14-MP-KZ
Er rijden momenteel 1.793 Kawasaki ER-6N ABSsen rond in Nederland. Deze ER-6N ABS komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 11 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 juli 2025, dus sinds 10 maanden en 13 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kawasaki Er-6n ABS rijden er nog 272 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2006 en april 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.650 en € 11.159, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 7.207 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Er-6n ABS bedraagt € 7.488 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Kawasaki Er-6n ABS € 281 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Kawasaki geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 180 km/uur. Deze Kawasaki Er-6n ABS is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 35.6% traagste motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 september 2021. Het voertuig was toen 7 jaren, 3 maanden en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle Kawasaki ER-6N ABS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki Er-6n ABS | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | Er-6n ABS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 180 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 7.488 |
| Bruto BPM | € 851 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 649cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 5 juni 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 11 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 juli 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 september 2021. Het voertuig was toen 7 jaren, 3 maanden en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 193 kg |
| Massa rijklaar | 206 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 200 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 406 kg |
| Technische max massa voertuig | 406 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ER650E | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki ER-6N ABS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 14-MP-KZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
14-MP-KZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 14-MB-KZ | Triumph | Scrambler | € 10.390 | 06-04-2012 | 14,2 jaar |
| 14-MD-KZ | Big Dog | Chopper | Onbekend | 05-07-2013 | 22,3 jaar |
| 14-MF-KZ | Kymco | New Agility City 200I | € 2.499 | 02-01-2015 | 11,4 jaar |
| 14-MG-KZ | Kawasaki | W 800 | € 7.128 | 14-03-2016 | 10,2 jaar |
| 14-MH-KZ | Suzuki | VL 1500 | Onbekend | 27-03-2017 | 27,9 jaar |
| 14-MJ-KZ | Honda | CRF1000A2 | € 17.899 | 13-04-2018 | 8,1 jaar |
| 14-MK-KZ | Honda | CB500XA | € 7.799 | 12-03-2019 | 7,2 jaar |
| 14-ML-KZ | Kawasaki | Versys 1000 | € 17.599 | 01-02-2020 | 6,3 jaar |
| 14-MN-KZ | Ducati | 899 Panigale | € 17.989 | 02-04-2021 | 11,4 jaar |
| 14-MP-KB | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 03-08-2021 | 4,8 jaar |
| 14-MP-KD | BMW | R 1200 | € 18.172 | 02-08-2021 | 16,3 jaar |
| 14-MP-KF | Honda | ADV750 | € 14.099 | 02-09-2021 | 4,7 jaar |
| 14-MP-KG | Triumph | Street Triple S | € 14.532 | 08-02-2023 | 6,1 jaar |
| 14-MP-KH | Honda | NC700XA | € 7.499 | 10-03-2022 | 12,5 jaar |
| 14-MP-KJ | MV Agusta | F3 | € 41.557 | 21-07-2021 | 4,9 jaar |
| 14-MP-KK | Harley-Davidson | Flhx | € 26.694 | 22-07-2021 | 14,4 jaar |
| 14-MP-KL | Beta | € 9.734 | 23-07-2021 | 4,9 jaar | |
| 14-MP-KN | KTM | 125 Duke | € 5.100 | 22-07-2021 | 4,9 jaar |
| 14-MP-KP | Harley-Davidson | Fxdli | Onbekend | 27-07-2021 | 21,3 jaar |
| 14-MP-KR | Piaggio | Vespa GTS | € 6.899 | 30-07-2021 | 4,8 jaar |
| 14-MP-KS | Kawasaki | Z1000SX ABS | € 13.197 | 27-07-2021 | 13,1 jaar |
| 14-MP-KT | Kawasaki | Versys 650 | € 8.449 | 30-07-2021 | 4,8 jaar |
| 14-MP-KV | BMW | R 1250 | € 28.855 | 02-08-2021 | 4,8 jaar |
| 14-MP-KX | Yamaha | MTN320 | € 6.199 | 29-07-2021 | 4,8 jaar |
| 14-MP-KZ | Kawasaki | ER-6N ABS | € 7.488 | 13-09-2021 | 12 jaar |
| 14-MR-KZ | Suzuki | DL 1000 | € 12.498 | 06-06-2022 | 11,7 jaar |
| 14-MS-KZ | Honda | CB650RA | € 9.298 | 15-03-2023 | 5,9 jaar |
| 14-MT-KZ | BMW | R 1250 | € 32.340 | 26-10-2023 | 2,6 jaar |
| 14-MV-KZ | Piaggio | Gilera Runner | Onbekend | 27-12-2025 | 26,9 jaar |
| 14-MX-KZ | Kawasaki | W 800 | € 9.999 | 04-04-2025 | 1,2 jaar |
| 14-MZ-KZ | Honda | MB-8 | Onbekend | 28-10-2025 | 47 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 7.207 en/of een gewicht van ± 193 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki SV 650 | € 7.400 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Yamaha MTN690 | € 7.500 | 209 cm | 75 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX 600 | € 7.600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki SFV 650 | € 7.600 | 213 cm | 76 cm | 200 kg |
| Honda CMX500A | € 7.100 | 221 cm | 82 cm | 180 kg |
| Honda NC700XA | € 7.200 | 221 cm | 83 cm | 210 kg |
| Honda CB500FA | € 7.200 | 208 cm | 80 cm | 180 kg |
| Yamaha MT 07 | € 7.500 | 212 cm | 75 cm | 210 kg |
| Yamaha XT 660 | € 7.600 | 222 cm | 85 cm | 180 kg |
| Yamaha MT 03 | € 6.800 | 207 cm | 86 cm | 180 kg |
| Piaggio Beverly 400 | € 7.200 | 216 cm | 80 cm | 190 kg |
| Honda CB500XA | € 7.100 | 210 cm | 83 cm | 190 kg |
| Honda NC750SA | € 7.500 | 222 cm | 78 cm | 210 kg |
| Suzuki AN 400 | € 7.500 | 227 cm | 76 cm | 210 kg |
| Cfmoto 450MT | € 7.700 | 221 cm | 87 cm | 180 kg |
| Honda NC700SA | € 7.100 | 220 cm | 76 cm | 210 kg |
| Yamaha RJ07 | € 7.900 | 210 cm | 76 cm | 200 kg |
| Yamaha YP400RA | € 7.400 | 219 cm | 78 cm | 210 kg |
| Piaggio M34 | € 7.000 | 219 cm | 79 cm | 200 kg |
| Yamaha CZD 300 | € 7.400 | 219 cm | 80 cm | 180 kg |
| Honda CMX500A2 | € 7.700 | 221 cm | 82 cm | 190 kg |
| Honda ADV350A | € 7.400 | 220 cm | 90 cm | 180 kg |
| Honda PC34 | € 7.300 | 206 cm | 75 cm | 190 kg |
| Honda NSS350A | € 7.600 | 217 cm | 75 cm | 180 kg |
| Honda CBR500RA | € 7.300 | 208 cm | 75 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.