75-MB-LL
Er rijden momenteel 408 Honda WW125EX2's rond in Nederland. Deze WW125EX2 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 april 2024, dus sinds 2 jaren en 1 maand. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Ww125ex2 rijden er in dezelfde variant (1) nog 407 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2010 en november 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 1.897 en € 5.066, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 2.641 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ww125ex2 bedraagt € 2.590 incl. BTW en BPM, deze Honda Ww125ex2 is daardoor € 51 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Honda WW125EX2 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Ww125ex2 | 2012
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Ww125ex2 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 94 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 2.590 |
| Bruto BPM | € 193 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 9 kW (12.2 pk) |
| Continue vermogen | 9 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | JF28E |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 125cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 april 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren en 1 maand. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 121 kg |
| Massa rijklaar | 126 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 181 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 307 kg |
| Technische max massa voertuig | 307 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,31 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type JF28 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2002/24*0373*01 | |
| Plaats chassisnummer frame onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda WW125EX2 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 75-MB-LL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
75-MB-LL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 75-MB-LB | Yamaha | XT 1200 | € 18.999 | 13-04-2012 | 14,1 jaar |
| 75-MB-LD | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 07-04-2012 | 18,8 jaar |
| 75-MB-LF | Honda | XL1000VA | Onbekend | 21-04-2012 | 20,7 jaar |
| 75-MB-LG | Honda | CBR250RA | € 4.790 | 14-04-2012 | 14,1 jaar |
| 75-MB-LH | Kawasaki | 1400 GTR ABS | € 14.962 | 14-04-2012 | 14,1 jaar |
| 75-MB-LJ | BMW | K 1600 | € 28.545 | 12-04-2012 | 14,1 jaar |
| 75-MB-LL | Honda | WW125EX2 | € 2.590 | 20-04-2012 | 14,1 jaar |
| 75-MB-LN | Yamaha | YZF R1 | € 15.930 | 18-04-2012 | 14,1 jaar |
| 75-MB-LP | Honda | CBF600SA | Onbekend | 12-04-2012 | 22,3 jaar |
| 75-MB-LR | Honda | NC700XA | € 6.999 | 20-04-2012 | 14,1 jaar |
| 75-MB-LT | Harley-Davidson | XL 1200X Forty-eight | € 12.195 | 21-04-2012 | 14,1 jaar |
| 75-MB-LX | Kawasaki | Z1000 ABS | € 9.543 | 25-05-2012 | 14 jaar |
| 75-MB-LZ | Harley-Davidson | Vrscdx Night Rod Special | € 19.170 | 27-04-2012 | 14,1 jaar |
| 75-MD-LL | BMW | R 1200 | Onbekend | 06-06-2014 | 19,8 jaar |
| 75-MF-LL | BMW | K 1600 | € 28.779 | 18-03-2015 | 11,2 jaar |
| 75-MG-LL | Yamaha | MT 09 | € 10.998 | 24-03-2016 | 10,2 jaar |
| 75-MH-LL | Honda | MSX125A | € 3.899 | 06-04-2017 | 9,1 jaar |
| 75-MJ-LL | Yamaha | MT 07 | Onbekend | 05-06-2019 | 12 jaar |
| 75-MK-LL | BMW | F 750 | € 14.585 | 29-03-2019 | 7,2 jaar |
| 75-ML-LL | Honda | CBR600RR | Onbekend | 13-02-2020 | 18,8 jaar |
| 75-MN-LL | Suzuki | DL 1000 | € 12.498 | 27-11-2020 | 11,2 jaar |
| 75-MR-LL | KTM | 890 Duke | € 12.900 | 02-06-2022 | 4 jaar |
| 75-MS-LL | BMW | R 1250 | € 28.785 | 24-03-2023 | 3,2 jaar |
| 75-MT-LL | Zündapp | 529-05 | Onbekend | 04-11-2006 | 38,4 jaar |
| 75-MV-LL | Moto Guzzi | V 85 TT | € 14.999 | 11-07-2024 | 1,9 jaar |
| 75-MX-LL | Yamaha | MTN690 | € 8.898 | 11-04-2025 | 1,1 jaar |
| 75-MZ-LL | Yamaha | MTN890 | € 12.299 | 25-11-2025 | 0,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 2.641 en/of een gewicht van ± 121 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Benelli Tornado | € 2.700 | 177 cm | 76 cm | 120 kg |
| SYM Jet 14 | € 2.700 | 202 cm | 75 cm | 130 kg |
| Piaggio M57 | € 2.400 | - | - | 110 kg |
| Kymco New Agility City 200I | € 2.500 | - | - | 130 kg |
| Yamaha Cygnus-x | € 2.800 | - | - | 120 kg |
| Kymco Agility 16+ 150 | € 2.900 | 205 cm | 74 cm | 120 kg |
| Kymco Like | € 2.600 | - | - | 120 kg |
| Kymco People One | € 2.500 | - | - | 120 kg |
| SYM Symphony ST | € 2.400 | 200 cm | 73 cm | 120 kg |
| Yamaha BW S | € 2.500 | - | - | 120 kg |
| SYM HA15A | € 2.600 | - | - | 130 kg |
| SYM Symphony | € 2.500 | 200 cm | 73 cm | 110 kg |
| Kymco People S | € 2.700 | - | - | 120 kg |
| Hanway Black Café | € 2.700 | 200 cm | 78 cm | 110 kg |
| Peugeot Tweet | € 2.500 | 200 cm | 69 cm | 110 kg |
| Derbi Boulevard 125 | € 2.500 | - | - | 120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.