MT-TJ-55
Er rijden momenteel 151 KTM Duke II's rond in Nederland. Deze Duke II komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 2 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 juni 2011, dus sinds 14 jaren, 11 maanden en 1 dag. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze KTM Duke II rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 131 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1999 en augustus 2008. De nieuwwaarde ligt tussen de € 1.070 en € 1.140, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 1.105 uitkomt. De nieuwwaarde van deze KTM Duke II is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 oktober 2008. Het voertuig was toen 2 jaren en 7 maanden oud.
Bekijk ook alle KTM Duke II voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
KTM Duke II | 2006
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | KTM |
| Handelsbenaming | Duke II |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.179 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 40 kW (54 pk) |
| Continue vermogen | 40 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 584 |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 625cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 maart 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 2 maanden en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 juni 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 11 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 oktober 2008. Het voertuig was toen 2 jaren en 7 maanden oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 154 kg |
| Massa rijklaar | 161 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,44 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering B | |
| Typegoedkeuringsnummer e1-92/61-00048/01 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2011 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle KTM Duke II voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MT-TJ-55 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MT-TJ-55
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MT-TB-55 | KTM | 950 Supermoto | Onbekend | 14-10-2008 | 17,6 jaar |
| MT-TG-55 | Honda | MB-8 | Onbekend | 15-10-2008 | 45,1 jaar |
| MT-TH-55 | Suzuki | VL 1500 | Onbekend | 23-10-2008 | 22,7 jaar |
| MT-TJ-50 | Harley-Davidson | Fat Boy | Onbekend | 21-10-2008 | 21,2 jaar |
| MT-TJ-51 | BMW | K 1100 | Onbekend | 28-10-2008 | 31,2 jaar |
| MT-TJ-52 | Ducati | S1 | Onbekend | 22-04-2009 | 23,8 jaar |
| MT-TJ-53 | Honda | RC 46 | Onbekend | 10-01-2009 | 24,2 jaar |
| MT-TJ-54 | Ducati | 888 | Onbekend | 21-10-2008 | 31,2 jaar |
| MT-TJ-55 | KTM | Duke II | Onbekend | 21-10-2008 | 20,2 jaar |
| MT-TJ-56 | Honda | CBF1000A | Onbekend | 01-05-2009 | 20,3 jaar |
| MT-TJ-57 | BMW | F 650 | Onbekend | 06-12-2008 | 22 jaar |
| MT-TJ-58 | Ducati | ST 4 | Onbekend | 25-05-2009 | 27,7 jaar |
| MT-TJ-59 | Ducati | 600A2C | Onbekend | 24-10-2008 | 27,1 jaar |
| MT-TL-55 | Kawasaki | ZX600G | Onbekend | 07-09-2013 | 26,5 jaar |
| MT-TN-55 | Yamaha | RP04 | Onbekend | 08-11-2008 | 25 jaar |
| MT-TP-55 | M.v. Agusta | F4 1000 | Onbekend | 31-10-2008 | 17,6 jaar |
| MT-TR-55 | Kawasaki | ER-6F ABS | Onbekend | 04-11-2008 | 17,6 jaar |
| MT-TS-55 | Suzuki | AN 650 | Onbekend | 05-11-2008 | 17,6 jaar |
| MT-TT-55 | Honda | SC44 | Onbekend | 24-04-2009 | 25,3 jaar |
| MT-TV-55 | Kawasaki | Ninja 250 R | Onbekend | 15-11-2008 | 17,5 jaar |
| MT-TX-55 | Suzuki | GSX-r | Onbekend | 10-11-2008 | 25,3 jaar |
| MT-TZ-55 | Ducati | Monster 696 | Onbekend | 14-11-2008 | 17,5 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.