09-MH-FD
Er rijden momenteel 413 Kawasaki 1400 GTR's rond in Nederland. Deze 1400 GTR komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 1 maand en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 februari 2026, dus sinds 3 maanden en 11 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kawasaki 1400 GTR rijden er in dezelfde variant (A) nog 381 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2007 en juli 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.433 en € 19.996, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.984 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Kawasaki 1400 GTR is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 12 november 2016. Het voertuig was toen 8 jaren, 6 maanden en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle Kawasaki 1400 GTR voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki 1400 GTR | 2008
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | 1400 GTR |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 255 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 255 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.320 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 114 kW (155 pk) |
| Continue vermogen | 114 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZXT40AE |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1352cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 april 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 1 maand en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 november 2016. Het voertuig was toen 8 jaren, 6 maanden en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 291 kg |
| Massa rijklaar | 308 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,52 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ZGT40A | |
| Variant A | |
| Uitvoering 11A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0310*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki 1400 GTR voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 09-MH-FD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
09-MH-FD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 09-MB-FD | BMW | K 1600 | € 24.350 | 27-10-2011 | 15,2 jaar |
| 09-MD-FD | BMW | R 1200 | € 21.374 | 30-03-2013 | 13,2 jaar |
| 09-MF-FD | KTM | 1290 Superduke R | € 17.600 | 29-07-2014 | 11,8 jaar |
| 09-MG-FD | Kawasaki | Versys 1000 | € 9.693 | 25-09-2015 | 10,7 jaar |
| 09-MH-FB | Kawasaki | Z1000 ABS | Onbekend | 03-11-2016 | 15,1 jaar |
| 09-MH-FD | Kawasaki | 1400 GTR | Onbekend | 12-11-2016 | 18,1 jaar |
| 09-MH-FF | BMW | F 700 | € 10.977 | 18-11-2016 | 9,5 jaar |
| 09-MH-FG | Suzuki | DL650A | € 8.299 | 19-11-2016 | 9,5 jaar |
| 09-MH-FJ | Honda | SH150AD | € 3.699 | 23-11-2016 | 9,5 jaar |
| 09-MH-FK | Harley-Davidson | Street 750 | € 8.375 | 02-03-2017 | 9,2 jaar |
| 09-MH-FN | BMW | R NineT | € 17.637 | 06-12-2016 | 9,5 jaar |
| 09-MH-FP | Piaggio | Liberty | Onbekend | 01-12-2016 | 23 jaar |
| 09-MH-FR | BMW | R 1200 | Onbekend | 05-01-2017 | 16,1 jaar |
| 09-MH-FS | BMW | R 1200 | Onbekend | 11-02-2017 | 15,5 jaar |
| 09-MH-FT | Kawasaki | Z300 ABS | € 4.066 | 05-01-2017 | 9,4 jaar |
| 09-MH-FV | Kawasaki | Z750S | Onbekend | 03-03-2017 | 20,9 jaar |
| 09-MH-FX | Kymco | Like | € 2.199 | 04-01-2017 | 9,4 jaar |
| 09-MJ-FD | Honda | CB1000RA | Onbekend | 27-03-2018 | 10,3 jaar |
| 09-MK-FD | Honda | MBX 80 | Onbekend | 29-10-2018 | 42,2 jaar |
| 09-ML-FD | Ducati | Monster 696 | € 9.389 | 05-09-2019 | 11,8 jaar |
| 09-MP-FD | Kawasaki | Versys | € 8.798 | 10-07-2021 | 12,2 jaar |
| 09-MR-FD | Yamaha | MTN690 | € 7.899 | 19-03-2022 | 4,2 jaar |
| 09-MS-FD | Honda | GL1500CD | Onbekend | 13-04-2023 | 25,3 jaar |
| 09-MT-FD | Kawasaki | Z 650 RS | € 9.249 | 26-07-2023 | 2,8 jaar |
| 09-MV-FD | Royal Enfield | Interceptor | € 8.799 | 11-05-2024 | 2 jaar |
| 09-MX-FD | KTM | 500 EXC | € 15.209 | 19-03-2025 | 1,2 jaar |
| 09-MZ-FD | Surron | Ultra BEE | € 7.800 | 08-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.984 en/of een gewicht van ± 291 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XVS 1300 | € 12.500 | - | - | 290 kg |
| Suzuki AN 650 | € 12.200 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Suzuki VL 1500 | € 13.000 | - | - | 320 kg |
| BMW R 1100 | € 14.200 | - | - | 260 kg |
| Moto Guzzi California | € 13.600 | - | - | 270 kg |
| Suzuki VZ 1500 | € 12.000 | - | - | 320 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 13.500 | 216 cm | 85 cm | 270 kg |
| Honda VTX1300S | € 13.900 | - | - | 310 kg |
| Honda VFR800X | € 13.400 | - | - | 300 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.