda NSS300A | € 5.700 | 217 cm | 76 cm | 180 kg |
| Yamaha YP400R | € 6.300 | - | - | 200 kg |
| Royal Enfield Bullet | € 6.400 | 220 cm | 80 cm | 180 kg |
| Husqvarna TR 650 | € 6.200 | - | - | 170 kg |
| SYM Cruisym | € 5.500 | 219 cm | 76 cm | 190 kg |
| Royal Enfield Scram 411 | € 6.300 | 221 cm | 84 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX 250 | € 5.500 | 209 cm | 74 cm | 170 kg |
| Piaggio Beverly 300 | € 6.000 | 213 cm | 80 cm | 180 kg |
| Kymco Downtown | € 6.500 | 225 cm | 78 cm | 190 kg |
| KTM 390 Adventure | € 6.500 | 226 cm | 96 cm | 170 kg |
| Royal Enfield Bullet 350 | € 6.200 | 215 cm | 79 cm | 190 kg |
| Voge 500R | € 6.500 | 210 cm | 77 cm | 190 kg |
| Kymco People S | € 6.000 | 217 cm | 75 cm | 180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.