MT-PH-45
Er rijden momenteel 151 KTM Duke II's rond in Nederland. Deze Duke II komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren, 4 maanden en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 mei 2012, dus sinds 14 jaren en 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze KTM Duke II 40 KW rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 131 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1999 en augustus 2008. De nieuwwaarde ligt tussen de € 1.070 en € 1.140, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 1.105 uitkomt. De nieuwwaarde van deze KTM Duke II 40 KW is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 augustus 2008. Het voertuig was toen 4 jaren, 6 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle KTM Duke II voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
KTM Duke II 40 KW | 2004
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | KTM |
| Handelsbenaming | Duke II 40 KW |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.140 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 40 kW (54 pk) |
| Continue vermogen | 40 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 584 |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 625cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 januari 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren, 4 maanden en 4 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 mei 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 augustus 2008. Het voertuig was toen 4 jaren, 6 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 154 kg |
| Massa rijklaar | 161 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 189 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 350 kg |
| Technische max massa voertuig | 350 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,44 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering B | |
| Typegoedkeuringsnummer e1-92/61-00048/04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle KTM Duke II voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MT-PH-45 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MT-PH-45
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MT-PB-45 | Ducati | S2R 1000 | Onbekend | 09-08-2008 | 17,8 jaar |
| MT-PD-45 | Harley-Davidson | Road King | Onbekend | 06-08-2008 | 21,3 jaar |
| MT-PF-45 | KTM | 530 EXC | Onbekend | 16-08-2008 | 17,8 jaar |
| MT-PG-45 | Suzuki | Gsx R1000K1 | Onbekend | 06-03-2009 | 25,3 jaar |
| MT-PH-40 | Harley-Davidson | XR1200 | Onbekend | 28-08-2008 | 17,8 jaar |
| MT-PH-41 | Harley-Davidson | XL 883C | Onbekend | 15-08-2008 | 17,8 jaar |
| MT-PH-42 | Zündapp | KS 50 | Onbekend | 11-08-2008 | 51,9 jaar |
| MT-PH-44 | KTM | 1190 RC8 | Onbekend | 15-08-2008 | 17,8 jaar |
| MT-PH-45 | KTM | Duke II | Onbekend | 11-08-2008 | 22,4 jaar |
| MT-PH-46 | Harley-Davidson | Road King | Onbekend | 15-08-2008 | 26,2 jaar |
| MT-PH-48 | BMW | R 1200 | Onbekend | 11-08-2008 | 21,2 jaar |
| MT-PJ-45 | Piaggio | M47 | Onbekend | 12-08-2008 | 19,1 jaar |
| MT-PN-45 | Skyteam | 05 | Onbekend | 22-08-2008 | 17,8 jaar |
| MT-PP-45 | Harley-Davidson | Flhrc Road King Classic | Onbekend | 23-08-2008 | 17,8 jaar |
| MT-PR-45 | KTM | 530 EXC | Onbekend | 11-09-2008 | 17,7 jaar |
| MT-PS-45 | BMW | R110GS | Onbekend | 24-09-2008 | 28,1 jaar |
| MT-PT-45 | Yamaha | VP16 | Onbekend | 15-09-2008 | 17,7 jaar |
| MT-PZ-45 | Honda | CBR 1100 | Onbekend | 06-09-2008 | 28,1 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.