63-MP-BS
Er rijden momenteel 347 Kawasaki 1400 GTR ABSsen rond in Nederland. Deze 1400 GTR ABS komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 1 maand en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 mei 2021, dus sinds 5 jaren en 8 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kawasaki 1400 GTR ABS rijden er in dezelfde variant (C3) nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2014 en december 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.000 en € 20.698, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 19.927 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 1400 GTR ABS bedraagt € 20.698 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Kawasaki 1400 GTR ABS € 771 duurder dan gemiddeld.
Deze Kawasaki is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 205 km/uur. Deze Kawasaki 1400 GTR ABS is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40% snellere motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 mei 2021. Het voertuig was toen 7 jaren en 1 maand oud.
Bekijk ook alle Kawasaki 1400 GTR ABS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki 1400 GTR ABS | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | 1400 GTR ABS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 205 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 20.698 |
| Bruto BPM | € 2.676 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 72 kW (98 pk) |
| Continue vermogen | 72 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZXT40AE |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1352cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 1 maand en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 mei 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 mei 2021. Het voertuig was toen 7 jaren en 1 maand oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 279 kg |
| Massa rijklaar | 304 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 532 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,52 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ZGT40C | |
| Variant C3 | |
| Uitvoering A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0442*04 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki 1400 GTR ABS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 63-MP-BS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
63-MP-BS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 63-MB-BS | Ducati | Monster 1100 | € 13.090 | 16-09-2011 | 14,7 jaar |
| 63-MD-BS | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | Onbekend | 01-03-2013 | 13,3 jaar |
| 63-MH-BS | BMW | R 1200 | Onbekend | 30-09-2016 | 17,2 jaar |
| 63-MJ-BS | Yamaha | MT 07 | € 7.599 | 28-09-2017 | 8,7 jaar |
| 63-MK-BS | Piaggio | Vespa GTS | € 5.949 | 22-09-2018 | 7,7 jaar |
| 63-ML-BS | Yamaha | CZD 300 | € 6.899 | 02-08-2019 | 6,8 jaar |
| 63-MN-BS | Yamaha | MT 09 | € 9.448 | 13-07-2020 | 11,2 jaar |
| 63-MP-BB | SYM | Jet 14 | € 2.654 | 07-05-2021 | 5,1 jaar |
| 63-MP-BD | Piaggio | Vespa GTS | € 6.859 | 18-05-2021 | 5 jaar |
| 63-MP-BF | Harley-Davidson | Flhxs | € 29.499 | 07-05-2021 | 11,4 jaar |
| 63-MP-BG | Kawasaki | Z 900 | € 9.999 | 06-05-2021 | 5,1 jaar |
| 63-MP-BH | Ural | T | € 9.422 | 03-05-2021 | 14,4 jaar |
| 63-MP-BJ | Aprilia | Tuono | € 11.550 | 05-05-2021 | 5,1 jaar |
| 63-MP-BK | Gilera | Runner | Onbekend | 04-05-2021 | 25,6 jaar |
| 63-MP-BL | Piaggio | Gilera Runner | Onbekend | 05-05-2021 | 27,8 jaar |
| 63-MP-BN | MBK | YP400RA | € 5.497 | 12-06-2021 | 10,2 jaar |
| 63-MP-BP | Ducati | Monster 696 | € 9.888 | 22-06-2021 | 14,2 jaar |
| 63-MP-BR | Honda | CMX500A2 | € 7.699 | 11-05-2021 | 5,1 jaar |
| 63-MP-BS | Kawasaki | 1400 GTR ABS | € 20.698 | 22-05-2021 | 12,1 jaar |
| 63-MP-BT | Yamaha | FZS 600 | Onbekend | 10-05-2021 | 27,2 jaar |
| 63-MP-BV | Suzuki | SV 650 | € 7.599 | 28-05-2021 | 5 jaar |
| 63-MP-BX | Honda | SH150AD | € 4.299 | 14-05-2021 | 5 jaar |
| 63-MR-BS | Honda | NC750XD | € 8.397 | 05-03-2022 | 8,7 jaar |
| 63-MS-BS | Piaggio | Vespa | Onbekend | 21-10-2022 | 32,8 jaar |
| 63-MT-BS | Segway | € 4.799 | 11-07-2023 | 2,9 jaar | |
| 63-MV-BS | BMW | F 850 | € 15.372 | 16-05-2024 | 6,1 jaar |
| 63-MX-BS | Harley-Davidson | Road Glide | € 40.001 | 18-01-2025 | 1,4 jaar |
| 63-MZ-BS | Cfmoto | 450MT | € 7.799 | 19-07-2025 | 0,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 19.927 en/of een gewicht van ± 279 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha FJR 1300 | € 20.100 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| Harley-Davidson Vrscdx Night Rod Special | € 20.600 | 244 cm | 89 cm | 290 kg |
| BMW K 1200 | € 19.700 | - | - | 290 kg |
| Harley-Davidson Fat BOB | € 20.000 | 240 cm | 96 cm | 310 kg |
| Harley-Davidson Street Bob 114 | € 20.100 | 232 cm | 87 cm | 290 kg |
| Harley-Davidson Vrscf V-rod Muscle | € 21.400 | 223 cm | 95 cm | 290 kg |
| Harley-Davidson Fxstb Night Train | € 20.400 | - | - | 300 kg |
| Harley-Davidson Low Rider | € 19.200 | 236 cm | 97 cm | 300 kg |
| Harley-Davidson Fxdwg Dyna Wide Glide | € 19.500 | - | - | 280 kg |
| Suzuki GSX1300R | € 21.600 | 219 cm | 74 cm | 260 kg |
| Harley-Davidson Fxdwg | € 19.700 | 239 cm | 94 cm | 300 kg |
| Triumph Explorer XRT | € 20.200 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
| Triumph Tiger | € 21.000 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
| Harley-Davidson Fxdl | € 18.300 | - | - | 300 kg |
| BMW R 1200 | € 19.300 | 221 cm | 92 cm | 300 kg |
| Honda VFR1200FD | € 18.400 | - | - | 260 kg |
| Harley-Davidson Softail | € 21.800 | - | - | 310 kg |
| Yamaha FJR1300A | € 19.800 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson FXS | € 20.900 | - | - | 300 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 18.800 | 226 cm | 98 cm | 260 kg |
| Triumph Trophy SE | € 20.700 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| Harley-Davidson Fxstb | € 20.300 | - | - | 300 kg |
| BMW C Evolution | € 18.300 | 218 cm | 79 cm | 270 kg |
| Triumph Tiger 1200 XRT | € 21.200 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
| Triumph Explorer XCA | € 21.500 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.