16-ML-SP
Er rijden momenteel 1.793 Kawasaki ER-6N ABSsen rond in Nederland. Deze ER-6N ABS komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 10 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 juni 2025, dus sinds 11 maanden en 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kawasaki Er-6n ABS rijden er in dezelfde variant (F) nog 579 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2012 en juli 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 2.612 en € 10.305, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 6.344 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Er-6n ABS bedraagt € 8.096 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Kawasaki Er-6n ABS € 1.752 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 april 2020. Het voertuig was toen 6 jaren, 9 maanden en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle Kawasaki ER-6N ABS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki Er-6n ABS | 2013
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | Er-6n ABS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 200 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 8.096 |
| Bruto BPM | € 934 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 53 kW (72 pk) |
| Continue vermogen | 53 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ER650AE |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 649cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 juli 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 10 maanden en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 juni 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 april 2020. Het voertuig was toen 6 jaren, 9 maanden en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 193 kg |
| Massa rijklaar | 206 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 406 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ER650E | |
| Variant F | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0533*02 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki ER-6N ABS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 16-ML-SP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
16-ML-SP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 16-MB-SP | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 21-08-2012 | 20,9 jaar |
| 16-MD-SP | KTM | 990 Adventure | Onbekend | 01-03-2014 | 15,2 jaar |
| 16-MF-SP | BMW | R NineT | € 17.304 | 23-04-2015 | 11,1 jaar |
| 16-MG-SP | KTM | 990 Supermoto | Onbekend | 26-05-2016 | 16 jaar |
| 16-MH-SP | Honda | CB600F | Onbekend | 20-10-2017 | 18,9 jaar |
| 16-MJ-SP | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 07-06-2018 | 18,7 jaar |
| 16-MK-SP | KTM | 1290 Superduke R | € 17.598 | 13-06-2019 | 12,4 jaar |
| 16-ML-SB | Triumph | Tiger Explorer | € 17.938 | 22-04-2020 | 11,9 jaar |
| 16-ML-SF | Yamaha | MT 07 | € 5.997 | 22-04-2020 | 12 jaar |
| 16-ML-SG | Yamaha | MTT850 | € 11.899 | 23-04-2020 | 6,1 jaar |
| 16-ML-SH | KTM | 690 SMC | € 13.199 | 24-04-2020 | 6,1 jaar |
| 16-ML-SJ | Honda | MTX 200 | Onbekend | 28-04-2020 | 42,3 jaar |
| 16-ML-SK | Kawasaki | Z 900 | € 10.099 | 29-04-2020 | 6,1 jaar |
| 16-ML-SL | BMW | F 900 | € 12.720 | 01-05-2020 | 6,1 jaar |
| 16-ML-SN | Kawasaki | Versys-X 300 | € 6.399 | 02-05-2020 | 6,1 jaar |
| 16-ML-SP | Kawasaki | ER-6N ABS | € 8.096 | 28-04-2020 | 12,9 jaar |
| 16-ML-SR | Piaggio | Vespa GTS | € 6.669 | 02-05-2020 | 6,1 jaar |
| 16-ML-ST | KTM | 1290 Super Adventure | € 19.999 | 06-05-2020 | 6,1 jaar |
| 16-ML-SV | Honda | WW125A | € 3.398 | 08-05-2020 | 6,1 jaar |
| 16-ML-SX | Harley-Davidson | Roadster | € 14.499 | 08-05-2020 | 9,6 jaar |
| 16-MN-SP | Kawasaki | VN900 Classic | € 8.999 | 01-04-2021 | 10,4 jaar |
| 16-MP-SP | Harley-Davidson | Flhx | € 28.000 | 12-11-2021 | 10,4 jaar |
| 16-MR-SP | Piaggio | Vespa GTS | € 6.999 | 02-08-2022 | 3,8 jaar |
| 16-MS-SP | KTM | 1290 Super Duke GT | € 18.969 | 08-05-2023 | 8 jaar |
| 16-MT-SP | Kawasaki | Versys 650 | € 9.049 | 26-02-2024 | 2,3 jaar |
| 16-MV-SP | Piaggio | Vespa | € 10.000 | 26-09-2024 | 1,7 jaar |
| 16-MX-SP | Ducati | Hypermotard | € 22.800 | 20-05-2025 | 12,8 jaar |
| 16-MZ-SP | Cfmoto | 800NK | € 9.299 | 06-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 6.344 en/of een gewicht van ± 193 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XT 600 | € 5.800 | - | - | 170 kg |
| Yamaha MT 03 | € 6.800 | 207 cm | 86 cm | 180 kg |
| Honda CB500FA | € 6.700 | 208 cm | 79 cm | 180 kg |
| Piaggio Beverly | € 6.100 | 219 cm | 78 cm | 180 kg |
| Honda CB500XA | € 6.900 | 210 cm | 83 cm | 180 kg |
| Royal Enfield Himalayan | € 6.200 | 219 cm | 84 cm | 190 kg |
| Piaggio M34 | € 6.900 | 219 cm | 79 cm | 200 kg |
| Royal Enfield Classic 350 | € 6.400 | 215 cm | 83 cm | 190 kg |
| Royal Enfield Classic | € 6.800 | 215 cm | 80 cm | 190 kg |
| Benelli Leoncino | € 6.500 | 218 cm | 88 cm | 200 kg |
| Royal Enfield Bullet | € 6.600 | 220 cm | 80 cm | 190 kg |
| Gilera M35 | € 6.100 | - | - | 200 kg |
| Yamaha YP400R | € 6.300 | - | - | 200 kg |
| Cagiva Raptor 650 | € 6.900 | - | - | 180 kg |
| Honda CMX500A | € 7.000 | 221 cm | 81 cm | 180 kg |
| Kymco Xciting 400i | € 6.800 | 221 cm | 82 cm | 200 kg |
| Royal Enfield Scram 411 | € 6.300 | 221 cm | 84 cm | 190 kg |
| Husqvarna TR 650 | € 6.200 | - | - | 170 kg |
| Honda CBR | € 6.800 | - | - | 190 kg |
| Piaggio Beverly 300 | € 6.000 | 213 cm | 80 cm | 180 kg |
| Kymco Downtown | € 6.500 | 225 cm | 78 cm | 190 kg |
| Yamaha X-Max 400 | € 6.700 | 219 cm | 78 cm | 210 kg |
| Voge 500DS | € 6.700 | 213 cm | 85 cm | 200 kg |
| Royal Enfield Bullet 350 | € 6.200 | 215 cm | 79 cm | 190 kg |
| Voge 500R | € 6.500 | 210 cm | 77 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.