24-MF-HF
Er rijden momenteel 151 KTM Duke II's rond in Nederland. Deze Duke II komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 september 2025, dus sinds 8 maanden en 21 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze KTM Duke II rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 131 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1999 en augustus 2008. De nieuwwaarde ligt tussen de € 1.070 en € 1.140, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 1.105 uitkomt. De nieuwwaarde van deze KTM Duke II is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 augustus 2014. Het voertuig was toen 13 jaren, 2 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle KTM Duke II voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
KTM Duke II | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | KTM |
| Handelsbenaming | Duke II |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 857 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 40 kW (54 pk) |
| Continue vermogen | 40 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 584 |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 625cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 mei 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 september 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 augustus 2014. Het voertuig was toen 13 jaren, 2 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 156 kg |
| Massa rijklaar | 161 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 189 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 350 kg |
| Technische max massa voertuig | 350 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,45 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type KTM DK II | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering B | |
| Typegoedkeuringsnummer e1-92/61-00048/01 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle KTM Duke II voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 24-MF-HF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
24-MF-HF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 24-MB-HF | Piaggio | M45 | € 5.589 | 03-02-2012 | 14,3 jaar |
| 24-MF-HB | Honda | WW150EX2 | € 3.099 | 12-08-2014 | 11,8 jaar |
| 24-MF-HD | Harley-Davidson | Fxdb | Onbekend | 07-08-2014 | 18,9 jaar |
| 24-MF-HF | KTM | Duke II | Onbekend | 08-08-2014 | 25 jaar |
| 24-MF-HG | Piaggio | M45 | € 4.767 | 16-08-2014 | 11,8 jaar |
| 24-MF-HK | Kawasaki | Z1000SX ABS | € 10.475 | 21-08-2014 | 11,8 jaar |
| 24-MF-HL | BMW | R 1200 | € 20.679 | 22-08-2014 | 11,8 jaar |
| 24-MF-HN | Ducati | Monster 696 | Onbekend | 27-09-2014 | 16,8 jaar |
| 24-MF-HP | Znen | ZN125T-e | Onbekend | 21-08-2014 | 11,8 jaar |
| 24-MF-HR | Triumph | Sprint ST | Onbekend | 06-05-2015 | 18,8 jaar |
| 24-MF-HS | Honda | VFR1200XD | € 17.999 | 12-09-2014 | 11,7 jaar |
| 24-MF-HT | Ducati | Monster | Onbekend | 29-08-2014 | 20,9 jaar |
| 24-MF-HV | Harley-Davidson | Forty-eight | € 13.400 | 04-09-2014 | 11,7 jaar |
| 24-MF-HX | Suzuki | GSF 650 | € 6.999 | 09-09-2014 | 11,7 jaar |
| 24-MG-HF | Honda | XL700VA | Onbekend | 11-12-2015 | 15,1 jaar |
| 24-MH-HF | Triumph | Bonneville T 120 | € 13.450 | 24-02-2017 | 9,3 jaar |
| 24-MJ-HF | Honda | CBR1000RA | Onbekend | 02-02-2018 | 16,2 jaar |
| 24-MK-HF | Kawasaki | Z800 ABS | € 9.699 | 18-01-2019 | 10,1 jaar |
| 24-ML-HF | Kawasaki | Versys 1000 | € 13.898 | 01-02-2020 | 10,2 jaar |
| 24-MN-HF | Gilera | Runner | Onbekend | 09-09-2020 | 24,4 jaar |
| 24-MP-HF | KTM | 890 Duke | € 12.400 | 03-07-2021 | 4,9 jaar |
| 24-MR-HF | Yamaha | CZD 300 | € 7.198 | 08-04-2022 | 4,1 jaar |
| 24-MS-HF | Honda | CRF1000A | € 14.889 | 11-03-2023 | 10,2 jaar |
| 24-MT-HF | Yamaha | MTN850 | € 10.300 | 02-09-2023 | 8,9 jaar |
| 24-MV-HF | Aprilia | Aprilia | Onbekend | 25-05-2024 | 25,7 jaar |
| 24-MX-HF | BMW | R 12 | € 19.405 | 10-03-2025 | 1,2 jaar |
| 24-MZ-HF | Kawasaki | Ninja 1000SX | € 15.497 | 05-09-2025 | 5,8 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.