13-ML-ZD
Er rijden momenteel 1.793 Kawasaki ER-6N ABSsen rond in Nederland. Deze ER-6N ABS komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 2 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 april 2026, dus sinds 1 maand en 15 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Kawasaki Er-6n ABS rijden er in dezelfde variant (F) nog 579 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2012 en juli 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 2.612 en € 10.305, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 6.344 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Er-6n ABS bedraagt € 7.488 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Kawasaki Er-6n ABS € 1.144 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 juni 2020. Het voertuig was toen 5 jaren, 2 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Kawasaki ER-6N ABS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki Er-6n ABS | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | Er-6n ABS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 200 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 7.488 |
| Bruto BPM | € 852 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 25 kW (34 pk) |
| Continue vermogen | 53 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ER650AE |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 649cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 maart 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 2 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 15 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 juni 2020. Het voertuig was toen 5 jaren, 2 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 193 kg |
| Massa rijklaar | 206 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 406 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ER650E | |
| Variant F | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0533*03 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki ER-6N ABS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 13-ML-ZD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
13-ML-ZD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 13-MB-ZD | Honda | CRF250L | € 4.924 | 21-12-2012 | 13,4 jaar |
| 13-MF-ZD | Honda | VFR800X | € 13.499 | 30-06-2015 | 10,9 jaar |
| 13-MG-ZD | BMW | R 1200 | € 24.638 | 08-08-2016 | 9,8 jaar |
| 13-MH-ZD | BMW | R 1200 | Onbekend | 09-08-2017 | 13,5 jaar |
| 13-ML-ZD | Kawasaki | ER-6N ABS | € 7.488 | 23-06-2020 | 11,2 jaar |
| 13-ML-ZG | Kawasaki | Ninja ZX-10R | € 19.797 | 15-08-2020 | 10,2 jaar |
| 13-ML-ZH | Yamaha | MTT850 | € 13.899 | 24-06-2020 | 5,9 jaar |
| 13-ML-ZJ | BMW | F 900 | € 16.438 | 26-06-2020 | 5,9 jaar |
| 13-ML-ZL | Suzuki | DL 1000 | Onbekend | 29-06-2020 | 19,6 jaar |
| 13-ML-ZN | Yamaha | XT 1200 | € 18.598 | 27-06-2020 | 5,9 jaar |
| 13-ML-ZP | Harley-Davidson | XL1200X | € 12.795 | 29-07-2020 | 13,3 jaar |
| 13-ML-ZR | BMW | R 1250 | € 26.655 | 28-06-2020 | 5,9 jaar |
| 13-ML-ZS | Kawasaki | Z 1000 | € 13.399 | 10-07-2020 | 5,9 jaar |
| 13-ML-ZT | Piaggio | Vespa GTS | € 6.169 | 04-07-2020 | 5,9 jaar |
| 13-ML-ZV | Ducati | Scrambler | € 12.084 | 02-07-2020 | 5,9 jaar |
| 13-ML-ZX | Harley-Davidson | Fat Bob 114 | € 23.890 | 10-07-2020 | 5,9 jaar |
| 13-ML-ZZ | Yamaha | YP250R | Onbekend | 03-07-2020 | 16,6 jaar |
| 13-MN-ZD | KTM | 300 EXC | € 12.550 | 17-04-2021 | 5,1 jaar |
| 13-MP-ZD | Yamaha | MTT850 | € 10.998 | 28-01-2022 | 8 jaar |
| 13-MR-ZD | Honda | CB650RA | € 9.450 | 17-09-2022 | 3,7 jaar |
| 13-MS-ZD | Moto Guzzi | V 85 TT | € 13.999 | 17-06-2023 | 3 jaar |
| 13-MT-ZD | BMW | R 1200 | € 23.255 | 29-03-2024 | 9,1 jaar |
| 13-MZ-ZD | Kawasaki | Z 900 | € 12.426 | 19-03-2026 | 3,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 6.344 en/of een gewicht van ± 193 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XT 600 | € 5.800 | - | - | 170 kg |
| Yamaha MT 03 | € 6.800 | 207 cm | 86 cm | 180 kg |
| Honda CB500FA | € 6.700 | 208 cm | 79 cm | 180 kg |
| Piaggio Beverly | € 6.100 | 219 cm | 78 cm | 180 kg |
| Honda CB500XA | € 6.900 | 210 cm | 83 cm | 180 kg |
| Royal Enfield Himalayan | € 6.200 | 219 cm | 84 cm | 190 kg |
| Piaggio M34 | € 6.900 | 219 cm | 79 cm | 200 kg |
| Royal Enfield Classic 350 | € 6.400 | 215 cm | 83 cm | 190 kg |
| Royal Enfield Classic | € 6.800 | 215 cm | 80 cm | 190 kg |
| Benelli Leoncino | € 6.500 | 218 cm | 88 cm | 200 kg |
| Royal Enfield Bullet | € 6.600 | 220 cm | 80 cm | 190 kg |
| Gilera M35 | € 6.100 | - | - | 200 kg |
| Yamaha YP400R | € 6.300 | - | - | 200 kg |
| Cagiva Raptor 650 | € 6.900 | - | - | 180 kg |
| Honda CMX500A | € 7.000 | 221 cm | 81 cm | 180 kg |
| Kymco Xciting 400i | € 6.800 | 221 cm | 82 cm | 200 kg |
| Royal Enfield Scram 411 | € 6.300 | 221 cm | 84 cm | 190 kg |
| Husqvarna TR 650 | € 6.200 | - | - | 170 kg |
| Honda CBR | € 6.800 | - | - | 190 kg |
| Piaggio Beverly 300 | € 6.000 | 213 cm | 80 cm | 180 kg |
| Kymco Downtown | € 6.500 | 225 cm | 78 cm | 190 kg |
| Yamaha X-Max 400 | € 6.700 | 219 cm | 78 cm | 210 kg |
| Voge 500DS | € 6.700 | 213 cm | 85 cm | 200 kg |
| Royal Enfield Bullet 350 | € 6.200 | 215 cm | 79 cm | 190 kg |
| Voge 500R | € 6.500 | 210 cm | 77 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.